Vetura
Prishtinë
Posto shpallje

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • Shitet mitsubish karisma

  Shitet mitsubish karisma

  Shes mitsubish karisma 1.8 benzin viti 2000 regjistrim deri me 03 08 2018 kerri osht ne gjendje te rregullt TEL 044 274 456 prishtin...boj edhe ndrrim

  2.100 €
  Prishtinë
  Dje, 15:24
 • Shes micubishi carisma 1.9 dizell

  Shes micubishi carisma 1.9 dizell

  Micubishi carisma 1.9 dizell Viti 2003 Me klim Xhamat me rrym 044/49 213 300 viber (049)

  1.500 €
  Prishtinë
  14 tetor 10:07
 • MITSUBISHI ASX 1.8 DIEZEL IPO SA ARDHUR NGA GJERMA

  MITSUBISHI ASX 1.8 DIEZEL IPO SA ARDHUR NGA GJERMA

  MITSUBISHI ASX 1.8 DIEZEL ABS ESP AIRBAG ALARM SERVO MANUALL DRITARET ELEKTRONIKE RADIO CD MP3 KLIME IPO SA ARDHUR NGA GJERMANIA VITI I PRODHIMIT 20---12--2012 NE GJENDJE PERFEKTE 045505565

  8.800 €
  Prishtinë
  14 tetor 01:06
 • Mitsubish space star 1.9 dizell ( boj ndrim )

  Mitsubish space star 1.9 dizell ( boj ndrim )

  Shes veturen e regjistruar rks ose boj ndrim me ndonje gje qe m ofrohet varet nese mkonvenon. Vetura ka nevoj per pak investime te karaseris

  1.900 €
  Prishtinë
  18 shtator 02:04
 • PJES PER MITSUBISHI PAJERO 3.2 DI-D AUTOMATIK 4X4

  PJES PER MITSUBISHI PAJERO 3.2 DI-D AUTOMATIK 4X4

  PJES PER MITSUBISHI PAJERO 3.2 DI-D AUTOMATIK 4X4 GJENDEMI NE KOSOVE MAGJISTRALEN PRISHTIN-MITROVIC KM4 TEL.044 100 141 VIBER +37744100141 -----------------------------------------------

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  14 shtator 21:15
 • Mitsubishi Lancer

  Mitsubishi Lancer

  Shitet vetura shume ne gjendje te mire Teknike Telefon 044395153 049395153

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  5 shtator 18:21
 • Shitet Mitsubishi L200

  Shitet Mitsubishi L200

  Shitet Mitsubishi L200, viti i prodhimit 2003, Nderruesi Automatik, Klimatronik, 4 x 4, xhamat Elektronik, goma te reja, bateri te re, rexhistrim edhe 11 muaj. 044988011

  5.500 €
  Prishtinë
  1 shtator 23:04
 • Shitet Mitsubishi L200

  Shitet Mitsubishi L200

  Shitet Mitsubishi L200, 2.5 tdi, 4 x 4, Automatik, Klimatronik, Xhama elektronik, goma te reja, bateri te re, 11 muaj rexhistrim si dhe ne gjendje te shkelqyer teknikisht dhe vizualishte.

  5.500 €
  Prishtinë
  30 gusht 16:25
 • mitsubishi pajero

  mitsubishi pajero

  shitet mitsubishi i ardhun nga zvicrra ne gjendje shum te mir Motori osht 2.5 tdi me 180 mi te kalume me liber servisi viti i prodhimit osht 2004.Klim ac. Abs.xhamat me rrym pashqyret me rrym gomat

  2.950 €
  Prishtinë
  22 gusht 15:25
 • Mitsubishi Colt 1.5 DIZELL - RKS - VITI 2006 -

  Mitsubishi Colt 1.5 DIZELL - RKS - VITI 2006 -

  Mitsubishi Colt 1.5 dizell... Viti i prodhimit - 23-12-2005... Tabela - RKS - ... Klime - funksionale... Mbyllje qendrore.... Xhama me rryme... Goma te reja... Ekonomik ne shpenzime.... Qqq.... Qmimi.

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  1 gusht 20:26
 • SHITET Mitsubishi Lancer

  SHITET Mitsubishi Lancer

  Ne gjendje te rregullt. Viti i prodhimit 2008 VETEM 94000km te kalume. Thirr ne tel ose viber. Qmimi sipas marreveshjes.

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  30 korrik 14:15
 • Shes Veturen Mitsubishi Pajero e vitit 2005

  Shes Veturen Mitsubishi Pajero e vitit 2005

  Vetura esht e llojit Mitsubishi Pajero. Ka kubikazh prej 2.8 diesel esht edhe 4x4 vend ka per 7 persona. Vetura esht ne gjendje te rregullt i regjistruar dhe me servise te kryera.

