Okazion Shes Toke ne autostraden Lezhe Tirane

Çmimi: 85.000 €
Okazion Shes Toke ne autostraden Lezhe Tirane

Detajet

Postuar
4 qershor 23:46
Kategoria
Patundshmeri > Truall / Toke
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Lezhës > Lezhë
Kuadratura
1500 m²

Përshkrimi

Shiten 1500 m2 toke ne ishull shengjin me certifikat pronesie. Siperfaja e tokes eshte 60x25 dhe ndodhet 15 metra larg rruges ekzistuese, nuk pranohen oferta per nderrim vetem telefonata serioze. Cmimi 85000 Euro. Tel 0696902341


Shpallje te ngjashme