YAMAHA DTX-MULTI12

Çmimi: 450 €
YAMAHA DTX-MULTI12

Detajet

Postuar
6 shtator 10:53
Kategoria
Sport & Rekreacion > Instrumente muzikore dhe paisje
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Kavajë
Modeli
DTX 12

Përshkrimi

New YAMAHA DTX-MULTI12 Electronic Drum Pad DTX-PAD
WhatsApp +79628339498