ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI 37 M2

Çmimi: 37 €
ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI 37 M2

Detajet

Postuar
2 shkurt 22:25
Kategoria
Shtepi & Familje > Mobilje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Gjilanit > Viti
Viti i prodhimit
Viti

Përshkrimi

ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI DHE PVC
PERDE TRAK SHIRITORE ROLLO PERDE ROLLO ZEBRA VENECIANE NGA DRURI DHE ALUMINI
DHE SHUM LLOJE TJERA NA KONTAKTONI
JEMI ME TE LIRET +38344 100 035 VIBER