Autopjese dhe paisje në shitje në Shkodër

 • 0 foto
   pjese kembimi per furgon benz 609 te viti 88
  Autopjese dhe paisje

  pjese kembimi per furgon benz 609 te viti 88

  shesim te gjithe llojet e pjeseve per furgona daimler benz 609 te vitit 1988

  Shkodër Sot, 16:43
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Organell
  Autopjese dhe paisje

  Organell

  Shitet organell vinci ne gjendje te mir pesha terheqese 3 ton, me kavo.

  Shkodër Sot, 13:40
  2.500 €
 • 0 foto
  Disqe me Goma Nr 18 ne gjendje shum te mire
  Autopjese dhe paisje

  Disqe me Goma Nr 18 ne gjendje shum te mire

  shiten disqe me goma te ardhur nga gjermania dy gomat e para te reja krejt dy te tjerat ne gjengje t

  Shkodër Sot, 12:31
  400 €
 • 1 foto
  Disqe RENG ROVER SPORT
  Autopjese dhe paisje

  Disqe RENG ROVER SPORT

  Shiten 2 disqe Reng rover sport origjina

  Shkodër Sot, 11:49
  300 €
 • 3 foto
  golf 4 2002
  Autopjese dhe paisje

  golf 4 2002

  kompresor kondiceneri per golf 4 2002 naftet

  Shkodër Sot, 11:30
  100 €
 • 2 foto
  turbo makinash te reja 2005 2015
  Autopjese dhe paisje

  turbo makinash te reja 2005 2015

  audi a1 a3, seat ibiza skoda fabia , polo 2008 2011, audi a3,seat altea+leone2.0 tdi 2003, golf6

  Shkodër Sot, 11:29
  1 Lek
 • 1 foto
  kita freksionash per makina
  Autopjese dhe paisje

  kita freksionash per makina

  audi skoda seat opel golf5 touran bmw renaulte.trafik ford iveko.daily mercedez 270

  Shkodër Sot, 11:28
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  kondiconera me shumic e pakic
  Autopjese dhe paisje

  kondiconera me shumic e pakic

  kondiconera per makina. nisan. opel. toyota. ford. peuget. citroen. kia. honda. bmw. rover. volvo. h

  Shkodër Sot, 11:28
  30 €
 • 4 foto
  Centralina Makinash
  Autopjese dhe paisje

  Centralina Makinash

  Citroen. peuget. BMW . mini cuper. pasat. opel.nisan. audi. golf4. seat. skoda. nga viti 1997 deri 2

  Shkodër Sot, 11:28
  1 €
 • 1 foto
  turbo makinash
  Autopjese dhe paisje

  turbo makinash

  turbo per makina peuget 307. nafte 2.0cc benc sprinter. vito vit 2000 deri 2006 opel corsa 1.3 na

  Shkodër Sot, 11:28
  1 €
 • 3 foto
  Farfall golfit
  Autopjese dhe paisje

  Farfall golfit

  Farfall kolektorsh e re i shkon edhe audit disa llojesh edhe vw jeta vw pasat ikeni ne kuti te shkru

  Shkodër Dje, 21:30
  100 €
 • 10 foto
  PER PJES MERCEDES AUDI VW
  Autopjese dhe paisje

  PER PJES MERCEDES AUDI VW

  VW AUDI MERCEDES vw touareg 5.0 tdi 05 touareg 2.5 tdi GOLF5. 1.9 tdiTOURAN 05 1.9 PASAT 07 2.0 tdi

  Shkodër Dje, 18:16
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Kasetofon + sub +amblifik
  Autopjese dhe paisje

  Kasetofon + sub +amblifik

  shiten kasetofon amblifik subuf dhe bokse te vogla per pastrim zeri te ardhura nga italia 600 W

  Shkodër Dje, 06:50
  230 €
 • 2 foto
  Disce Sportive 18-sh
  Autopjese dhe paisje

  Disce Sportive 18-sh

  Disce sportive 18-sh-----. Shiten 500euro ose I nderroj me disce 16-sh original te Benz Mercedes C-c

  Shkodër 24 janar 03:13
  500 €
 • 4 foto
  Fener Touareg 2007-2011
  Autopjese dhe paisje

  Fener Touareg 2007-2011

  Fener origjinal Touareg 2007-2011 Me xeno

  Shkodër 23 janar 20:57
  550 €
 • 5 foto
  Pjese kembimi mercedes benz a class dhe VANEO
  Autopjese dhe paisje

