Fiat palio 1.2 benzin 11-01-2020 Rks viti 99 klima

Çmimi: 1.499 €
Fiat palio 1.2 benzin 11-01-2020 Rks viti 99 klima

Detajet

Postuar
25 qershor 20:45
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Gjilanit > Viti
Targa
Kosovare
Marshi
Manual
Lloji
Fiat
Modeli
Palio
Viti i prodhimit
Viti
Karburanti
Benzinë
Kilometrazha
190 000 - 199 999

Përshkrimi

Shitet dhe ndrrohet
Fiat palio 1.2 benzin viti 99
11-01-2020 regjistrim posedon
Klim airbeg servo gjama me rrym muzik
Gjendje shum tmir nuk eshte hipotek info
044-326-188 ose 049-326-188
+383-44-326-188 viber


Shpallje te ngjashme