Dekor

Çmimi: 5 €
Dekor

Detajet

Postuar
13 nëntor 19:46
Kategoria
Shtepi & Familje > Dekorime
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Qen dhe mace
Loder dekoruse per shtepi veture etj..
Produktin mund ta shikoni te shitorja llapi ne rrugen xhavit Ahmeti.
Ish rruga e bledit.