Kamionë
Prishtinë

Kamionë në shitje në Prishtinë

Kategoria

Çmimi

Vendi

 • 2 foto
  Branik i mramt i pershtatshem per te gjitha kamion
  Kamionë

  Branik i mramt i pershtatshem per te gjitha kamion

  Shes branikin ne gjendje shume te mire eshtw i pershtatshem per te gjitha kamionat 2 aks 3 aks 4 aks

  Prishtinë Sot, 01:10
  130 €
 • 8 foto
  shtepi ne prishtine 170m2 me 3.5 ari oborr
  Kamionë

  shtepi ne prishtine 170m2 me 3.5 ari oborr

  Shes shtepine ne rrugen 27 nentori afer hotel princi arbrit Prishtine shtepia ka 3 ari e gjys oborr

  Prishtinë Sot, 01:10
  75.000 €
 • 5 foto
  Atego 1823
  Kamionë

  Atego 1823

  Atego 18 23 viti 2000 pesha barse 8260kg me goma reja jastak para dhe prapa ne gjedje te mir

  Prishtinë 30 qershor 08:07
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  RIMORKJO KRONE MEGA 2002
  Kamionë

  RIMORKJO KRONE MEGA 2002

  Rimorkjo krone 2002 me disk e regjistruar ne gjendet te mir teknike

  Prishtinë 29 qershor 17:00
  5.300 €
 • 8 foto
  Punojm me bagera
  Kamionë

  Punojm me bagera

  Punojm me bagera skip mini bager dhe transport

  Prishtinë 29 qershor 10:51
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Bagera
  Kamionë

  Bagera

  Pun me bagera

  Prishtinë 29 qershor 10:50
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Bagera skip mini bager dhe transport
  Kamionë

  Bagera skip mini bager dhe transport

  Punë me bagera skip transport bejm prishjen e shtepiave hapjen e bodrumave kanale rrym ujë kanalizim

  Prishtinë 29 qershor 10:49
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Mercedes Benz Actros 1846
  Kamionë

  Mercedes Benz Actros 1846

  Vitii i prodhimit 2003 Kiper Retarder Klime Te gjitha gomat e reja I gatshem per pune

  Prishtinë 28 qershor 10:39
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Punojm me bagera skip mini bager
  Kamionë

  Punojm me bagera skip mini bager

  Punojm me bagera skip mini bager dhe transport

  Prishtinë 27 qershor 22:29
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Punojm me bagera
  Kamionë

  Punojm me bagera

  Punojm me bagera skip mini baer dhe transport

  Prishtinë 27 qershor 22:25
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Punojm me bagera dhe transport
  Kamionë

  Punojm me bagera dhe transport

  Punojm me bagera skip mini bager transport kryjm te gjitha punet qe ju nevoiten

  Prishtinë 27 qershor 22:23
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Punojm me bagera dhe transport
  Kamionë

  Punojm me bagera dhe transport

  Punojm me bagera skip mini bager dhe transport

  Prishtinë 27 qershor 18:12
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Punojm me bagera
  Kamionë

  Punojm me bagera

  Punojm me bagera skip mini bager dhe transport

  Prishtinë 27 qershor 18:11
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Punojm me bagera
  Kamionë

  Punojm me bagera

  Punojm me bagera skip mini bager dhe transport

  Prishtinë 27 qershor 18:06
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Punom me bagera
  Kamionë

  Punom me bagera

  Punojm me bagera skip mini bager

  Prishtinë 27 qershor 17:53
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Atego 15.23 me Kran me 7 ulse
  Kamionë

  Atego 15.23 me Kran me 7 ulse

  Atego 15.23 me Kran me 7 ulse i sapo ardhur nga Gjermania

  Prishtinë 26 qershor 11:51
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  MercedezBenz 1843
  Kamionë

  MercedezBenz 1843

  MercedezBenz Aktros 1843 Viti 2000 Posedon Klim Rojtajder Vebast Ne Gjendje Perfekte me Rimorkio K

  Prishtinë 23 qershor 21:52
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Mercedes 308 Dizell
  Kamionë

  Mercedes 308 Dizell

  Shes Mercedesin 308 Dizell 2.2 Motorr Sprinterit Kaishin me Amortizera Gjendje Shum Te Mir Teknike S

