iPhone 6s gri 16gb gjendja si i ri

Çmimi: 25.000 Lek
iPhone 6s gri 16gb gjendja si i ri

Detajet

Postuar
7 mars 19:16
Kategoria
Elektronikë > Telefona celulare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Vlorës > Sarandë
Prodhuesi
Apple

Përshkrimi

Telefoni eshte blere i ri ne Greqi ne dyqan, dy vjet me pare, eshte mbajtur gjithmone me xham dhe me kase mbrrojtese dhe per kete arsye nuk ka asnje gervishje! Shitet per te blere nje iphone me te ri!


Shpallje te ngjashme