  Pjese kembimi mercedes benz a class dhe VANEO

  Disponojme pjese kembimi per mercedes A class 2001-2005

  Shkodër 22 janar 20:47
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  DISQE ALUMINI PER MERCEDES A CLASS B CLASS
  Autopjese dhe paisje

  DISQE ALUMINI PER MERCEDES A CLASS B CLASS

  KARIKUS RRYPI PER B CLAS STOPA DISQE ALUMINI

  Shkodër 22 janar 20:46
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Fener per Benz w203 (c class)
  Autopjese dhe paisje

  Fener per Benz w203 (c class)

  Shiten dy fener ne gjendje shume te mire per Mercedes Benz C class.Nr kontakti 0697573252. Cmimi 80m

  Shkodër 18 janar 13:19
  65 €
 • 1 foto
  okazion -Kemi motorra ,manjeta dhe grupe timonash
  Autopjese dhe paisje

  okazion -Kemi motorra ,manjeta dhe grupe timonash

  manjeta te reja dhe grupe timonash

  Shkodër 18 janar 10:45
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  TIMU A CLASI W169
  Autopjese dhe paisje

  TIMU A CLASI W169

  SHES TIMON A CLASI NE GJENDJE TE MIRE PA AJERBEG

  Shkodër 17 janar 18:23
  50 Lek
 • 2 foto
  ML W166 2012 abs
  Autopjese dhe paisje

  ML W166 2012 abs

  ABS MERCEDEZ BENZ ML W 166 VITI 2012 2500 BLUTEC E ARDHUR NGA ITALIA

  Shkodër 17 janar 18:21
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  MERCEDES BENZ LEV MARSHI C CLAS 203
  Autopjese dhe paisje

  MERCEDES BENZ LEV MARSHI C CLAS 203

  SHES LEV MARSHI C CLASI 203

  Shkodër 17 janar 18:20
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  VW GOLF 5 STOPA
  Autopjese dhe paisje

  VW GOLF 5 STOPA

  SHES STOPA GOLFI PES TE PERDORUR NE GJENDJE TE MIRE

  Shkodër 17 janar 18:20
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  MERCEDES BENZ MASAKARIN A CLASI W169
  Autopjese dhe paisje

  MERCEDES BENZ MASAKARIN A CLASI W169

  SHES MASKARIN A CLASI SHUM E PASTER I MUNGON VETEM I RREMES INOXI

  Shkodër 17 janar 18:19
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  SHES TURBO LANCIA DELTA 2009 1.6 NAFTE
  Autopjese dhe paisje

  SHES TURBO LANCIA DELTA 2009 1.6 NAFTE

  SHES TURBO LANCIA DELTA W 2009 1.6 NAFTE NE GJENDJE SHUM TE MIRE

  Shkodër 17 janar 18:18
  200 €
 • 1 foto
  MERCEDES BENZ QELES DRITASH
  Autopjese dhe paisje

  MERCEDES BENZ QELES DRITASH

  SHES QELES DRITASH PËR A CLAS W169 MODELIN E RI 2006

  Shkodër 17 janar 18:18
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  MOTORR BMW 650 CC VETEM PER PJES
  Autopjese dhe paisje

  MOTORR BMW 650 CC VETEM PER PJES

  VITI 2002.......VETEM PER PJES......PER ME SHUME INFO KONTAKTONI NE CEL 0694664900

  Shkodër 16 janar 19:24
  1 €
 • 0 foto
  Timon vw golf 5 polo caddy
  Autopjese dhe paisje

  Timon vw golf 5 polo caddy

  ne super gjendje

  Shkodër 15 janar 19:04
  40 €
 • 2 foto
  Origjinal Golf 6. Golf 5
  Autopjese dhe paisje

  Origjinal Golf 6. Golf 5

  Shes kasetofon origjinal golfit 6 i ban edhe golfit 5

  Shkodër 13 janar 00:45
  100 €
 • 1 foto
  Parakolp GOLF 6 2010
  Autopjese dhe paisje

  Parakolp GOLF 6 2010

  Shes parakolp origjinal per golf 6. 2009-2012 komplet me maskerin dhe frexho mjegulle wats up Viber

  Shkodër 13 janar 00:33
  250 €
 • 3 foto
  Fener Fiat 500 abarth
  Autopjese dhe paisje

  Fener Fiat 500 abarth

  Fener per fiat 500 abarth 2014

  Shkodër 11 janar 11:15
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Motorr Audi rs3 2016
  Autopjese dhe paisje

  Motorr Audi rs3 2016

  Motorr audi rs3 2016 2.5 tfsi 400 cv 40.000 km

  Shkodër 11 janar 11:15
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Pjese kembimi Audi A3
  Autopjese dhe paisje

  Pjese kembimi Audi A3

  Audi A3 2016 Audi A3 2011

  Shkodër 11 janar 11:14
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Pjese kembimi Vw touran 2010
  Autopjese dhe paisje

  Pjese kembimi Vw touran 2010

  Te gjitha pjeset per vw touran 2004-2010 Audi a4 2007

  Shkodër 11 janar 11:14
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Pjese kembimi te gjitha tipet
  Autopjese dhe paisje

  Pjese kembimi te gjitha tipet

  Citroen Pegout Renault etj.

