Mercedes E280 CDI EVO Automatik

Çmimi: Me Marrveshje
Mercedes E280 CDI EVO Automatik

Detajet

Postuar
30 mars 14:02
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Targa
Të huaja
Marshi
Automatik
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
E-Class
Viti i prodhimit
2008
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
250 000 - 299 999

Përshkrimi

Mercedes E280 CDI, viti 2008 , Automatik , Avangard , KW 140 , me dogan dhe akciz te paguar , tip tronik , ulset me nxemje,
Autosallon 01
Adnani
+38349124782 viber
044124782
+38344935225 viber
Adresa ,Prishtin - Ferizaj një kilometer nga rrethi i Qagllavices


Shpallje te ngjashme