OPEL ANTARA 2.2 CDTI 4x4 AUTOMATIK ME DOGAN NGA CH

Çmimi: Me Marrveshje
OPEL ANTARA 2.2 CDTI 4x4 AUTOMATIK ME DOGAN NGA CH

Detajet

Postuar
4 korrik 16:39
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Ferizaj
Targa
Të huaja
Marshi
Automatik
Lloji
Opel
Modeli
Antara
Viti i prodhimit
2012
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
150 000 - 159 999

Përshkrimi

Opel antara 2.2 cdti 4x4 Automatik e ardhut nga zvicrra me dogan posedon
Klima automatik ,ulset me nxemje, navigacion,tempomat, dritak xsenon, senzora para dhe mbrapa,2 qelsa,me goma te reja, kilometra 158000 mi te garantune me liber te servisit esht me full opsione shum e rujtne si nmbrenda ashtu edhe jasht
Tel 0038345955009
AUTOSALLON NESI FERIZAJ


Shpallje te ngjashme