Autopjese dhe paisje në shitje në Shqipëri

 • 11 foto
  Okazion Celes i ri
  Autopjese dhe paisje

  Okazion Celes i ri

  Shitet celes drite dhe fshirse xhami i ri per Peugeot

  Tiranë Dje, 08:02
  70 €
 • 9 foto
   Cetralin nisan  micra
  Autopjese dhe paisje

  Cetralin nisan micra

  Shitet (cetrali bashk me kuader per Nissan Micra 1.0 benzin mod 1998 65 mij lek) (motorrino 30.

  Tiranë Dje, 08:02
  5.000 Lek
 • 11 foto
  Okazion Motorrina VW
  Autopjese dhe paisje

  Okazion Motorrina VW

  motorrina(nga 40mij deri 50mij lek ) per makina benzine vw /seat.(volant per Ford focus mk2 1.8 tdci

  Tiranë Dje, 08:01
  3.600 Lek
 • 11 foto
  Okazio pjes te ndryshme
  Autopjese dhe paisje

  Okazio pjes te ndryshme

  Shitet (testat audi a4 2.0 tdi 8V 2006 200 mij lek )(sandokart audi 70 mij lek )(kapaku i valvul

  Tiranë Dje, 08:01
  25 €
 • 11 foto
  Okazion radio C/D per B class W245
  Autopjese dhe paisje

  Okazion radio C/D per B class W245

  Shite nji pasqyr per W203 krahu majt me palosje 70 mij lek (fener W210 CDI 2 cop 85 mij lek )

  Tiranë Dje, 08:01
  11.000 Lek
 • 10 foto
  Okazion Aksesor
  Autopjese dhe paisje

  Okazion Aksesor

  ( Adapter MP3 Audio Interface AUX - USB  12Pin  Connect per  Audi / VW /Seat  /Skoda 55 euro) (l

  Tiranë Dje, 08:01
  15 €
 • 11 foto
  OKAAAAZION Kasa celsi
  Autopjese dhe paisje

  OKAAAAZION Kasa celsi

  Kasa celsi per makina (per Benza 15 mij lek)(Smart 15 mij lek)(Saab 25 mij lek) ( Audi 15 mij lek

  Tiranë Dje, 08:01
  1.500 Lek
 • 12 foto
  Okazion -5% Celes pult chip
  Autopjese dhe paisje

  Okazion -5% Celes pult chip

  (celes pult chip 35 euro) ( celes chip 25 euro per Audi VW Seat)(butona hapje mbyllje per Sea

  Tiranë Dje, 08:01
  30 €
 • 5 foto
  Okazion-5% Sensor parkimi
  Autopjese dhe paisje

  Okazion-5% Sensor parkimi

  Shiten sensor parkimi, (instalohet tek te gjitha makinat qe punojn me 12V) ( me gjith instalimin 5

  Tiranë Dje, 08:01
  3.000 Lek
 • 3 foto
   Testat Audi A4 2.0 tdi 2007
  Autopjese dhe paisje

  Testat Audi A4 2.0 tdi 2007

  Shitet pjes per audi A4 (testat 150 mij lek ) (sandokart 60 mij lek ) (airbag per sendilet L

  Tiranë Dje, 08:01
  1 Lek
 • 2 foto
  Opel Zafira
  Autopjese dhe paisje

  Opel Zafira

  Shitet per pjese opel zafira me motorr 2.2 nafte viti ivprodhimit 2003 motorri kambio i ka mjaft mir

  Fier Dje, 08:00
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Citroen C4 1.6hdi 2007
  Autopjese dhe paisje

  Citroen C4 1.6hdi 2007

  Vetem per pjese citroen c4 1.6 hdi nafte viti 2007 cdo gje funksionale Kemi edhe makina te tjera te

  Fier Dje, 07:59
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  PJESE KEMBIMI TE REJA EDHE TE PERDORURA
  Autopjese dhe paisje

  PJESE KEMBIMI TE REJA EDHE TE PERDORURA

  KOLA Auto Service ju ofron: Pjese kembimi te reja edhe te perdorura per markat me te njohura te auto

  Fier Dje, 07:59
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Disqe BMW M5 18\"
  Autopjese dhe paisje

