Autopjese dhe paisje në shitje në Shqipëri

 • 4 foto
  Fener stopa pasqyra per Mini cuper
  Autopjese dhe paisje

  Fener stopa pasqyra per Mini cuper

  Fener stopa pasqyra per mini cuper

  Lezhë Sot, 08:39
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Pjes kembimi per toyota enima 4wd
  Autopjese dhe paisje

  Pjes kembimi per toyota enima 4wd

  Pjes kembimi per toyota 4wd nafte automat

  Lezhë Sot, 08:39
  1.100 €
 • 7 foto
  Pjes kembimi per Rover 75
  Autopjese dhe paisje

  Pjes kembimi per Rover 75

  Pjes kembimi per rover 75 nafte automat

  Lezhë Sot, 08:39
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Pjes kembimi per Opel Astra 1.7
  Autopjese dhe paisje

  Pjes kembimi per Opel Astra 1.7

  Pje skembimi per opel astra 1.7 nafte

  Lezhë Sot, 08:39
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Pjes kembimi per Infiniti FX
  Autopjese dhe paisje

  Pjes kembimi per Infiniti FX

  Pjes kembimi per Infiniti Fx 3.5 benzine automat

  Lezhë Sot, 08:39
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Pjes kembimi per Ford Mondeo tdci
  Autopjese dhe paisje

  Pjes kembimi per Ford Mondeo tdci

  Ford mondeo tdci per pjes kembimi

  Lezhë Sot, 08:36
  1.000 €
 • 2 foto
  BMW 320 per pjes kembimi
  Autopjese dhe paisje

  BMW 320 per pjes kembimi

  Bmw 320 2001 per pjes kembimi ose komplet

  Lezhë Sot, 08:36
  1.100 €
 • 0 foto
  Pjes kembimi per bmw 318
  Autopjese dhe paisje

  Pjes kembimi per bmw 318

  Pjes kembimi per bmw 318 1.8 benzine

  Lezhë Sot, 08:36
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Pjes kembimi per BMW 330
  Autopjese dhe paisje

  Pjes kembimi per BMW 330

  Pjes kembimi per bmw 330 nafte 3.0 manual

  Lezhë Sot, 08:36
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Pjes kembimi per A170
  Autopjese dhe paisje

  Pjes kembimi per A170

  Pjes kembimi per a 170 nafte

  Lezhë Sot, 08:36
  800 €
 • 3 foto
  Pjes kembimi per Opel Corsa 2003
  Autopjese dhe paisje

  Pjes kembimi per Opel Corsa 2003

  Pjes kembimi per Opel corsa 1.1 2003

  Lezhë Sot, 08:36
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Disqe BMW 18 M5 M6
  Autopjese dhe paisje

  Disqe BMW 18 M5 M6

  Disqe 18 bmw m5 m6

  Lezhë Sot, 08:36
  380 €
 • 3 foto
  Pjes kembimi per BMW 320
  Autopjese dhe paisje

  Pjes kembimi per BMW 320

  Pjes kembimi per bmw 320

  Lezhë Sot, 08:35
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Pjes kembimi per mercedes benz SL 92
  Autopjese dhe paisje

  Pjes kembimi per mercedes benz SL 92

  Pjes kembimi per mercedes benz SL 3.2 benzine automat 92

  Lezhë Sot, 08:35
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Stopa per BMW Seria 1
  Autopjese dhe paisje

  Stopa per BMW Seria 1

  Stopa per bmw seria 1

  Lezhë Sot, 08:35
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Pjes kembimi per BMW 525
  Autopjese dhe paisje

  Pjes kembimi per BMW 525

  Pjes kembimi per bmw 525

  Lezhë Sot, 08:35
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Pjes kebmimi per BMW te ndryshme
  Autopjese dhe paisje

  Pjes kebmimi per BMW te ndryshme

  Pjes kembimi per bmw te ndryshme

  Lezhë Sot, 08:35
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Pjes kembimi per BMW 530
  Autopjese dhe paisje

  Pjes kembimi per BMW 530

  Bmw 530 per pjes kembimi

  Lezhë Sot, 08:35
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  DISQE ALUMINI NGA GJERMANIA
  Autopjese dhe paisje

  DISQE ALUMINI NGA GJERMANIA

  DISQE ALUMINI 16 TE ARDHUR NGA GJERMANIA ÇMIMI SECILET PALE NGA 300 MIJ LEK PA DISKUTUSHEM KONTAKTI

  Pogradec Sot, 08:34
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  BMW 320 Coupe
  Autopjese dhe paisje

