Kamionë
Tiranë

Kamionë në shitje në Tiranë

Kategoria

Çmimi

Vendi

 • 5 foto
  Shitet pedanë
  Kamionë

  Shitet pedanë

  Shitet pedane me permasa 255 me170.e hequr nga atego 818. Shiten 4 sponda alumini me permasa 340 me

  Tiranë Sot, 08:21
  10.000 Lek
 • 11 foto
  Mercedes-Benz Vario 816 / Frigoriferik
  Kamionë

  Mercedes-Benz Vario 816 / Frigoriferik

  Mercedes-Benz Vario 816D Bluetec 4 Frigoriferik, •Vitprodhim: 12/2008 •KM: 181.000 •kamjo

  Tiranë 30 maj 13:41
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Mercedes-Benz Vario 818
  Kamionë

  Mercedes-Benz Vario 818

  MERCEDES - BENZ ... VARIO - 818 Viti: 2008 Km. 252.000 Bluetec4 Retarder/Intarder Xhama Elektrik Se

  Tiranë 30 maj 13:40
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Mercedes-Benz Vario 818
  Kamionë

  Mercedes-Benz Vario 818

  Mercedes-Benz Vario 818 Mushama VITI: 2007 KM: 286.000 Maxi - Bluetec4 **** Karroceri me tavan me ha

  Tiranë 30 maj 13:40
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  MERCEDES BENZ VINXH 917 4X4 SHERBIM TAXI ?️?️?
  Kamionë

  MERCEDES BENZ VINXH 917 4X4 SHERBIM TAXI ?️?️?

  MERCEDES BENZ KAMJON KAMJONCIN 917 VIT 1994 4X4 BLLOKAZH DIFERENCIALI ULJE 4X4 XHIROSH ME 6 MARR

  Tiranë 30 maj 09:04
  25.000 €
 • 5 foto
  Kamjon Mercedes
  Kamionë

  Kamjon Mercedes

  Shitet kamjoni actros viti 99 . 33 48 makina ka 10 goma te reja kondicioner pilot automatik sedilje

  Tiranë 30 maj 07:57
  26.000 €
 • 2 foto
  Mercedes Sprinter 416
  Kamionë

  Mercedes Sprinter 416

  Mercedes Sprinter viti 2005 dopje gabine me dogan te paguar ne gjendje te mire i ardhur nga Italia 0

  Tiranë 29 maj 21:32
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  mercedez-benz ateco 2003 euro3 1223
  Kamionë

  mercedez-benz ateco 2003 euro3 1223

  mercedez-benz ateco viti 2003 euro 3 1223 7.60 x 2.50 x2.70 =52 kubik Sherben edhe per roba te varu

  Tiranë 26 maj 15:43
  9.999 €
 • 5 foto
  Mercedes-Benz Vario 818
  Kamionë

  Mercedes-Benz Vario 818

  MERCEDES-BENZ VARIO 818 •Viti: 2007 I mesëm/pa kupol Bluetec4 Zgara siper origjinale MB Kamjo Manu

  Tiranë 10 maj 17:00
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Okazion Karrotrec Mercedes Sprinter 2007
  Kamionë

  Okazion Karrotrec Mercedes Sprinter 2007

  Shitet Karrotrec Okazion Mercedes Sprinter 311 CDI viti 2007 Shume praktik ne qarkullim manovrues

  Tiranë 30 prill 13:13
  12.900 €
 • 5 foto
  Kamion benz 1722
  Kamionë

  Kamion benz 1722

  Makina esht me letra per 1 vit. Motorri esht 1622. Eshte e mbajtur dhe shum e fuqishme . Ju lutem ve

  Tiranë 29 prill 20:28
  12.000 €
 • 3 foto
  OKAZION-DISA MODELE SPRINTERA
  Kamionë

  OKAZION-DISA MODELE SPRINTERA

  makina eshte ne gjendje perfekte.me dokumenta te sapo paguara per 1 vite.ne gjendje shume te mire si

  Tiranë 28 prill 09:22
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Unimog 1200
  Kamionë

