Frigorifer freskues me ajer

Çmimi: 900 €
Frigorifer freskues me ajer

Detajet

Postuar
13 korrik 07:37
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Elbasanit > Elbasan

Përshkrimi

Frigoriferi esht ne gjendje shum te mir pune motor japan shitet pasi ka mbyllur biznesin