  7.400 €
  Prishtinë
  25 korrik 01:04
 • shitet

  shitet

  eshte ne gjendje shum te mir.

  1.200 €
  Prishtinë
  24 korrik 22:04
 • Shitet mitsubish karisma

  Shitet mitsubish karisma

  Shes mitsubish karisma 1.8 benzin ne gjendje te rrekullt ka klim gjamat me rrym abes hidraulik centrall viti 2000 regjistrimi ika dal me 17 korrik

  2.700 €
  Prishtinë
  23 korrik 01:04
 • Ankand Publik (US Embassy)-15.07.2017 ora 11.00

  Ankand Publik (US Embassy)-15.07.2017 ora 11.00

  Shtepia e Ankandeve organizon ankand te drejteperdrejte me artikujt te ndryshem te Ambasades Amerikane. Ne kete ankand do te mbahet edhe per veturat: KAWASAKI MULE 3010, viti i prodhimit 2004, 4WD,

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  12 korrik 10:24
 • Mitsubish pajero 2.5 dizel

  Mitsubish pajero 2.5 dizel

  Shitet gjipi mitsubish pajero 2.5 dizel viti 99 4x4 me bllokad ne gjendje te rregullt i qlajmrun Ndrrim imundshum Tel 044831641 Viber +37744803597

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  30 qershor 22:14
 • Shes mitsubishi outlander 2.0 benzin

  Shes mitsubishi outlander 2.0 benzin

  Mitsubishi outlander 2.0 benzin 4#4 Viti 2007 Me klim Xhamat me rrym 4#4 Bajm edhe ndrrim 044/49 213 300 viber (049) Autozone prishtin

  3.800 €
  Prishtinë
  28 qershor 15:05
 • MITSUBISHI GALLOPER 2.5 DIZEL FULL EKSTRA 7 ULSE

  MITSUBISHI GALLOPER 2.5 DIZEL FULL EKSTRA 7 ULSE

  ♡ MITSUBISHI GALLOPER 2.5 DIZEL ♡ MODELI EXPLUZIVE ♡ SERVISIN E KRYER KOMPLET ♡ KLIMA FUNKSIONALE ♡ MODELI 4X4 LOW RANGE FUNKSIONAL ♡ 7 ULSE FUNKSIONALE ♡ 4 GOMAT E REJ

  4.400 €
  Prishtinë
  27 qershor 19:24
 • Mitsubishi Pajero

  Mitsubishi Pajero

  Shitet mitsubishi pajero full ekstra viti i prodhimit 2004 3.2 disel 4x4 ne gjendje perfekte karrikat lekure me nxemje klimatronik regjistrim ska ,qmimi 5300 euro i diskutueshem,tel 045-278-847

  5.300 €
  Prishtinë
  29 maj 23:26
 • Mitsubishi Pajero 3.2 Dizell DI-D 7 ULSE 4X4

  Mitsubishi Pajero 3.2 Dizell DI-D 7 ULSE 4X4

  M.PAJERO 3.2 DI-D ne gjendje shum te mir - 7 Ulse lkur me nxemje -AUTOMATIK TIPTRONIK -4x4 -Klim -Tempomat -ABS -Airbag -Central -Kameren mbrapa Mundesi ndrrimi me vetur ma te vogel.. VIBER +38649

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  25 maj 23:31
 • MITSUBISHI G GA200GPL

  MITSUBISHI G GA200GPL

  Shitet xhipi i gatshem per pune komplet me paisjet (Lug , Shperndares te krypes dhe agregat ) per pastrimin e bores eshte ne gjendje perfekte teknike dhe optike . Per ma shum info mund te kontaktoni

  22.000 €
  Prishtinë
  18 maj 14:14
 • Mitsubishi Pajero 3.2 Dizell DI-D 7 ULSE

  Mitsubishi Pajero 3.2 Dizell DI-D 7 ULSE

  PA DOGAN .Ne gjendje super te mir esht 4X4, AutomatikTiptronik 7 ulse Lkur KLIM,ABS,CENTRAL,Ulset me nxemje Kameren mbrapa -- Mundesi ndrrimi, Viber +38649712933

  4.300 €
  Prishtinë
  17 maj 01:05
 • Shitet Mitsubishi me Plin

  Shitet Mitsubishi me Plin

  Shitet Mitsubishi ne gjendje shum te mir Viti 1994 2000 cc Benz me plin Regjistrim deri ne Qershor Qmimi 1100 euro pak e negociueshem Telefoni +Viber + 37744167826

  1.000 €
  Prishtinë
  24 prill 06:04
 • Motor

  Motor

  Kerkoj motor dizel per mitsubishi Lancer Tel 044395153

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  21 prill 02:24
 • MITSUBISHi SHITET ME RIGJISTRIM KA Ni DEFEKT

