Ore SUUNTO CORE All Black

Çmimi: 110 €
Ore SUUNTO CORE All Black

Detajet

Postuar
25 shtator 08:01
Kategoria
Sport & Rekreacion > Veshje / Kepuce / Ore
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Shitet ora
SUUNTO CORE All Black.

The outdoor watch with altimeter, barometer & compass in a durable composite case
SUUNTO CORE - THE OUTDOOR WATCH
Suunto Core Classic packs the key outdoor features in robust construction with a comfortable elastomer strap. Combining an altimeter, barometer and compass with weather information, Suunto Core Classic is the essential tool for your adventures.
Altimeter
Barometer
Compass
Temperature
Storm alarm
Sunrise / sunset
Depth meter for snorkeling
Multiple watch, date and time functions
User-replaceable battery
Multilingual menu (EN, FR, DE, ES)

Ora eshte personale, e mirembajtur dhe ne gjendje shume te mire.
Eshte 100% Watter Resistant.
Baterine e ka te re
Cmimi 110 euro (pa i negociueshem)

https://www.suunto.com/Products/sports-watches/Suunto-Core/Suunto-Core-All-Black/


Shpallje te ngjashme