  Disqe BMW M5 18\"

  Shiten dy disqe BMW M5 origjinal ja dy te krahut te majt nje i gjer edhe nje i ngushte Per me shume

  Fier Dje, 07:59
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Renault Megane Scenic 2005 Per Pjese
  Autopjese dhe paisje

  Renault Megane Scenic 2005 Per Pjese

  Pjese kembimi per renault megana scenic viti i prodhimit 2005 motorr 1.5dci ne gjendje sh te mire mo

  Fier Dje, 07:59
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Mercedes w213 e gjitha per pjese
  Autopjese dhe paisje

  Mercedes w213 e gjitha per pjese

  MERCEDES-BENZ E220d cdi AVANTGARDE 2016-2017 e gjitha per pjes

  Fier Dje, 07:56
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  A 180 CDI avantgarde viti 2007 per pjese kembimi !
  Autopjese dhe paisje

  A 180 CDI avantgarde viti 2007 per pjese kembimi !

  A 180 CDI avantgarde viti 2007 per pjese kembimi ! vetem 123.000 km cel: 069 20 61 517

  Fier Dje, 07:55
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  ML 320 CDI 2008 e gjitha per pjese kembimi !!
  Autopjese dhe paisje

  ML 320 CDI 2008 e gjitha per pjese kembimi !!

  ML 320 CDI 2008 e gjitha per pjese kembimi !! me 177.000 km !!! jastek ajri navi sensor parkimi

  Fier Dje, 07:55
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  FENERE BI-XENON W211 2005
  Autopjese dhe paisje

  FENERE BI-XENON W211 2005

  FENERE ORIGJINAL BI-XENON W211 NGA VITI 2002-2006

  Fier Dje, 07:55
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  FENERA S-KLASSI W221 2006-2009 BI-XENON
  Autopjese dhe paisje

  FENERA S-KLASSI W221 2006-2009 BI-XENON

  FENERA ORIGJINAL BI XENON S-KLASS 2006-2009

  Fier Dje, 07:55
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  MOTORR LAND ROVER EVOQUE 2.2 TDI VITI 2013-2016
  Autopjese dhe paisje

  MOTORR LAND ROVER EVOQUE 2.2 TDI VITI 2013-2016

  SHITET MOTORR LAND ROVER EVOQUE 2.2 TDI NAFTE VITI 2014- 2017 VETEM 15.000 KM !!!! SUPER GJENDJE

  Fier Dje, 07:55
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Parakolp B klassi 2005 2010 me sensore dhe larje
  Autopjese dhe paisje

  Parakolp B klassi 2005 2010 me sensore dhe larje

  Parakolp B klass w245 me sensore parkimi dhe me larje feneresh 2005-2009 cel 0692061517

  Fier Dje, 07:55
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  KOMPLET PJESA PERPARA W204 Cklass 2007-2011
  Autopjese dhe paisje

  KOMPLET PJESA PERPARA W204 Cklass 2007-2011

  per pjese komplet Mercedes -benz c-klass 2007-2011 parakolp i kompletuar blloku i radiatoreve 3 c

  Fier Dje, 07:55
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Komplet per Pjese C250 CDI AMG packet 2013
  Autopjese dhe paisje

  Komplet per Pjese C250 CDI AMG packet 2013

  MERCEDES BENZ C250 CDI PER PJESE DISPONON : KOMPLET LOOK AMG VITI 2013 FENER BIXENON INTELIGENT L

  Fier Dje, 07:55
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  MOTORR BMW 320d 2.0 NAFT
  Autopjese dhe paisje

  MOTORR BMW 320d 2.0 NAFT

  SHES MOTORR BMW 2.0D VITI 2014 184HP I KOMPLETUAR INJATOR TURBO KAMBIO 9 MARSHA AUTOMATIK KA 75.0

  Fier Dje, 07:55
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  TURBO PER w204-2012 C220-C250 CDI -E220-e250 CDI
  Autopjese dhe paisje

  TURBO PER w204-2012 C220-C250 CDI -E220-e250 CDI

  SET TURBINASH PER MERCEDES-BENZ ( Bi-TURBO ) VERSIONI ME 2 TURBO W204 c-CLASS - 220 CDI 250 CDI

  Fier Dje, 07:55
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Goma Michelin 185/65 R15
  Autopjese dhe paisje

