Vetura
Viti

Fiat | Vetura në shitje në Viti

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 9 foto
  Shes fiat punto 1.2 benzin viti 2003 rks 1 vit
  Vetura

  Shes fiat punto 1.2 benzin viti 2003 rks 1 vit

  🇨🇭🇨🇭Shes veturen fiat punto 1.2 benzin 1 vit regjistrim ne emer tem eshte vetura ka 98 mij kilometra

  Viti 16 gusht 09:20
  1 €
 • 9 foto
  Fiat palio 1.2 benzin 11-01-2020 Rks viti 99 klima
  Vetura

  Fiat palio 1.2 benzin 11-01-2020 Rks viti 99 klima

  Shitet dhe ndrrohet Fiat palio 1.2 benzin viti 99 11-01-2020 regjistrim posedon Klim airbeg servo g

  Viti 4 gusht 13:24
  1.499 €
 • 0 foto
  fiat ulysse 2.2 dizel
  Vetura

  fiat ulysse 2.2 dizel

  Nga zvicrra

  Viti 1 gusht 10:32
  1.900 €
 • 3 foto
  Shes faitin 7 ulse
  Vetura

  Shes faitin 7 ulse

  Shitet ne gjendje te rregullt pune viti 2000 dizell 2.1 10 mun regjistrim. Mudesi ndrrimi

  Viti 21 korrik 14:13
  1.700 €
 • 7 foto
  Kamionet Fiat ducato 2.8 dizel 2001
  Vetura

  Kamionet Fiat ducato 2.8 dizel 2001

  Shitet kamioneta fiat ducato 2.8 turbo dizell Viti prodhimit 2001 Ne gjendje te rregullt Regjistrim

  Viti 8 qershor 21:51
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Fiat bravo 1.9 16v jtd 150 ps
  Vetura

  Fiat bravo 1.9 16v jtd 150 ps

  Shitet vetura ngjendje perfekte i ardhur kq zvicrra me te gjitha serviset e kryera 1 vjet. Regjistri

  Viti 10 maj 23:00
  4.700 €
 • 11 foto
  FIAT BRAVO 1.9 JTD VITI 2008 RKS 11 MUAJ
  Vetura

  FIAT BRAVO 1.9 JTD VITI 2008 RKS 11 MUAJ

  FIAT BRAVO 1.9 JTD MULTIJET VITI 2008 RKS 11 MUAJ,VETURA ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE POSEDON KLIM,TIMO

  Viti 3 maj 21:55
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Fiat Multipla per pjese DIESEL
  Vetura

  Fiat Multipla per pjese DIESEL

  shes pjese per Fiat Multipla me targa te huaja Diesel esht

  Viti 3 prill 23:00
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Fiat Multipla per pjese
  Vetura

  Fiat Multipla per pjese

  Shes pjese per fiat multipla benzin

  Viti 3 prill 23:00
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fiat stilo 1.8 (pa dogan)
  Vetura

  Fiat stilo 1.8 (pa dogan)

  1.8 benzin Pa dogan

  Viti 3 prill 21:01
  1.600 €
 • 2 foto
  Fiat scudo
  Vetura

  Fiat scudo

  I sa Po ardhur nga zvicerra i doganun ne emer tem asht per me shum Informacione me telefononi

  Viti 3 prill 16:39
  7.500 €
 • 1 foto
  Pjes Fiat Tempra
  Vetura

  Pjes Fiat Tempra

  shes pjese per fiat tempra

  Viti 3 prill 15:00
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet ose ndrrohet
  Vetura

  Shitet ose ndrrohet

  She\'s kamianin Fiat dukato ose bej ndrrim me vetur Apo traktorr fiati eshte ne gjendje trregullt ka

  Viti 2 prill 20:02
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet vetura Fiat Stilo
  Vetura

  Shitet vetura Fiat Stilo

  Ngjendje trregullt 1.9 diesel me regjistrim deri nentor Nr.tel 044-995-418

  Viti 2 prill 12:43
  1 €
 • 9 foto
  Fiat punto 1.2 benzin plin rks 4 muaj
  Vetura

  Fiat punto 1.2 benzin plin rks 4 muaj

  Vetura eshte ne gjendje shum te Mir e rujten si mbrenda ashtu edhe jasht regjistrim Ka 4 muaj per me

  Viti 1 prill 07:07
  1.000 €
 • 4 foto
  Fiat Punto
  Vetura

  Fiat Punto

  Shitet Fiat Punto me klim Abes vallanti hidroulik dritaret me rrym Airbag

  Viti 1 prill 06:48
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Pjese Fiat Punto
  Vetura

  Pjese Fiat Punto

  shes pjes per Fiat Punto 2001/2002 benzin matorrin tip top menjaq me 6 shpejtsi dhe shum pjese tjera

  Viti 1 prill 06:21
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  pjes Fiat punto Automatik
  Vetura

  pjes Fiat punto Automatik

  shes pjes per Fiat Automatik me targa te huja

  Viti 31 mars 22:52
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Fiat scudo 1.6 2012.
  Vetura

  Fiat scudo 1.6 2012.

  I doganuar esht ne gjendje te rregullt

  Viti 31 mars 21:59
  6.000 €
 • 10 foto
  FIAT STILO SPORT RKS NDRRIM
  Vetura

  FIAT STILO SPORT RKS NDRRIM

  sitlo benxin gjendje perfekte ska nevoj per investime servisin e krym abs airbag klim likur karrikat

  Viti 30 mars 20:47
  3.400 €
 • 1 foto
  Fiat Ducato 2.5 / 2.8 diesel pjese
  Vetura

  Fiat Ducato 2.5 / 2.8 diesel pjese

  shes pjese per fiat ducato menjaq pjese te ndryshme dhe frigoriferi me klim ne gjendje te rregullt

  Viti 29 mars 20:33
  Me Marrveshje