SHATOR TENDA ME NXEMJE KARRIK TAVOLINA 044280873

Çmimi: Me Marrveshje
SHATOR TENDA ME NXEMJE KARRIK TAVOLINA 044280873

Detajet

Postuar
11 shkurt 19:46
Kategoria
Shtepi & Familje > Mobilje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prizrenit > Suharekë

Përshkrimi

Japum ne sherbim tenda moderne karrika dhe tavolina jeni te mir pritur numri per kontakt 044280873 viber +38344280873


Shpallje te ngjashme