  Goma Michelin 185/65 R15

  Shiten shum pak te perdorura

  Elbasan Dje, 07:54
  250 Lek
 • 2 foto
  Kambio Automatik Toyota Yaris 1.0 vvt-i 2005-2010
  Autopjese dhe paisje

  Kambio Automatik Toyota Yaris 1.0 vvt-i 2005-2010

  Kambio Automatik Toyota Yaris 1.0 vvt-i 2005-2010 1.0 vvt-i benzine E kompletuar me robotat CEL

  Fier Dje, 07:54
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  KAMBIO ROBOTIKE TOYOTA YARIS 1.4 NAFT 2008
  Autopjese dhe paisje

  KAMBIO ROBOTIKE TOYOTA YARIS 1.4 NAFT 2008

  KAMBIO AUTOMATIKE ( ROBOTIKE) PER TOYOTA YARIS ME NAFTE 1.4 D4D VITI PRODHIMI 2005-2010 80.000 KM

  Fier Dje, 07:54
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  KAMBIO AUTOMATIKE VW PASSAT 2005-2009 2.0TDI
  Autopjese dhe paisje

  KAMBIO AUTOMATIKE VW PASSAT 2005-2009 2.0TDI

  NE GJENDJE PERFEKTE ! KAMBIO AUTOMATIKE VW PASSAT VITI 2008 140.000KM 069 20 61 517

  Fier Dje, 07:54
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Motorr Mercedes BENZ 3.5 CGI BENZIN 2011
  Autopjese dhe paisje

  Motorr Mercedes BENZ 3.5 CGI BENZIN 2011

  shitet motorr i kompletuar Mercedes-Benz 3.5 CGI benzine i pershtatshem per : E klass 211 EVO E klas

  Fier Dje, 07:54
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  MOTORR BMW 118i  1.8 BENZIN VITI 2008
  Autopjese dhe paisje

  MOTORR BMW 118i 1.8 BENZIN VITI 2008

  SHES MOTORR BMW 1.8 BENZIN SERIA 1 I KOMPLETUAR VITI 2008 VETEM 110.000 KM CEL: 069 20 61 517

  Fier Dje, 07:54
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  MOTORR GOLF POLO 1.4 TDI 2010  35.000 KM !!!
  Autopjese dhe paisje

  MOTORR GOLF POLO 1.4 TDI 2010 35.000 KM !!!

  SHITET MOTORR VOLKSWAGEN POLO 1.4 TDI NAFTE SUPER GJENDJE SHITET PJES PJESE OSE I KOMPLETUAR 069

  Fier Dje, 07:54
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  PARAKOLP BMW X5 E70 VITI 2011 FACELIFT
  Autopjese dhe paisje

  PARAKOLP BMW X5 E70 VITI 2011 FACELIFT

  Shes Parakolp te kompletuar per BMW X5 E70 modeli 2011 Parakolpi eshte e kompletuar me dritat e mj

  Fier Dje, 07:54
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  MOTORR MERCEDES-BENZ W211 E270 CDI 2005
  Autopjese dhe paisje

  MOTORR MERCEDES-BENZ W211 E270 CDI 2005

  MOTORR ME 178.000KM JEPET KOMPLET OSE I ZHVESHUR DISPONON : 5 INJATOR NAFTE KOLEKTOR I THITHJES

  Fier Dje, 07:54
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  MOTORR MERCEDES BENZ W203/W211 2.4 V6 BENZINE
  Autopjese dhe paisje

  MOTORR MERCEDES BENZ W203/W211 2.4 V6 BENZINE

  SHITET PER PJESE : MOTORRI MERCEDES BENZ 2.4 BENZINE V6 I KOMPLETUAR OSE I ZHVESHUR MOTORRI KA 150

  Fier Dje, 07:54
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  MOTORR MERCEDES BENZ E220 W212 viti 2015 18.000km!
  Autopjese dhe paisje

  MOTORR MERCEDES BENZ E220 W212 viti 2015 18.000km!

