Kamionë
Malisheve

Kamionë në shitje në Malisheve

Kategoria

Çmimi

Vendi

 • 3 foto
  shes actros 41 40 viti 99
  Kamionë

  shes actros 41 40 viti 99

  shes actros ne gjendje te mir me regjistrim 1 vit me servis te krym

  Malisheve Sot, 07:58
  29.000 €
 • 5 foto
  punojm me bagera dhe mini bagera
  Kamionë

  punojm me bagera dhe mini bagera

  punojm me bagera dhe mini bagera

  Malisheve Sot, 07:56
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet Kamjoni 3Aks
  Kamionë

  Shitet Kamjoni 3Aks

  Shittet Kamjoni 3aks 11m3 ne gjendje te mir teknike ,regjistrim deri mars 2020...

  Malisheve 9 tetor 22:37
  14.500 €
 • 2 foto
  Prokolic sanak me kuk
  Kamionë

  Prokolic sanak me kuk

  Shitet sanaki alluminit me kuk

  Malisheve 17 korrik 09:05
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Mercedes MB 100
  Kamionë

  Mercedes MB 100

  Shitet kombi mercedes mb100 ne gjendje shum te mir me rigjistrim .bejm edhe ndrrim

  Malisheve 28 qershor 20:22
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Mercedes MB 100
  Kamionë

  Mercedes MB 100

  Shitet kombi mercedes mb100 ne gjendje shum te mir me rigjistrim .bejm edhe ndrrim

  Malisheve 28 qershor 20:21
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Kamion
  Kamionë

  Kamion

  Shes kamion 814 ne gjendje shum te mir

  Malisheve 27 qershor 13:31
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet bageri 3 ton
  Kamionë

  Shitet bageri 3 ton

  Shitet bageri 3 ton gjendje pune Viti 1990 2 korpa 60cm 35cm Motorr 4 klipsh Eurokomanda Pompa e r

  Malisheve 18 qershor 23:52
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Vario 814
  Kamionë

  Vario 814

  Vario 814 ndrrim me kamionet me hebibin

  Malisheve 5 qershor 18:36
  6.500 €