  Shkodër 11 janar 11:13
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Rreno 1.5 pjes turbo testat injektor pomp nafte
  Autopjese dhe paisje

  Rreno 1.5 pjes turbo testat injektor pomp nafte

  Me prove se jan te perdorur

  Shkodër 9 janar 10:22
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Timon audi a4 me airback ok. Viti2003
  Autopjese dhe paisje

  Timon audi a4 me airback ok. Viti2003

  I pa rjepur

  Shkodër 9 janar 10:08
  5.000 Lek
 • 0 foto
  TIMU GOLFI 5
  Autopjese dhe paisje

  TIMU GOLFI 5

  TIMU GOLFI 5 ME GJITH AIRBAG

  Shkodër 8 janar 20:53
  30 Lek
 • 0 foto
  MERCEDES BENZ ML W164 STERIO
  Autopjese dhe paisje

  MERCEDES BENZ ML W164 STERIO

  SHES STERIO PER ML W164

  Shkodër 8 janar 20:53
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  GOLF 5 STERIO
  Autopjese dhe paisje

  GOLF 5 STERIO

  SHES STERIO PER GOLF 5

  Shkodër 8 janar 20:52
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  ABS ML W166 2012
  Autopjese dhe paisje

  ABS ML W166 2012

  SHES ABS ML W166 2012

  Shkodër 8 janar 20:51
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  AUDI BAGAZHJER 10 CD SONY
  Autopjese dhe paisje

  AUDI BAGAZHJER 10 CD SONY

  SHES BAGAZHJER PER AUDI A4 SONY 10 CD

  Shkodër 8 janar 20:50
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  MERCEDEZ BENZ NAVI PER W 211
  Autopjese dhe paisje

  MERCEDEZ BENZ NAVI PER W 211

  SHES NAVI NE GJENDJE PERFEKTE PUNE PER MERCDEZ BENS W211

  Shkodër 8 janar 20:48
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  GOLF 5 CLIMA
  Autopjese dhe paisje

  GOLF 5 CLIMA

  SHES KLIMA PER GOLF 5

  Shkodër 8 janar 20:47
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Mercedes benz kapak motorri dhe grabolin w203
  Autopjese dhe paisje

  Mercedes benz kapak motorri dhe grabolin w203

  Shes kapak dhe grabolin motorri per benc c clas w203

  Shkodër 8 janar 20:28
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  GOLF 5 SHES RRIMESO
  Autopjese dhe paisje

  GOLF 5 SHES RRIMESO

  SHES RRIMESO PER GOLF 5

  Shkodër 8 janar 20:23
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  JAGUAR NAVIGATOR SYSTEM DVD ROM
  Autopjese dhe paisje

  JAGUAR NAVIGATOR SYSTEM DVD ROM

  SHITET SISTEM PER NAVIGATOR JAGUARIT NE GJENDJE SHUM TE MIRE

  Shkodër 8 janar 20:19
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Nderrohen me Disqe Amg Pllak
  Autopjese dhe paisje

  Nderrohen me Disqe Amg Pllak

  Shiten-Nderrohen Disqe Aluminit R18 2 te gjan 2 te ngusht me gjith goma 90% Cmimi:500euro Ose nderro

  Shkodër 5 janar 16:50
  500 €
 • 7 foto
  Karikues rrypi dinamo per B clas 1,8 cdi 2006
  Autopjese dhe paisje

  Karikues rrypi dinamo per B clas 1,8 cdi 2006

  Karikues rrypi dinamo ( gjeli ) per B clas 1,8 cdi 2006 i perforur ne gjendje te mire pune. Nqs ju d

  Shkodër 31 dhjetor 05:09
  160 €
 • 3 foto
  Rryp motorri per ML 164 320 cdi 2005 - 2009 i ri
  Autopjese dhe paisje

  Rryp motorri per ML 164 320 cdi 2005 - 2009 i ri

  Shitet rryp motorri ( dinamoje ) per ML 164 320 cdi viti 2005-2009 i ri me 7 kanale. Nqs ju del tel

  Shkodër 31 dhjetor 05:02
  20 €