  MITSUBISHi SHITET ME RIGJISTRIM KA Ni DEFEKT

  shes mitsubishi viti 92 2.0 benzin plin me rigjistrim ka ni defekt info viber+37745833831 URSA

  500 €
  Prishtinë
  19 prill 14:04
 • ndrrim me vetur mat madhe

  ndrrim me vetur mat madhe

  shes ndrroj veturen micubish 1.3 benzin plin ngjendje fenomenale te sapo ndrruar kurnet e ulen e disa pjes tjera ntrapa o shum e shntergume kariseri tmir e paqt si brenda ashtu edhe jasht ka muzik tmi

  370 €
  Prishtinë
  17 prill 13:05
 • shitet

  shitet

  shitet mitcubishi ne gjendje perfekte vetm gjat pushimeve verore eshte shfrytzu nuk ka regjistrim nuk esht hipotek 1.8 benzin

  1.000 €
  Prishtinë
  14 prill 12:10
 • Mitsubishi 1.4 Benzin-Plin 93

  Mitsubishi 1.4 Benzin-Plin 93

  Shes Mitsubishi 1.4 Benzin-Plin vetura punon mir hec mir dhez mir posedon kastefon cd alarm centrall hidrolik etj rexhistrimi i ka skadu per me shum na kontakto nr tel 044955318 Munsi ndrrimi me ndrri

  480 €
  Prishtinë
  1 prill 19:06
 • mitsubishi galant 2.0

  mitsubishi galant 2.0

  gjendje te mire

  1.350 €
  Prishtinë
  30 mars 03:04
 • Shes Mitsubishi Space Star 1.9 DID 2002 Avance

  Shes Mitsubishi Space Star 1.9 DID 2002 Avance

  Shes Mitsubishi Space Star 1.9 DID Diesel Avance. Viti 2002. i ruajtur ne gjendje shume te mire. 195000 Km te garantuara me liber servisi. Vetura Posedon: Klim funskionale Airbag ABS Mbyllje Qendrore

  1.900 €
  Prishtinë
  24 mars 16:15
 • MITSUBISH GALANT 1.8 DIESEL RKS

  MITSUBISH GALANT 1.8 DIESEL RKS

  MITSUBISH GALANT 1.8 DIESEL ( Nafte ) eshte ne gjendje shum te mire pune. RKS deri ne Shtatore 2017 Hargjimet e vogla, vetur ekonomike 5,5 L ne 100 Km. Posedon FELLNE - SHIBEDACH - CENTRALL- gomat

  950 €
  Prishtinë
  24 mars 11:04
 • Mitsubishi galant 2.0

  Mitsubishi galant 2.0

  Ne gjendje tmire

  1.350 €
  Prishtinë
  22 mars 02:18
 • Mitsubishi Space Star benzin

  Mitsubishi Space Star benzin

  Vetura eshte ne gjendje te rregullt teknike.Rripi dhembezor eshte ndrruar ne 301000 km,tani ka 312000 km.Vetura ka klime AC,xhamat elektrik,pasqyret elektrike dhe me ngrohje,me fellne si dhe gomat e v

  2.200 €
  Prishtinë
  19 shkurt 21:25
 • Mitsubishi Colt RKS

  Mitsubishi Colt RKS

  1.3 benzin ne gjendje te rregult klime funksionale abs servo xenon fellne goma dimri muzik mp3 aux usb Rks 17/03/2017

  1.650 €
  Prishtinë
  17 shkurt 11:04
 • Mitsubishi Galant

  Mitsubishi Galant

  Mitsubishit eshte Eshte ECOTEC 2.0 Bencins ingjeksion timonin servo gjamat me rrym te 4 artit pasqyret me rrym + nxemje shibidahin me rrym centrallen dyrve fellne origjinale ALLESO me gomat e para

  1.150 €
  Prishtinë
  17 shkurt 06:04
 • MITSUBISHI PAJERO

  MITSUBISHI PAJERO

  SHITET VETURA MITSUBISHI PAJERO NR KONTAKTI 044674010 QMIMI I DISKUTUESHEM

  3.000 €
  Prishtinë
  15 shkurt 18:14
 • Gjip mitsubish

  Gjip mitsubish

  Shes gjipin mitsubish dizel 2.5 viti 98 klim regjistrim 7muj esht shum i shterngum per me shum kontaktoni

  4.500 €
  Prishtinë
  14 shkurt 03:04
 • Mitsubishi Carisma 1.9DID -02

  Mitsubishi Carisma 1.9DID -02

  Shes Mitsubishin Ne gjendje shume tmire Teknike/Optike -Xham Elektrik -Klime (funksionale) -Fellne 15 me goma dumrit -Cd player mp3/Navi -Rigjistrim edhe 8mauj -Rrypin dhembzor dhe servisin e krym -Vi

  2.600 €
  Prishtinë
  2 shkurt 19:29