  BMW 320 Coupe

  Bmw 320 2.0 naft automat per me teper info tel 0688582760 0694427122

  Lezhë Sot, 08:34
  2.800 €
 • 2 foto
  Pjes kembimi per Frelander
  Autopjese dhe paisje

  Pjes kembimi per Frelander

  Pjes kembimi per Land Rover frelander nafte 4x4

  Lezhë Sot, 08:34
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Pjes kembimi per BMW X5
  Autopjese dhe paisje

  Pjes kembimi per BMW X5

  Pjes kembimi per BMW X5 nafte 3.0 automat

  Lezhë Sot, 08:34
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Pjes kembimi per BMW 318
  Autopjese dhe paisje

  Pjes kembimi per BMW 318

  Pjes kembimi per bmw 318 benzine automat

  Lezhë Sot, 08:34
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Pjes kembimi per BMW 730
  Autopjese dhe paisje

  Pjes kembimi per BMW 730

  Pjes kembimi per bmw 730 nafte 3.0 automat tapiceri lekure

  Lezhë Sot, 08:34
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Pjes kembimi per BMW X3
  Autopjese dhe paisje

  Pjes kembimi per BMW X3

  BMW X3 per pjes kembimi

  Lezhë Sot, 08:34
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Pjes kembimi per fiat punto
  Autopjese dhe paisje

  Pjes kembimi per fiat punto

  Pjes kembimi per fist punto 2002

  Lezhë Sot, 08:34
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Pjes kembimi per polo2002
  Autopjese dhe paisje

  Pjes kembimi per polo2002

  Pjes kembimi per polo 2002 1.0 benzine

  Lezhë Sot, 08:34
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Prapakolp Audi A6, traversa montuese dhe plastikat
  Autopjese dhe paisje

  Prapakolp Audi A6, traversa montuese dhe plastikat

  Prapakolp Audi a6 station wagon viti 2014-2015 se bashku me traversat montuese dhe plastikat

  Durrës Sot, 08:26
  500 €
 • 5 foto
  KROSKOT GOLF 4 AUTOMATIK
  Autopjese dhe paisje

  KROSKOT GOLF 4 AUTOMATIK

  SHITET KROSKOT GOLF 4 AUTOMATIK. KROSKOTI PERSHTATET PER GOLF 4 NGA VITI 98 E LART.

  Korçë Sot, 08:22
  120 €
 • 3 foto
  OKAZION,SHITEN GOMA 195 /65 R15
  Autopjese dhe paisje

  OKAZION,SHITEN GOMA 195 /65 R15

  Okazion,shiten Goma 195 /65 R15 te sapo ardhura ne Gjermania. Gomat jane ne nje gjendje shume te mi

  Tiranë Sot, 08:20
  20.000 Lek
 • 1 foto
  Disce land Roveri 22 me Goma
  Autopjese dhe paisje

  Disce land Roveri 22 me Goma

  Disce land Roveri 22 me goma sic jan ne foto te arthur nga Anglija

  Tiranë Sot, 08:18
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Krika xhami, tapa, ingranazhe, pjese per baxha
  Autopjese dhe paisje

  Krika xhami, tapa, ingranazhe, pjese per baxha

  Ofrojme me shumice dhe pakice nje game te gjere te produkteve, nga keto profile: krika xhami, tapa t

  Tiranë Sot, 08:13
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Pjese Kembimi Makinash RIMI
  Autopjese dhe paisje

  Pjese Kembimi Makinash RIMI

  Pjese Kembimi te te gjithe llojeve te Automjeteve , te te gjithe markave .Cmime konkuruese ! RIMI

  Tiranë Sot, 08:11
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Kit Freksio Ford Fokus 2007/2011motor2.0(Gpl+Ben)
  Autopjese dhe paisje

  Kit Freksio Ford Fokus 2007/2011motor2.0(Gpl+Ben)

  Shitet kit freksioni origjinal per Ford Fokus 2007 /2011! Motorr 2.0 Gpl+Benzine)! Kiti Freksionit e

  Fier Sot, 07:54
  360 €
 • 3 foto
  Injator Elektrik Ford Fokus 2007/2011(GPL+Benzin )
  Autopjese dhe paisje

  Injator Elektrik Ford Fokus 2007/2011(GPL+Benzin )

  Shiten 4 Injator elektrik per ford fokus 2007/2011 ,Motor 2.0 ,gaz benzine te fabrikes ! Injatoret

  Fier Sot, 07:53
  400 €
 • 9 foto
   Cetralin nisan  micra
  Autopjese dhe paisje

  Cetralin nisan micra

  Shitet (cetrali bashk me kuader per Nissan Micra 1.0 benzin mod 1998 65 mij lek) (motorrino 30.

