Kamionë
Malisheve

Kamionë në shitje në Malisheve

Kategoria

Çmimi

Vendi

 • 3 foto
  shes actros 41 40 viti 99
  Kamionë

  shes actros 41 40 viti 99

  shes actros ne gjendje te mir me regjistrim 1 vit me servis te krym

  Malisheve Sot, 08:21
  29.000 €
 • 5 foto
  punojm me bagera dhe mini bagera
  Kamionë

  punojm me bagera dhe mini bagera

  punojm me bagera dhe mini bagera

  Malisheve 19 tetor 20:12
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Atego 18-28 kran
  Kamionë

  Atego 18-28 kran

  Shitet Atego 18-28 me kran fabrikisht Hiab 105k viti i prodhimit 2000 kamioni posedon:liber servisi,

  Malisheve 13 tetor 22:29
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet Kamjoni 3Aks
  Kamionë

  Shitet Kamjoni 3Aks

  Shittet Kamjoni 3aks 11m3 ne gjendje te mir teknike ,regjistrim deri mars 2020...

  Malisheve 9 tetor 22:37
  14.500 €
 • 2 foto
  Prokolic sanak me kuk
  Kamionë

  Prokolic sanak me kuk

  Shitet sanaki alluminit me kuk

  Malisheve 17 korrik 09:05
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Mercedes Sprinter 208 dizell
  Kamionë

  Mercedes Sprinter 208 dizell

  shes sprinterin 208 d n gjendje shum t mir

  Malisheve 12 korrik 07:13
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Mercedes MB 100
  Kamionë

  Mercedes MB 100

  Shitet kombi mercedes mb100 ne gjendje shum te mir me rigjistrim .bejm edhe ndrrim

  Malisheve 28 qershor 20:22
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Mercedes MB 100
  Kamionë

  Mercedes MB 100

  Shitet kombi mercedes mb100 ne gjendje shum te mir me rigjistrim .bejm edhe ndrrim

  Malisheve 28 qershor 20:21
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Kamion
  Kamionë

  Kamion

  Shes kamion 814 ne gjendje shum te mir

  Malisheve 27 qershor 13:31
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet bageri 3 ton
  Kamionë

  Shitet bageri 3 ton

  Shitet bageri 3 ton gjendje pune Viti 1990 2 korpa 60cm 35cm Motorr 4 klipsh Eurokomanda Pompa e r

  Malisheve 18 qershor 23:52
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet ndrrohet
  Kamionë

  Shitet ndrrohet

  Shitet kombi mercedes mb100 ne gjendje shum te mir me rigjistrim .bejm edhe ndrrim

  Malisheve 17 qershor 15:03
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Vario 814
  Kamionë

  Vario 814

  Vario 814 ndrrim me kamionet me hebibin

  Malisheve 5 qershor 18:36
  6.500 €
 • 6 foto
  Mercedes Sprinter 312 d
  Kamionë

  Mercedes Sprinter 312 d

  Shitet kombi ne gjendje shum shum te mire dhe shum i rujtun me garancion per gjithqkaa Viti prodhi

  Malisheve 25 maj 17:05
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes mercedes 817
  Kamionë

  Shes mercedes 817

  Shes kamijonin mercedes 817 kiperash 4 kubik kamijoni asht ne gjendje super te mir per pun asht i.ql

  Malisheve 17 prill 23:47
  1 €
 • 4 foto
  Mercedes Actros
  Kamionë

  Mercedes Actros

  shes Kamjonin Mercedes Actros 32 43 viti prodhimit 2001 ne gjendje te mir teknike i sapo ardhur nga

  Malisheve 12 prill 00:59
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes kamjonin 814
  Kamionë

  Shes kamjonin 814

  Shes kamjonin 814 kiper,ne gjendje te mire pune regjistrim I skaduar! Ndrrim me vetur!

  Malisheve 4 prill 08:26
  4.750 €
 • 4 foto
  mercedes-benz kamiomet dizel i qlajmrum
  Kamionë

  mercedes-benz kamiomet dizel i qlajmrum

  shes kamioneten dizel 6 goma te reja ne gjendje te rregullt motorr shum tmir kamiometa shitet vete

  Malisheve 4 prill 08:07
  3.300 €
 • 4 foto
  Mercedes 208 Diezel
  Kamionë

  Mercedes 208 Diezel

  Mercedes 208 DISEL, seria e fundit me motorr te sprinterit me 5 shpejci ne gjendje shum te mir...

  Malisheve 3 prill 20:06
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  u shiten 60€ fiks
  Kamionë

  u shiten 60€ fiks

  shiten braniket per kamion bajn per 9 17 8 14 809 mercedes iveko man jan thuj se te ri hazer veq mi

  Malisheve 3 prill 19:43
  60 €
 • 7 foto
  sprinter 413 cdi
  Kamionë

  sprinter 413 cdi

  sprinteri ne gjendje te mir rks deri mars 2019 dupllirrot rimorken 3.60 7 ulse per ma shu

  Malisheve 3 prill 18:31
  6.000 €
 • 3 foto
  Shitet kamioni
  Kamionë

  Shitet kamioni

  Shitet kamioni mercedes 14-20 kran dhe kiper viti prodhimit 89

  Malisheve 3 prill 17:17
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes kamionin mercedes
  Kamionë

  Shes kamionin mercedes

  Shes kamionin mercedes 310 2.4 disel me 7 ulse ne gjendje shum te mir pune

  Malisheve 3 prill 05:05
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Mercedes benz 1317
  Kamionë

  Mercedes benz 1317

  Shitet kamioni ne gjendje pune shume te mir. Per me shume info kontakoni me numrat 044302209.

  Malisheve 2 prill 23:15
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  shes kiper
  Kamionë

  shes kiper

  Shes sanakin kiper te sprinterin ne gjendje shum te mir sanaki asht komplet me klip me pump veq me m

  Malisheve 2 prill 11:33
  1.000 €
 • 8 foto
  SPRINTER KIPERASH 411
  Kamionë

  SPRINTER KIPERASH 411

  shes Sprinterin Kiper 411 CDI. VP 2004 i doganum ngjendje perfekte

  Malisheve 2 prill 09:21
  Me Marrveshje