Shitet E class viti 2009 ardhur nga Gjermania?? Full Extra

Çmimi: 9.800 €
Shitet E class viti 2009 ardhur nga Gjermania?? Full Extra

Detajet

Postuar
16 mars 17:08
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës
Targa
Të huaja
Marshi
Automatik
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
E 220
Viti i prodhimit
2009
Karburanti
Dizel / Naftë
Kilometrazha
20 000 - 24 999

Përshkrimi

Shitet Mercedes Benz E class w212 FULL EXTRA viti 2009 sapo ardhur nga Gjermania 🇩🇪 me dogane te paguar.
Makina dispono ; goma te reja , disqe alumini , palosje pasqyrash , kseno , motorr 220 , xhama te zi , 224 000 km , sendile lekure , sensore parkimi , ngrohje sendilesh , navigator , pilot automatik , etj.
Makina eshte shume e paster si brenda dhe jashte.
Cmimi 9 800 Euro i diskutueshem.


Shpallje te ngjashme