ML 320 bluetec

Çmimi: 10.500 €
ML 320 bluetec

Detajet

Postuar
11 shkurt 13:14
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës
Targa
Të huaja
Marshi
Automatik
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
ML 320
Viti i prodhimit
2009
Karburanti
Dizel / Naftë
Kilometrazha
250 000 - 299 999

Përshkrimi

Mercedes Benz ML 320 bluetec
✔ Viti: 2009
✔ Kambjo: automatike
✔ Lenda Djegese: diesel
✔ Targa: Dogan
✔ Km: 238.000
✔ Ngjyra: Blu
✔ Opsionet shtese: kamera dhe sensor parkimi, asist drive, timon me ngrohje dhe elektrik, sedilje me memorie dhe me ngrohje, shkalle, etj.
✔ Vendodhja: Durres
✔ Cmimi: 12000€ ↘️ 10500€
✔ Telefon: +355692497771


Shpallje te ngjashme