  Tiranë Sot, 07:53
  5.000 Lek
 • 11 foto
  Okazion radio C/D per B class W245
  Autopjese dhe paisje

  Okazion radio C/D per B class W245

  Shite nji pasqyr per W203 krahu majt me palosje 70 mij lek (fener W210 CDI 2 cop 85 mij lek )

  Tiranë Sot, 07:53
  11.000 Lek
 • 11 foto
  OKAAAAZION Kasa celsi
  Autopjese dhe paisje

  OKAAAAZION Kasa celsi

  Kasa celsi per makina (per Benza 15 mij lek)(Smart 15 mij lek)(Saab 25 mij lek) ( Audi 15 mij lek

  Tiranë Sot, 07:53
  1.500 Lek
 • 5 foto
  Okazion-5% Sensor parkimi
  Autopjese dhe paisje

  Okazion-5% Sensor parkimi

  Shiten sensor parkimi, (instalohet tek te gjitha makinat qe punojn me 12V) ( me gjith instalimin 5

  Tiranë Sot, 07:53
  3.000 Lek
 • 3 foto
   Testat Audi A4 2.0 tdi 2007
  Autopjese dhe paisje

  Testat Audi A4 2.0 tdi 2007

  Shitet pjes per audi A4 (testat 150 mij lek ) (sandokart 60 mij lek ) (airbag per sendilet L

  Tiranë Sot, 07:53
  1 Lek
 • 1 foto
  Rripi madh i Ri Ford mot200B+Gpl 07~2011 origjinal
  Autopjese dhe paisje

  Rripi madh i Ri Ford mot200B+Gpl 07~2011 origjinal

  Shitet rripi imadh fordi fokus motorr 200 me zinxhir me benxin+ gpl i ri origjinal i pa perdorur i a

  Fier Sot, 07:52
  50 €
 • 2 foto
  Pomp Benzine Ford Fokus
  Autopjese dhe paisje

  Pomp Benzine Ford Fokus

  Pomp benzine per ford 2007-2011 4 bar eshte pordorur vetem per prov

  Fier Sot, 07:52
  80 €
 • 11 foto
  Okazion Celes i ri
  Autopjese dhe paisje

  Okazion Celes i ri

  Shitet celes drite dhe fshirse xhami i ri per Peugeot

  Tiranë Sot, 07:52
  70 €
 • 11 foto
  Okazion Motorrina VW
  Autopjese dhe paisje

  Okazion Motorrina VW

  motorrina(nga 40mij deri 50mij lek ) per makina benzine vw /seat.(volant per Ford focus mk2 1.8 tdci

  Tiranë Sot, 07:52
  3.600 Lek
 • 11 foto
  Okazio pjes te ndryshme
  Autopjese dhe paisje

  Okazio pjes te ndryshme

  Shitet (testat audi a4 2.0 tdi 8V 2006 200 mij lek )(sandokart audi 70 mij lek )(kapaku i valvul

  Tiranë Sot, 07:52
  25 €
 • 10 foto
  Okazion Aksesor
  Autopjese dhe paisje

  Okazion Aksesor

  ( Adapter MP3 Audio Interface AUX - USB  12Pin  Connect per  Audi / VW /Seat  /Skoda 55 euro) (l

  Tiranë Sot, 07:52
  15 €
 • 12 foto
  Okazion -5% Celes pult chip
  Autopjese dhe paisje

  Okazion -5% Celes pult chip

  (celes pult chip 35 euro) ( celes chip 25 euro per Audi VW Seat)(butona hapje mbyllje per Sea

  Tiranë Sot, 07:52
  30 €
 • 2 foto
  Bobina origjinale Ford Fokus 2004 /2011
  Autopjese dhe paisje

  Bobina origjinale Ford Fokus 2004 /2011

  Shiten Kater Bobina origjinale te perdorura ne gjendje te mire jane hequr nga makina me 80 mije km

  Fier Sot, 07:52
  100 €
 • 5 foto
  Pompe fryrese per goma
  Autopjese dhe paisje

  Pompe fryrese per goma

  Shitet pompe fryrese per gomat e makinave bashke me ngjitesin.perdoret per te gjitha llojet e makine

  Durrës Sot, 07:46
  50 Lek
 • 2 foto
  Amortizator per Skoda
  Autopjese dhe paisje

  Amortizator per Skoda

  Shiten 2 amortizatoret e pasem per skoda . Firma "Magnum" Te ardhur nga gjermania

  Tiranë Sot, 07:45
  7.500 Lek