Fellne 17

Çmimi: Me Marrveshje
Fellne 17

Detajet

Postuar
31 mars 00:10
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Pejës > Klinë

Përshkrimi

Fellne me goma 17coll , 225 - 45 -17
Audi A4 A5 A6


Shpallje te ngjashme