  Prishtinë 23 qershor 19:42
  2.400 €
 • 8 foto
  Mercedes Benz 2644
  Kamionë

  Mercedes Benz 2644

  Mercedes Benz 2644 ne Gjendje teknike perfekte Posedon Klim Retarder Kanat me dy Klipa hapje Nga Br

  Prishtinë 13 qershor 22:21
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Atego 1828
  Kamionë

  Atego 1828

  Atego 1828 viti 2000 i po sa ardhur nga Zvicër me dogan

  Prishtinë 7 qershor 08:02
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  AUTO-BARTJE SHLEP 24H ?045 482 222 ?045 444 438
  Kamionë

  AUTO-BARTJE SHLEP 24H ?045 482 222 ?045 444 438

  AUTO BARTJE SHLEP 24H 📞045-482-222 📞045-444-438

  Prishtinë 18 maj 04:03
  1 €
 • 0 foto
  AUTO BARTJE SHLEP 24H 045 482 222 045 444 438
  Kamionë

  AUTO BARTJE SHLEP 24H 045 482 222 045 444 438

  AUTO BARTJE 24H 045 482 222 045 444 438 BËJM BARTJEN E VETURAV 24H AUTO SERVIS

  Prishtinë 18 maj 04:03
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  AUTO-BARTJE-SHLEP 24H ?045 482 222 ?045 444 438
  Kamionë

  AUTO-BARTJE-SHLEP 24H ?045 482 222 ?045 444 438

  AUTO BARTJE SHLEP 24H 📞045 482 222 📞045 444 438

  Prishtinë 18 maj 03:53
  1 €
 • 0 foto
  Transport
  Kamionë

  Transport

  NTP VALI-FRUITS EXPORT-IMPORT Shqiperi - Mal te zi - Maqedoni - Serbi-Bullgari 044 45 47 48

  Prishtinë 16 maj 23:06
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Punojm me bagera
  Kamionë

  Punojm me bagera

  Punojm me skip me bagera dhe mini bager kryjm te gjita punet qe kryhen me mjete te renda dhe mjete l

  Prishtinë 5 maj 20:32
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Mercedes 1114
  Kamionë

  Mercedes 1114

  Shes mercedes 1114 Ne gjendje shume te mire Ka bllokade Hybebine Sanakun allomin Viti i prodhimit

  Prishtinë 24 prill 17:01
  6.000 €
 • 1 foto
  Shes branikin e mramt per kamion 7.5 ton
  Kamionë

  Shes branikin e mramt per kamion 7.5 ton

  Shitet braniku per kamiona 7.5 tona qmimi 60euro nr kontaktues +383 44 231 156

  Prishtinë 23 prill 04:39
  60 €
 • 1 foto
  Mercedes 814
  Kamionë

  Mercedes 814

  Mercedes 814 viti1988 i rigjistruar me hibebin 6.20 o gjat

  Prishtinë 22 prill 19:55
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  1424
  Kamionë

  1424

  Shitet kamioni 1424 megjysa 1 viti regjstrim me hibin

  Prishtinë 26 mars 21:59
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  punojm me bager
  Kamionë

  punojm me bager

  punojm me bagera te mdhej me skip dhe me mini bagera bejm rrafsime te kopshtev e hapum podruma kanal

  Prishtinë 13 mars 22:14
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Punom me bagera dhe mini bager
  Kamionë

  Punom me bagera dhe mini bager

  Punojm me bagera dhe mini bager edhe me skip kryjm te gjitha punet qe kryhen me makineri

  Prishtinë 11 mars 13:57
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Punojm me mini bager
  Kamionë

  Punojm me mini bager

  Punojm me bagera te mdhaj dhe te vogel kryjm te gjitha punt qe kryhen me mini bagera dhe bagera te

  Prishtinë 8 mars 16:09
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Punojm me bager
  Kamionë

  Punojm me bager

  Punojm me bagera te mdhej skip dhe mini bagera kryjm te gjitha punt sipas marrveshjes prishum shtepi

  Prishtinë 8 mars 10:37
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Kamion 1622
  Kamionë

  Kamion 1622

  Shitet Kamioni Mercedes 16-22 viti Prodhimit 1986 me Kran ne gjendje te mier teknike krani Posedon a

  Prishtinë 8 mars 08:41
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  SPRINTER-Kamionet-Meredes Benz 311 CDI 2002
  Kamionë

