Shes Audi A3 B1.6

Çmimi: 2.700 €

Detajet

Postuar
2 dhjetor 22:34
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Kaçanik
Lloji
Audi
Modeli
A3
Karburanti
Benzinë
Viti i prodhimit
1998
Marshi
Manual
Targa
Kosovare

Përshkrimi

Shes Audi3 Benzin 1.6 viti prodhimi 1998 me tablela RKS,modeli Sport Line.dhe me Muzik special


Shpallje te ngjashme