Renault Laguna GT, 4Control, 173 ps, 15.12.2014

Çmimi: 12.500 €
Renault Laguna GT, 4Control, 173 ps, 15.12.2014

Detajet

Postuar
29 gusht 12:02
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Gjakovës > Gjakovë
Targa
Kosovare
Marshi
Manual
Lloji
Renault
Modeli
Laguna
Viti i prodhimit
2014
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
140 000 - 149 999

Përshkrimi

Shitet Renault Laguna GT, 4Control (me kthim të 4 rrotave), dizel me 173 kuaj fuqi dhe 400 Nm, e regjistruar për herë të parë më 15.12.2014 në Zvicërr kurse në Kosovë me 07/07/2020.
Ka rreth 143 500 km të kaluara, e sapo servisuar, manual me 6 shpejtësi.
Çdo opcion i mundur për Renault në modelet 2015-të është i përfshirë dhe lista është shumë e gjatë për tu shkruar.
Për çdo informat kontaktoni në 044441590


Shpallje te ngjashme