Dibër

Autopjese dhe paisje në shitje në Dibër

 • 0 foto
  gomisteri
  Autopjese dhe paisje

  gomisteri

  shesim goma

  Dibër 27 janar 03:13
  6.500 Lek
 • 2 foto
  Shiten disqe benzi r17
  Autopjese dhe paisje

  Shiten disqe benzi r17

  Shiten disqe 225/55/17 goma michelin 90%

  Dibër 22 shtator 21:56
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Goma dhe bandazhe
  Autopjese dhe paisje

  Goma dhe bandazhe

  Goma te reja

  Dibër 10 shtator 09:57
  1 €
 • 1 foto
  Gomisteri eli
  Autopjese dhe paisje

  Gomisteri eli

  Shiten disqe bashke me goma per golf 4 nr 185 65 15 gomat jan 80 prq cmim 200 euro

  Dibër 6 shtator 08:05
  200 €
 • 0 foto
  disqeme goma 17
  Autopjese dhe paisje

  disqeme goma 17

  shes disqe me goma te perdorura nr17 per benz dusqet jan me sadime

  Dibër 20 gusht 21:24
  150 €
 • 0 foto
  Shes Disqe per Afla Romeo R 15
  Autopjese dhe paisje

  Shes Disqe per Afla Romeo R 15

  Shesi 4 cop disqe alumi R 15 per Alfa romea

  Dibër 19 gusht 13:35
  100 €
 • 6 foto
  C 220 cdi sport etition per pjes
  Autopjese dhe paisje

  C 220 cdi sport etition per pjes

  Shiten pjes c clasi viti 2006 luk amg i sapo ardh nga anglia super gjendje tapiceri lekure parakolp

  Dibër 2 gusht 12:45
  111 Lek
 • 3 foto
  Makina
  Autopjese dhe paisje

  Makina

  Shitet per pjes kembimi Mercedes Benz cclass 220 Nuk ka asnje demtim ne motor, sikur esht ndizet pra

  Dibër 13 korrik 19:10
  1.500 €
 • 2 foto
  Shiten
  Autopjese dhe paisje

  Shiten

  Shiten fener c klas viti 2005 fenert kan origjinal Mercedes benz cmimi 200 mij lek teli +355 68 439

  Dibër 24 qershor 21:19
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Bmw seria 3 e 46 shiten fener stopa timon 3sh
  Autopjese dhe paisje

  Bmw seria 3 e 46 shiten fener stopa timon 3sh

  Pjes per bmw e 46 seria 3 fener stopa sedilje tapicerit e dyerve timon 3sh parafango kilometrazhi pa

  Dibër 1 qershor 17:27
  3.000 Lek
 • 2 foto
  DISQE 18 AMG PERFORMANC 2Gjer 2 te Ngusht
  Autopjese dhe paisje

  DISQE 18 AMG PERFORMANC 2Gjer 2 te Ngusht

  SHES DISQE ME GJITHE GOMA AMG 18 PERFORMANC 2 TE GJER DY TE NGUSHT TE KROMUARA SUPER TE BUKUR ,

  Dibër 25 maj 12:44
  599 €
 • 4 foto
  Pjese per honda xbr 600
  Autopjese dhe paisje

  Pjese per honda xbr 600

  Shes pjese per honda xbr 600 kubik

  Dibër 4 prill 11:25
  1 €
 • 3 foto
  Rimorkjo
  Autopjese dhe paisje

  Rimorkjo

  Shitet per arsye mos perdorimi. Eshte ne gjendje shume te mire. Ngarkesa qe mban 16 ton. Te interesu

  Dibër 4 prill 08:58
  3.300 €
 • 0 foto
  shes ose blej gom tek 225/50/16 pirelli p6000
  Autopjese dhe paisje

  shes ose blej gom tek 225/50/16 pirelli p6000

  shes ose blej gome tek 205/55/16 pirelli p6000 e re e pa perdorur cmimi 50mije lek

  Dibër 4 prill 08:56
  30 €
 • 2 foto
  Kasetofon Caliber me Ekran te Madh dhe Touc
  Autopjese dhe paisje

  Kasetofon Caliber me Ekran te Madh dhe Touc

  Kasetofon Caliber me Ekran me Touch DvD Aux USB 32GB Si i Ri.

  Dibër 4 prill 04:22
  120 €
 • 1 foto
  Shiten 4 goma te reja NEXEN
  Autopjese dhe paisje

  Shiten 4 goma te reja NEXEN

  Shitet 4 goma te reja te markes NEXEN 2 cope jane 225/40 R18, 2 cope 255/35 R18.Cmimi 40.000 leke (i

  Dibër 3 prill 21:17
  40.000 Lek
 • 1 foto
  U shiten
  Autopjese dhe paisje

  U shiten

  Shiten desqet me gjith goma 100% disqet jan per 204 mercedes. 205.60.R16 cmimi dsk

  Dibër 3 prill 20:26
  350 €
 • 1 foto
  Disqe motosport 18 inch
  Autopjese dhe paisje

  Disqe motosport 18 inch

  SHES DISQE BMW serie 3...5...7 18 inch disqet jan motosport origjinale si te reja cmimi 300€ i disk

