MITSUBISHI CARISMA PA DOGAN

Çmimi: 1.200 €
MITSUBISHI CARISMA PA DOGAN

Detajet

Postuar
25 gusht 02:14
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Targa
Të huaja
Marshi
Manual
Lloji
Mitsubishi
Modeli
Carisma
Viti i prodhimit
2001
Karburanti
Benzinë
Kilometrazha
200 000 - 249 999

Përshkrimi

shes apo ndrroj mitsubishi carisma viti 2000
model i fundit i 2003 shit
osht e ardhne prej zvicre 1.8GDI benzin
ka klim ngjendje funksionale mbyllja centrall
goma te mira radio Sony mp3 me cd hargjimet 7 lokal a rrug te gjat 5.5 imterier teper te paster Pa asnje verejtje asht vetura ska nevoj investim asgja ka sistemin e katalizatorit kalon homologimin pa asnje problem sepse ka filtrimin GDI te ndotjes se ajrit dmth nuk qet asnje pik tymi
hec shpejt ka sistem CRUIZE per kthesa si dhe NORMAL per qytet perparsii ndrrimi esht pikapi vw caddy me karrika apo pa te qofse asht viti i mir shtoj edhe pare si dhe vetur qem konvenonnr kontakt 044-235-198 ose viber ket numer


Shpallje te ngjashme