Shitet Audi A8 - Matrix 2014

Çmimi: 33.000 €
Shitet Audi A8 - Matrix 2014

Detajet

Postuar
5 prill 17:11
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Targa
Kosovare
Marshi
Automatik
Lloji
Audi
Modeli
A8
Viti i prodhimit
2014
Karburanti
Dizel / Naftë
Kilometrazha
190 000 - 199 999

Përshkrimi


Shitet Audi A8 - Matrix
Viti i prodhimit - 12-2014
Motori - 3.0 TDI
Nderruesi- Automatik
I paisur me te gjitha opsionet
I doganuar dhe rexhistruar per her te pare

INFO: 044/304-302


Shpallje te ngjashme