Autopjese dhe paisje në shitje në Gjirokastër

 • 2 foto
  Goma 245-45R18 (4cope)
  Autopjese dhe paisje

  Goma 245-45R18 (4cope)

  Shiten 4 goma 245-45R18 marka Kumho me pature, gjendje te mire 80%

  Gjirokastër 26 nëntor 09:08
  180 Lek
 • 3 foto
  Disqe origjinal Benzi Sllon me goma nr 16inc
  Autopjese dhe paisje

  Disqe origjinal Benzi Sllon me goma nr 16inc

  Disqe Slloni me goma 235-60R16 ne gjendje shume te mire.Ven ne cdo Benz.

  Gjirokastër 26 nëntor 09:07
  200 Lek
 • 1 foto
  Disqe Benzi 16 inc origjinal pa goma
  Autopjese dhe paisje

  Disqe Benzi 16 inc origjinal pa goma

  Disqe benzi sllon 16 inc origjinal pa goma.Vene ne cdo benz.Shiten ose nderrohen.

  Gjirokastër 18 nëntor 08:35
  150 Lek
 • 3 foto
  goma per honda
  Autopjese dhe paisje

  goma per honda

  4 goma 17 ne gjendje shum te mir bashk me disqe alumini. jepen vec ose bashk me disqe. ndrehohen me

  Gjirokastër 9 tetor 10:45
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Pasqyra Mercedes C class W204.
  Autopjese dhe paisje

  Pasqyra Mercedes C class W204.

  Pasqyra Mercedesi.Jane me mbyllje.Jane origjinale te Mercedes C class W204.Cmimi eshte 200 euro.

  Gjirokastër 28 shtator 13:54
  200 €
 • 1 foto
  Gom rezerv
  Autopjese dhe paisje

  Gom rezerv

  Gom rezerv n gjendje shum t mir Xhama orgjinal t zinj per audi a4 Viti 2002

  Gjirokastër 28 gusht 13:43
  100 €
 • 6 foto
  Shes 4 disqe 17ce Audi Passat reno opel etj.
  Autopjese dhe paisje

  Shes 4 disqe 17ce Audi Passat reno opel etj.

  Shes 4 disqe ye paperdorur 17ce per Audi a4 A6 a3 Passat Opel Reno etj viti 2016 te paperdorur ne gj

  Gjirokastër 20 gusht 23:33
  150 €
 • 6 foto
  Disqe17ce. audi passat opel Reno etj
  Autopjese dhe paisje

  Disqe17ce. audi passat opel Reno etj

  Shes 4 disqe orgjinal nr 17ce te paperdorur akull te rinj shiten per arsyje mosperdorimi sepse e kam

  Gjirokastër 18 gusht 12:53
  200 €
 • 0 foto
  Grup lidhese bari claas markant 55
  Autopjese dhe paisje

  Grup lidhese bari claas markant 55

  Shitet grup teli lidhese bari claas markant 55 ne gjendje shume te mire

  Gjirokastër 9 gusht 23:18
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  KERKOJ KAMIO AUTOMATIKE OPEL TIGRA TE PERDOR
  Autopjese dhe paisje

  KERKOJ KAMIO AUTOMATIKE OPEL TIGRA TE PERDOR

  kerkoj te blej kamio automatike opel tigra 1.4 ekotech kush ka te me bej telefon te numri

  Gjirokastër 31 korrik 15:49
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredi e besueshme plus sigurinë ligjore
  Autopjese dhe paisje

  Kredi e besueshme plus sigurinë ligjore

  Kredi e besueshme plus sigurinë ligjore Përshëndetni miqtë e mi të dashur Unë jam një grua që ofron

  Gjirokastër 26 korrik 09:14
  87 €
 • 0 foto
  4 amortizator bilstein per Golf 4
  Autopjese dhe paisje

  4 amortizator bilstein per Golf 4

  Shiten 4 amortizator per golf 4

  Gjirokastër 26 qershor 12:54
  100 Lek
 • 1 foto
  Disqe Benzi 18inc me goma
  Autopjese dhe paisje

  Disqe Benzi 18inc me goma

  Disqe 18inc me goma 245-45R18 per cdo benz

  Gjirokastër 7 qershor 08:43
  20.000 Lek
 • 1 foto
  Kompresor ajri/jasteqesh
  Autopjese dhe paisje