  SPRINTER-Kamionet-Meredes Benz 311 CDI 2002

  SPRINTER-MERCEDES BENZ -Kamionetë Dubelkabinë 3 Dyer Viti i prodhimit 2002 qe 1 vit ka ardh Kosov ne

  Prishtinë 29 janar 14:48
  3.700 €
 • 2 foto
  Shes kuken per kamiona
  Kamionë

  Shes kuken per kamiona

  Shes kuken ne gjendje shume te mire eshte me shin te kamionit qmimi 100

  Prishtinë 24 janar 20:40
  100 €
 • 1 foto
  Shofer Mjete te Randa Nga europa me porosi
  Kamionë

  Shofer Mjete te Randa Nga europa me porosi

  Sjellim Mjete te renda dhe te Leta Rregullimi i te gjitha Dukomentave per Exsport pomp Betoni Mixer

  Prishtinë 27 dhjetor 10:19
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Mercedes sprinter 315 2008
  Kamionë

  Mercedes sprinter 315 2008

  Shitet ose ndrrohet sprinteri ne gjendej te mir

  Prishtinë 25 dhjetor 12:36
  8.800 €
 • 2 foto
  mercedes sprinter 308 d
  Kamionë

  mercedes sprinter 308 d

  Furgoni ne gjendje te mir rks i skaduar ndrrim me vetur

  Prishtinë 25 dhjetor 12:28
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Mercedes Actros 1844
  Kamionë

  Mercedes Actros 1844

  Shes Mercedes Benz ACTROS 1844 viti prodhimit 2004 i sapo ardhur nga ZVICRA i doganuar per me shum

  Prishtinë 8 dhjetor 22:13
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Kamion
  Kamionë

  Kamion

  Shitet kamioni 16 22 ne gjendje te rregullt regjistrim 1 vite

  Prishtinë 25 nëntor 13:34
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Dobosh 8-14
  Kamionë

  Dobosh 8-14

  Shes Doboshin Doboshi I pare per 8-14 Me llagera Me simering Me bulona Me kapak Pothuajse I ri

  Prishtinë 19 nëntor 21:30
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  sprinter 311 cdi viti 2006 dupell kabin
  Kamionë

  sprinter 311 cdi viti 2006 dupell kabin

  shitet sprinteri 311 cdi viti 2006 rks 1vit dupell kabin sprinteri eshte ne gjendje te rregull tekn

  Prishtinë 8 nëntor 18:49
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Perzirsja e betonit e ardhur nga zvicrra
  Kamionë

  Perzirsja e betonit e ardhur nga zvicrra

  Shitet perzirsja e betonit nga zvicrra e ka sistemin me ule me rrym edhe me kardon te traktorit

  Prishtinë 3 tetor 12:45
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Bager
  Kamionë

  Bager

  Punojmë me bager dhe transport me kamion

  Prishtinë 3 tetor 09:48
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  AUTO BARTJE SHLEP 24H AUTO SERVIS 045 482 222
  Kamionë

  AUTO BARTJE SHLEP 24H AUTO SERVIS 045 482 222

  AUTO BARTJE SHLEP 24H AUTO SERVIS OFROJMË SERVISIMIN E TË GJITHA LLOJEVE TË VETURAVE NDERRIMIN E

  Prishtinë 1 tetor 21:07
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  SHLEP AUTO BARTJE 24H ON 045 482 222
  Kamionë

  SHLEP AUTO BARTJE 24H ON 045 482 222

  AUTO BARTJE 24H ONLINE 045 482 222 045 444 438 044 114 122

  Prishtinë 1 tetor 21:06
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  shes atego 8.15 viti 2002 i sapoardhun
  Kamionë

  shes atego 8.15 viti 2002 i sapoardhun

  shes atego viti 2002 i sapo ardhun nga gjermonija me goma te reja servise te kryera 044 136 989

  Prishtinë 13 shtator 14:41
  5.000 €
 • 6 foto
  Kamion
  Kamionë

  Kamion

  Shitet Kamioni Mercedes 16-22 viti 1986 me kran me ateste te kryer ne gjendej te mire teknike Kra

  Prishtinë 29 gusht 15:27
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes Kamionin Mercedes benz 811 KIPER
  Kamionë

  Shes Kamionin Mercedes benz 811 KIPER

  Shes kamionin Mercedes benz 811 kiper origjinal. ne gjendje te mire pune. Ka edhe bllokad Per me s

  Prishtinë 16 gusht 12:48
  6.500 €