Subaru 2.5 AWD automatike

Çmimi: 3.900 €
Subaru 2.5 AWD automatike

Detajet

Postuar
1 prill 05:14
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Shqiptare
Marshi
Automatik
Lloji
Subaru
Modeli
Legacy
Viti i prodhimit
2005
Karburanti
Benzinë
Kilometrazha
190 000 - 199 999

Përshkrimi

Subaru 2.5 170ps 4x4 automat..cruise control..ne gjendje te shkelqyer..xhama elektrik..pasqyra elektrike me sinjale.baxha xhami ne 2 pjese.sedilje me ngrohje...klima..makina eshte ne gjendje te shkelqyer xhenerike dhe motorrike gjithashtu vizuale..me dokumenta shqipetare te paguara per 1 vit.siguracion kasko..targuar per here te pare ne shqiperi ne 01.02.2019


Shpallje te ngjashme