  Kompresor ajri/jasteqesh

  Kompresora jasteqesh E212 ML164 ML166 GLE

  Gjirokastër 16 maj 11:13
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Disqe Benzi 16 me goma te rexhines
  Autopjese dhe paisje

  Disqe Benzi 16 me goma te rexhines

  Disqe benzi me gjithe goma nr 225-60R16 Michelin ne gjendje shume te mire.Ven ne cdo benz.Shiten per

  Gjirokastër 6 maj 09:22
  30.000 Lek
 • 0 foto
  4 AMORTIZATOR PER VW GOLF 4
  Autopjese dhe paisje

  4 AMORTIZATOR PER VW GOLF 4

  4 AMORTIZATOR PER VW GOLF 4

  Gjirokastër 3 maj 22:33
  100 Lek
 • 11 foto
  Pjese te ndryshme per Golf 4
  Autopjese dhe paisje

  Pjese te ndryshme per Golf 4

  Shitet golf 4 per pjes shkak defekt ne motor. Parakolp dhe prapakolp golf 4 model R32 te pa aksident

  Gjirokastër 7 prill 22:01
  10 Lek
 • 0 foto
  Fort reno fiat benz golf per pjes kembimi
  Autopjese dhe paisje

  Fort reno fiat benz golf per pjes kembimi

  Shitet ford ne gjendje pune pa dokumenta dhe reno clio per pjes ,,,kemi pjes per fiat cikoekenko ,,

  Gjirokastër 4 prill 09:04
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  NEW HOLLAND TF44
  Autopjese dhe paisje

  NEW HOLLAND TF44

  Pjese kembimi dhe goma per autokombanj New Holland TF44

  Gjirokastër 4 prill 08:44
  10 Lek
 • 0 foto
  Makina te ndryshme
  Autopjese dhe paisje

  Makina te ndryshme

  Ekrane bagazhier dhe amblifikator te makinave te ndryshme me cmim te arsyeshem. Mercedes-Benz Volksw

  Gjirokastër 4 prill 01:00
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  kasetofona per makina te ndryshme
  Autopjese dhe paisje

  kasetofona per makina te ndryshme

  Kasetofona dhe ekrane + amblifikator + bagazhier per makina te ndryshme. Audi Bmw Mercedes Smart Ope

  Gjirokastër 3 prill 22:36
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  kerkoj kete pjese per dynacord 1000
  Autopjese dhe paisje

  kerkoj kete pjese per dynacord 1000

  kush e disponon kontakt tel 0696161306

  Gjirokastër 3 prill 20:14
  1 €
 • 0 foto
  Disqe per benz 15’
  Autopjese dhe paisje

  Disqe per benz 15’

  Tre cop nr 15 60 mij leke copa

  Gjirokastër 3 prill 15:55
  6.000 Lek
 • 1 foto
  Disqe 17
  Autopjese dhe paisje

  Disqe 17

  Disqe aluminum 17 per golf dhe audi

  Gjirokastër 3 prill 13:46
  150 €
 • 3 foto
  Pjese BMW serie 5
  Autopjese dhe paisje

  Pjese BMW serie 5

  Shiten pjese BMW serie 5

  Gjirokastër 3 prill 12:48
  90 €
 • 2 foto
  Pjes kembimi per motosharra,korrese,pompa
  Autopjese dhe paisje

  Pjes kembimi per motosharra,korrese,pompa

  Pjes kembimi per Husqvarna,Stihl,Kawasaki,Mitsubishi,Honda,Hitachi,Oleo-mac,Echo Pistona,cilindra,k

  Gjirokastër 2 prill 15:05
  1 Lek
 • 1 foto
  Fenere Audi A4 2008-2010
  Autopjese dhe paisje

  Fenere Audi A4 2008-2010

  Shes fenere Audi A4 modeli 2008-2010 pa asnje gervishje te rrinj fare. Cmimi 350€

  Gjirokastër 2 prill 11:01
  350 €
 • 2 foto
  shitet ose nderrohet
  Autopjese dhe paisje

  shitet ose nderrohet

  shitet ose nderrohet me Çifte automatike karroc e re ka nevoj vetem per boj me 5 vjet garanci i jan

  Gjirokastër 2 prill 09:43
  400 €
 • 0 foto
  disqe 17
  Autopjese dhe paisje

  disqe 17

  ndroj disqe per golf 17 me 16 un kam disqet yll dhe i nderoj me te tjerat qe jan ne foto por te je

