2012 bmw 316 d

Çmimi: 12.500 €
2012 bmw 316 d

Detajet

Postuar
15 prill 17:43
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Targa
Të huaja
Marshi
Manual
Lloji
BMW
Modeli
Seri 3
Viti i prodhimit
2012
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
130 000 - 139 999

Përshkrimi

2012 bmw Series 3
manual
131000 KM
e doganuar im 7
qmimi me dogane dhe homologim
Prejardhjen nga Gjermania


Shpallje te ngjashme