Blejm Vetura Me Defekt dhe Aksident VW Golf Audi

Çmimi: Me Marrveshje
Blejm Vetura Me Defekt dhe Aksident VW Golf Audi

Detajet

Postuar
19 maj 01:11
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Shtime
Targa
Kosovare
Marshi
Automatik
Lloji
BMW
Modeli
Seri 1
Viti i prodhimit
2001
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
190 000 - 199 999

Përshkrimi

Prishtinë
Auto-Trade24 •••I BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE PA DOGAN PO ASHTU I BLEJM DHE VETURAT ME DEFEKTE AKSIDENTE JO TE RENDA PERPARSI _________VW PASSAT TOURAN GOLF AUDI BMW MERCEDES OPEL _________PER MA SHUM KONTAKT NE TEL OSE VIBER +383/49/300:273 /+383/49/888.028/////📞📞📞💤////044/865/125_______________ zch


Shpallje te ngjashme