Tavolina per sallon

Çmimi: Me Marrveshje
Tavolina per sallon

Detajet

Postuar
31 mars 08:51
Kategoria
Biznes & Punësime > Sherbime
Vendi
Kosovë > Rajoni i Pejës > Klinë

Përshkrimi

Tavolina per sallon te punuara nga graniti dhe kamt e drurit . Qmimi sipas marreveshjes na kontaktoni ne numerat : 044119584 ose 049292869.


Shpallje te ngjashme