Vetura
Prishtinë

BMW | Seri 2 | Vetura në shitje në Prishtinë

Kategoria

Lloji

BMW

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 10 foto
  BMW 220d Luxory
  Vetura

  BMW 220d Luxory

  Shes veturen BMW 220 Luxory full extra. Te interesuarit te lajmrohen ne nr tel. 049151518 cdo dite

  Prishtinë Sot, 16:04
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  BLEJ VETURA M DHE PA DOGAN AKIDENT DEFEKT ETJ 24H
  Vetura

  BLEJ VETURA M DHE PA DOGAN AKIDENT DEFEKT ETJ 24H

  Te Nderuar Shites , Kompania \" SHALA \" Qe Nga Viti 2000 DERI 2018 Ofron Cmime Reale per Veturat Qe

  Prishtinë 12 korrik 10:53
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  2015 BMW 218D
  Vetura

  2015 BMW 218D

  2015 BMW 218D 16.000 Euro AUTOMATIK, 110 KW 197000 KM E DOGANUAR IM7 Auto Salloni iDrive 📞 049 340

  Prishtinë 14 qershor 09:38
  16.000 €
 • 4 foto
  BLEJ VETURA ME DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ
  Vetura

  BLEJ VETURA ME DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ

  Te Nderuar Shites , Kompania \" SHALA \" Qe Nga Viti 2000 DERI 2018 Ofron Cmime Reale per Veturat Qe

  Prishtinë 11 maj 08:15
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Bmw 218 D 6 Shpejci 2015
  Vetura

  Bmw 218 D 6 Shpejci 2015

  Shitet Bmw 218 D 6 Shpejci Dogan Homologim per ma shum kontaktoni +37744936936

  Prishtinë 23 prill 11:21
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  2015 BMW 218d , 87.000km
  Vetura

  2015 BMW 218d , 87.000km

  2015 BMW 218d , 87.000km 🇩🇪 Auto salloni idrive 📞 049 340 444 📍Magj. Prishtine-Shkup km 2 📧 autosa

  Prishtinë 5 prill 01:08
  1 €
 • 2 foto
  Bmw 5
  Vetura

  Bmw 5

  Vetura osht ne gjendje perfekt e rujtne viti par kosov Osht full exstra ka edhe 10 muj regjistrim

  Prishtinë 4 prill 07:18
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  2015 BMW 218d 87000km
  Vetura

  2015 BMW 218d 87000km

  Vetura asht e sapo ardhur nga gjermania full ksenon lleda KM te garantura per ma shum info mund te t

  Prishtinë 3 prill 08:42
  1 €
 • 12 foto
  2015 BMW 218d Active Tourer Steptronic
  Vetura

  2015 BMW 218d Active Tourer Steptronic

  2015 BMW 218d 218d Active Tourer Steptronic, Vetura eshte e ardhur nga 🇩🇪. Me Dogan te kryer. eshte

  Prishtinë 3 prill 00:17
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  BMW 218d
  Vetura

  BMW 218d

  2015 BMW 218d , 87.000km 🇩🇪 Auto salloni idrive 📞 049 340 444 📍Magj. Prishtine-Shkup km 2 📧 autosa

  Prishtinë 2 prill 16:28
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  2012 BMW 316d Touring Variant
  Vetura

  2012 BMW 316d Touring Variant

  2012 BMW 316d Touring Variant Manual 131107 KM 🇩🇪 BEJME SHITJE EDHE ME LEASING(KREDI) Auto Salloni i

  Prishtinë 2 prill 15:08
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes BMW 118D Sport 2.0 Diesel Manual
  Vetura

  Shes BMW 118D Sport 2.0 Diesel Manual

  Shes BMW 118D Sport 2.0 Diesel Manual, e sa po ardhur nga Anglia, punon mire, me klim, sensora perp

  Prishtinë 2 prill 14:11
  2.500 €
 • 8 foto
  2015 BMW 218d
  Vetura

  2015 BMW 218d

  2015 BMW 218d , 87.000km 🇩🇪 Auto salloni idrive 📞 049 340 444 📍Magj. Prishtine-Shkup km 2 📧 autosa

  Prishtinë 1 prill 11:46
  19.500 €
 • 8 foto
  2015 BMW 218d , 87.000km
  Vetura

  2015 BMW 218d , 87.000km

  2015 BMW 218d , 87.000km 🇩🇪 Auto salloni idrive 📞 049 340 444 📍Magj. Prishtine-Shkup km 2 📧 autosa

  Prishtinë 1 prill 06:29
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  2015 BMW 218d , 87.000km
  Vetura

  2015 BMW 218d , 87.000km

  2015 BMW 218d , 87.000km 🇩🇪 Auto salloni idrive 📞 049 340 444 📍Magj. Prishtine-Shkup km 2 📧 autosa

  Prishtinë 1 prill 06:02
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Bmw 218 D Active Tourer 2014
  Vetura

  Bmw 218 D Active Tourer 2014

  Bmw 218 D Active Tourer Viti - 10/2014 110 KW / 150 PS Automatik 186.000 KM Vetura me Dogan ( IM

  Prishtinë 30 mars 20:05
  Me Marrveshje