  Dibër 3 prill 17:15
  300 €
 • 3 foto
  pjes kembimi
  Autopjese dhe paisje

  pjes kembimi

  Shiten disqe dhe ferota per fiat bravo Gjendja 10/10 Cmimi 50 mij lek t vjetra T ardhura nga itali

  Dibër 3 prill 16:36
  5.000 Lek
 • 0 foto
  Honda cbr f 600cc
  Autopjese dhe paisje

  Honda cbr f 600cc

  Shes per pjes motorr honda cbr 600 f sport vit 2004

  Dibër 3 prill 15:16
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Dinamo mitsubish-pajero 96
  Autopjese dhe paisje

  Dinamo mitsubish-pajero 96

  Shitet dinamo me vaj e rregullt ne gjendje punee bashke me pomp vaji

  Dibër 3 prill 08:35
  1 €
 • 0 foto
  Dokumenta fjat punto
  Autopjese dhe paisje

  Dokumenta fjat punto

  Shiten dokumenta per fjat punto

  Dibër 3 prill 07:09
  200 €
 • 2 foto
  Disqe R 18 per Mercedes-Benz
  Autopjese dhe paisje

  Disqe R 18 per Mercedes-Benz

  Shes 4 goma + disqe R18 per Mercedes-Benz. Dy goma jan 90% te reja 225/45/R18. Dy goma jan 40% te re

  Dibër 2 prill 08:56
  350 Lek
 • 0 foto
  gomisteri
  Autopjese dhe paisje

  gomisteri

  te gjitha gomat e reja dhe te vjetra per makina te vogla dhe te medha

  Dibër 2 prill 07:19
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Disqe bashk me goma per G klass
  Autopjese dhe paisje

  Disqe bashk me goma per G klass

  Shiten goma bashk me disqe per G klas 90% te perdorura

  Dibër 2 prill 06:22
  1.000 €
 • 2 foto
  Shiten disqe originale 18
  Autopjese dhe paisje

  Shiten disqe originale 18

  Disqet jan origjinile te ardhura nga anglia, cmimi i dsk

  Dibër 2 prill 05:35
  900 €
 • 3 foto
  Disqe R18 universal
  Autopjese dhe paisje

  Disqe R18 universal

  Shiten disqe 245 40 R18 universale Disqet jan shume pak te perdorura dhe goma 60% Shiten per arsye

  Dibër 2 prill 03:25
  450 €
 • 4 foto
  Auto-Hysa 02
  Autopjese dhe paisje

  Auto-Hysa 02

  Mercedes benz Actros 18-43 Per pjese kembimi

  Dibër 2 prill 00:15
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Auto-Hysa 02
  Autopjese dhe paisje

  Auto-Hysa 02

  Mercedes benz Actros 18-43 per pjes kembimi

  Dibër 2 prill 00:01
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Disqe 17 me Goma VW Golf Seat Audi Skoda etj
  Autopjese dhe paisje

  Disqe 17 me Goma VW Golf Seat Audi Skoda etj

  Shiten 4 Disqe Reze 17 bashk me goma ne gjendje te mire 205/40/17 jane shum te gjere dhe i japin pa

  Dibër 1 prill 23:50
  150 €
 • 0 foto
  Daihatsu forza
  Autopjese dhe paisje

  Daihatsu forza

  kerkoj pjes per kete tip makine

  Dibër 1 prill 22:35
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kasetofon Makinash
  Autopjese dhe paisje

  Kasetofon Makinash

  Kasetofon makinash ne gjendje super

  Dibër 1 prill 21:54
  30 Lek
 • 1 foto
  Katalit benzine
  Autopjese dhe paisje

  Katalit benzine

  Katalit benzine kur eshte blere eshte perdorur vetem nje here per te kaluar nga koalidimi pastaj esh

  Dibër 1 prill 20:42
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Disqe+Goma per Golf 4-5 16 INCH
  Autopjese dhe paisje

  Disqe+Goma per Golf 4-5 16 INCH

  Disqe+Goma per Golf 4-5 16 INCH 200 Mij Lek.

  Dibër 1 prill 19:08
  20.000 Lek
 • 2 foto
  Kamer Parkimi
  Autopjese dhe paisje

  Kamer Parkimi

  Kamera per Makina Per ecje mbrapa Car Reverse Camera Eshte E Re E Pershtatshme Per Makina Maune Auto

  Dibër 1 prill 18:07
  50 Lek
 • 1 foto
  Disqe me gjith goma super gjendje
  Autopjese dhe paisje

  Disqe me gjith goma super gjendje

  Bandazhe me goma nr 195-65-15 tet4 nje lule te ardhura nga zvicra te pershtatshme per audi passat ca

  Dibër 1 prill 02:00
  250 €
 • 0 foto
  Parakolp inoxi rav4 okazion
  Autopjese dhe paisje

  Parakolp inoxi rav4 okazion

  Eshte shum i paster dhe i pershtatshem per fouristrad,furgon sprinter vito caravelle t4 t5 t6 sharan

  Dibër 18 mars 00:45
  200 €
 • 0 foto
  Cader origjinale kineze 500 euro
  Autopjese dhe paisje

  Cader origjinale kineze 500 euro

  Shes kete cadren shpate eshre shume e mire ne kohe te thate se kur bie shi nuk ben se ka ca vrima ne

  Dibër 10 janar 09:44
  500 €