LIR E MIRE DYER DHE DRITARE NGA PROFILI SCHTRUBER

Çmimi: 60 €
LIR E MIRE DYER DHE DRITARE NGA PROFILI SCHTRUBER

Detajet

Postuar
29 mars 18:27
Kategoria
Shtepi & Familje > Mobilje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Gjilanit > Viti
Viti i prodhimit
Viti

Përshkrimi

JU OFROJM PUNIMIN E DRITAREVE 80X140 NGA PROFILI SCHTRUBER ME TRASHSI 70 MILIMETRA ME DY GUMA DHE 6 FUSHA TERMIKE KY PROFIL KA KOHEFICIENT TE MIRE TE ELASTICITETIT, KETO DRITARE KAN QMIM TE VOLITSHEM ME MONTIM 70 EURO COPA GJERSA PA MONTIM KUSHTOJN VETEM 60 EURO COPA.DERA E BALLKONIT 80X210 VETEM 100 EURO ME MONTIM GJERSA PA MONTIM VETEM 90 EURO.
DRITARJA 140X140 KUSHTON 140 EURO DRITARJA160X140 160 EURO DYERT E BANJOS 100 EURO DRITARJA E BANJOS 60X60 ME KIPER 50 EURO ETJ ETJ
ORARI I PUNES 8 GJER 23 GJDO DITE.
PROFILI SCHTRUBER ESHTE I QERTIFIKUAR ME STANDARDIN ISO 9001.
KY PROFIL ESHTE I PERSHTATSHEM ME U PERDOR TEK SHTALLAT,PUNTORIT,OBJEKTET NDIMHSE DHE OBJEKTE EKONOMIKE PER SHKAK TE KOSTOS SE ULTE DHE QENDRUSHMERISE.
NA FTONI DO TE NDAHENI TE KNAQUR ME PUNEN KUALITETIN DHE PROFESIONALIZMIN TONE
045647070
KLIENT TE NDERUAR NE JU OFROJM KOMPENZIM PER DYER DHE DRITARE PER KOMBI,KAMIONET MAKIN DIZEL APO PIK UP..
SE BASHKU ME DYER DHE DRITARE JU OFROJM EDHE ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA ALUMINI DHE PLASTIKA. ME QMIME TE VOLITSHME.
DRITARJA 80X140 SE BASHKU ME ROLETE TE JASHTME NGA PLASTIKA KUSHTON 100 EURO ME MONTIM.PA MONTIM 90 EURO.
:


Shpallje te ngjashme