  Motorr i kompletuar Mercedes benz E 220 w 212 viti 2015 vetem 18.000 km shum i paster

  Fier Dje, 07:54
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  MOTORR+ KAMBIO AUTOMAT B-KLASS 2013-2016
  Autopjese dhe paisje

  MOTORR+ KAMBIO AUTOMAT B-KLASS 2013-2016

  Motorr B-klass + kambio i kompletuar viti 2013 55.000km 180 CDI nafte Motorr B-klass + kambio

  Fier Dje, 07:54
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  NAVI w164 w211 w219 w245 w169
  Autopjese dhe paisje

  NAVI w164 w211 w219 w245 w169

  navi ml w164 2006-2011 + modeli ri me kart memorje navi e klass w211 2002-2009 navi cls w2

  Fier Dje, 07:54
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  NAVI ML W164
  Autopjese dhe paisje

  NAVI ML W164

  NAVIGATOR DVD PER ML W164 2005-2008 CEL: 069 20 61 517

  Fier Dje, 07:54
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Rimorkio makine
  Autopjese dhe paisje

  Rimorkio makine

  Rimorkio e bere vet, ne gjendje shume te mire, me tende dhe me goma te reja.

  Tiranë Dje, 07:53
  270 €
 • 2 foto
  MOTORR VOLKSWAGEN AUDI 2.0 TDI 2009- 2013
  Autopjese dhe paisje

  MOTORR VOLKSWAGEN AUDI 2.0 TDI 2009- 2013

  MOTORR AUDI OSE VOLKSWAGEN 2.0 TDI I KOMPLETUAR GJENDJE PERFEKT VETEM 80.000 KM !!! SHITET I KOM

  Fier Dje, 07:53
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Dyer+ bagazh per ML w164 nga viti 2005-2011
  Autopjese dhe paisje

  Dyer+ bagazh per ML w164 nga viti 2005-2011

  Dyer per ML w164 & bagazh nga viti 2005-2011 cel :069 20 61 517

  Fier Dje, 07:53
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Jastek ajri w221 s-klassi
  Autopjese dhe paisje

  Jastek ajri w221 s-klassi

  Jastek ajri w221 s-klassi para +mbrapa 4matic dhe te thjeshte

  Fier Dje, 07:53
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Motorra Mercedes benz ML w164  S w221  320& 350
  Autopjese dhe paisje

  Motorra Mercedes benz ML w164 S w221 320& 350

  w164 ML 320 CDI 2006-2009 w164 ML 350 CDI Bluetec adblue 2009-2011 w 221 S 320 CDI 2006 -

  Fier Dje, 07:53
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kroskot per cla+ gla 2015 & Benz w204 viti 2014
  Autopjese dhe paisje

  Kroskot per cla+ gla 2015 & Benz w204 viti 2014

  Kroskot per mercedes benz CLA + GLA viti 2015- 2017 CEL: 069 20 61 517

  Fier Dje, 07:53
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  RADIATORA INTERCOOLER Mercedes-Benz
  Autopjese dhe paisje

  RADIATORA INTERCOOLER Mercedes-Benz

  radiatora intercooleri per Mercedes-Benz w203 viti 2001-2005 w204 viti 2007- 2012 w205 viti 2014

  Fier Dje, 07:53
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fenera Sklass w221 Maskarino w221
  Autopjese dhe paisje

  Fenera Sklass w221 Maskarino w221

  Fenera Sklass w221 Maskarino w221 Parakolp -Mbrapakolp kofano ml w164 kofano s klas w221 kofano

  Fier Dje, 07:53
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Jastek Ajri BMW X5 & Seria 5 2006-2012
  Autopjese dhe paisje

  Jastek Ajri BMW X5 & Seria 5 2006-2012

  Jastek Ajri Para & Mbrapa BMW seia 5 & x5 2006-2012 origjinal BMW cel: 069 20 61 517

  Fier Dje, 07:53
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Motorr M Benz B180 CDI viti 2015 50.000 KM
  Autopjese dhe paisje

  Motorr M Benz B180 CDI viti 2015 50.000 KM

  Motorr M-benz B180 CDI VIti 2015 per pjese ka vetem 50.000 km !! i kompletuar ose i zhveshur

  Fier Dje, 07:53
  Me Marrveshje