Mitsubish

Çmimi: 5.300 €
Mitsubish

Detajet

Postuar
18 dhjetor 12:54
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Elbasanit > Elbasan
Targa
Shqiptare
Marshi
Manual
Lloji
Mitsubishi
Modeli
Pajero
Viti i prodhimit
2002
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
200 000 - 249 999

Përshkrimi

Shes makinen mitsupish shugun sport me motor 2.5 dhe 4x4 ne gjendje pune .. Me xhama elektronik , hapje , mbyllje me pult .. Makina eshte ne gjendje shum te mir me servise sapo te bera dhe me dekumenta te rregullta deri dhjetor 2017.. 5300 euro cmimi i diskutueshem,, ose nderrohet me L200 ose me nisan navara


Shpallje te ngjashme