samsung galaxy j4 18

Çmimi: 160 €
samsung galaxy j4 18

Detajet

Postuar
24 janar 17:28
Kategoria
Elektronikë > Telefona celulare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Vlorës > Sarandë
Prodhuesi
Samsung

Përshkrimi

ne gjendje shum te mir 2 muaj i perdorur si i ri me xham mbrojtes dhe me kellef


Shpallje te ngjashme