Audi A3

Çmimi: 2.700 €

Detajet

Postuar
2 dhjetor 23:15
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Kaçanik
Lloji
Audi
Modeli
A3
Karburanti
Benzinë
Viti i prodhimit
1998
Kilometrazha
170 000 - 179 999
Marshi
Manual
Targa
Kosovare

Përshkrimi

Shes Audi A3,benzin 1.6.Viti prodhimit 1989.me tabela RKS deri ne muajin Maj te 2018.Vetura ashte ardhur nga Zvicra dhe ashte i vetmi pronar ne Kosove


Shpallje te ngjashme