Blejm veturat me (Defekt ose Aksident)???

Çmimi: Me Marrveshje
Blejm veturat me (Defekt ose Aksident)???

Detajet

Postuar
12 mars 20:14
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Targa
Kosovare
Marshi
Automatik
Lloji
Audi
Modeli
A6
Viti i prodhimit
2016
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
10 000 - 14 999

Përshkrimi

Blejm veturat me (Defekt ose Aksident)
_______________________________________ Perparesi kan veturat e prodhuesve gjerman Audi VW Mercedes Benz BMW Opel si dhe te tjerat sipas marreveshjes pranojm vetura me dogan ose pa dogan me defekte,aksident,anleze 2000-2014 ______________________________________________☎️Viberi +383 49 300 273 .Call. 044 865 125 _____________________________________________


Shpallje te ngjashme