  Gjirokastër 2 prill 06:03
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  disqe 17
  Autopjese dhe paisje

  disqe 17

  nderoj disqe 17 yll me disqe 16 vetem si ata ne foton tjeter

  Gjirokastër 2 prill 05:55
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet Kabine Kamioni
  Autopjese dhe paisje

  Shitet Kabine Kamioni

  Shitet per arsye emigrimi

  Gjirokastër 2 prill 00:01
  1.000 €
 • 2 foto
  Injator
  Autopjese dhe paisje

  Injator

  Shiten 4 injator te toyota yaris 1.4 nafte ne gjendeje shume te mire 60 mije copa cmimi i diskutushe

  Gjirokastër 1 prill 19:00
  6.000 Lek
 • 3 foto
  Kit Freksioni toyota yaris 2007
  Autopjese dhe paisje

  Kit Freksioni toyota yaris 2007

  Kit Freksioni toyota yaris 2007

  Gjirokastër 1 prill 18:12
  140 €
 • 0 foto
  4 AMORTIZATIR PER GOLF 4
  Autopjese dhe paisje

  4 AMORTIZATIR PER GOLF 4

  Shiten 4 amortizatiret per golf 4si te jene te reja jane perdorur per 20.000 km jepen me garanci

  Gjirokastër 1 prill 17:12
  100 Lek
 • 0 foto
  Okazion - Impiant Gazi
  Autopjese dhe paisje

  Okazion - Impiant Gazi

  Impianti eshte i pershtatshem per automjetet me 6 pistona (e pershtatshme dhe per ato me 4). Gjendja

  Gjirokastër 1 prill 15:47
  450 €
 • 1 foto
  Okazion...Impjant gazi bigas it 6 pistona
  Autopjese dhe paisje

  Okazion...Impjant gazi bigas it 6 pistona

  Shitet impjant gazi i markes bigas per makine me 6 pistona (pa bombul).impjanti eshte shume i mbajtu

  Gjirokastër 1 prill 14:58
  300 €
 • 2 foto
  Stopa Benzi rexhina
  Autopjese dhe paisje

  Stopa Benzi rexhina

  Stopa te pasem per benz rexhina viti 99-05 origjinal.

  Gjirokastër 1 prill 08:23
  10.000 Lek
 • 2 foto
  Goma 235-60R16
  Autopjese dhe paisje

  Goma 235-60R16

  Shiten dy Goma 235-60R16 ne gjendje te mire

  Gjirokastër 1 prill 08:23
  40 Lek
 • 0 foto
  Stopa Bmw seria 5 me led.
  Autopjese dhe paisje

  Stopa Bmw seria 5 me led.

  Stopa te rinje.

  Gjirokastër 1 prill 08:23
  8.000 Lek
 • 0 foto
  Fener benzi c-class 202.krahu i shoferit.
  Autopjese dhe paisje

  Fener benzi c-class 202.krahu i shoferit.

  Fener origjinal i perdorur ne gjendje te mire

  Gjirokastër 1 prill 08:23
  5.000 Lek
 • 1 foto
  mbulese xhipi
  Autopjese dhe paisje

  mbulese xhipi

  ne gjendje shume te mire

  Gjirokastër 1 prill 08:07
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Goma 225/55/16. Shiten ose nderohen.
  Autopjese dhe paisje

  Goma 225/55/16. Shiten ose nderohen.

  Shiten 4 goma 225/55/16 ne gjendje te mire. Ose ndrohen me disqe 16 w211 te thjeshta ose evo.

  Gjirokastër 1 prill 04:25
  80 €
 • 2 foto
  Prapakolp ML 270 CDI me sensore parkimi
  Autopjese dhe paisje

  Prapakolp ML 270 CDI me sensore parkimi

  Prapakolp me sensore parkimi ML 270 CDI Viti 2004. Ngjyra e hirit

  Gjirokastër 1 prill 01:15
  30.000 Lek
 • 7 foto
  Disqe Benzi ,Audi, Volkswagen 18 inc me goma
  Autopjese dhe paisje

  Disqe Benzi ,Audi, Volkswagen 18 inc me goma

  Disqe 18" me gjithe goma ne gjendje shume te mire disqet jan AEZ gjerman ,gomat 80% 245-45R18..SHIT

  Gjirokastër 22 janar 11:45
  300 Lek
 • 1 foto
  Disqe Golf 4–5
  Autopjese dhe paisje

  Disqe Golf 4–5

  Shiten ose ndrohen me nr 16

  Gjirokastër 20 janar 23:45
  150 €