BLEJ VETURA ME DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ

Çmimi: Me Marrveshje
BLEJ VETURA ME DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ

Detajet

Postuar
26 prill 23:19
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Kaçanik
Targa
Të huaja
Marshi
Automatik
Lloji
Audi
Modeli
A2
Viti i prodhimit
2001
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
80 000 - 84 999

Përshkrimi

Te Nderuar Shites , Kompania \" SHALA \" Qe Nga Viti 2000 DERI 2018 Ofron Cmime Reale per Veturat Qe Keni Per Ti Shitur...
Tashme e Deshmuar Per Korrektesin Dhe Seriozitetin e Kompanis Nga Shume ShiteS Dhe bleres


DERGO OFERTEN TANI NE VIBER +383 49 116 515 DHE VALA 044942878
- PAGESA CASH OSE BANK
- SHITJE E SHPEJT
- TRANSPORT ESHT I JONI 24H


Shpallje te ngjashme