  Unimog 1200

  Unimog është një seri kamioni i cili mund të përdoret në të gjithë sezonet apo terrenet, për të bër

  Tiranë 27 prill 23:15
  25.000 €
 • 7 foto
  Mercedes 413 cdi
  Kamionë

  Mercedes 413 cdi

  sprinter dopjo gome,413 cdi,pa teograf,ATP,ne gjendje perfekte,me dokumenta te paguara per nje vite

  Tiranë 17 mars 21:15
  6.300 €
 • 8 foto
  SPRINTER 7 VENDE!!!!! SUUUUPER OKAZION 7800
  Kamionë

  SPRINTER 7 VENDE!!!!! SUUUUPER OKAZION 7800

  Makina esht ne gjendje PERFEKTE PUNE. Esht modeli Sprinter 311 cdi Makina nuk ka nevoj per as 1 in

  Tiranë 3 shkurt 08:50
  7.800 €
 • 2 foto
  Mercedes Sprinter 2008
  Kamionë

  Mercedes Sprinter 2008

  Shitet sprinter 515 20 vende,me te gjitha sherbimet e bera automatike.

  Tiranë 2 shkurt 11:59
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  SHES OKAZION KAMJON BENC ACTROS 8 TONSH LETRA
  Kamionë

  SHES OKAZION KAMJON BENC ACTROS 8 TONSH LETRA

  SHITET KAMJON MERCEDEZ BENC 8 TONAZH NE LETRA PO 14 SI KA PROBLEM FARE GJENDJA FANTASTIKE GJYSEM

  Tiranë 2 tetor 11:03
  9.900 €
 • 3 foto
  Okazion disa sprinter
  Kamionë

  Okazion disa sprinter

  Shiten disa sprintera. Ne gjendje shume te mire,jane disa modele te ndryshme.313.208.311.211.312.411

  Tiranë 24 shtator 23:37
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Makine transporti
  Kamionë

  Makine transporti

  Shitet makine transporti Pershkrimi i automjetit qe disponoj : Benz 709,vetshkarkues, kambio manual

  Tiranë 16 shtator 20:08
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Mercedes-benz 13 - 20
  Kamionë

  Mercedes-benz 13 - 20

  Kamion karotrec i palevizshem me pedane . Pa letra .

  Tiranë 15 shtator 10:55
  3.400 €
 • 4 foto
  Tiranë
  Kamionë

  Tiranë

  Shitet sprinter ne gjendje shum te mir i sa po ardhur nga gjermania me kondicioner me goma te reja

  Tiranë 25 gusht 16:50
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes tenden e kamioit
  Kamionë

  Shes tenden e kamioit

  Shes tende kamioni me permasa 7.5 x7.5 ml= 50 m2 si dhe 5 tuba +2 profile nga 7.5 ml

  Tiranë 15 gusht 21:26
  400 €
 • 5 foto
  Kamion Mercedes vet shkarkues
  Kamionë

  Kamion Mercedes vet shkarkues

  Shitet kamion vet shkarkues ne tre krahet me volum 5 m.kub dhe peshe mbajtese 8 ton me dokomenta te

  Tiranë 7 gusht 05:43
  4.000 €
 • 5 foto
  Sprinter 516 2010 DopioGom
  Kamionë

  Sprinter 516 2010 DopioGom

  Me nafte manuale dopiogom me dogan te paguar gjendia perfekte Cmimi i diksutueshem flm‭068 203 296

  Tiranë 6 gusht 07:33
  12.500 €
 • 3 foto
  814 per pjes motorr super gjendje.
  Kamionë

  814 per pjes motorr super gjendje.

  814 per pjes kembimi motorr 6 pistona kamio 5 marrshe ne gjendje shum te mir makina vetem pjesa mbra

  Tiranë 29 korrik 08:39
  2.000 €
 • 5 foto
  Karrotrec atego 815
  Kamionë

  Karrotrec atego 815

  Karrotrec atego 815 me vinc 3 tonsh me dy dalje hidraulike letra te prera per 1 vit me te gjithe she

  Tiranë 20 korrik 21:34
  200.000 €
 • 3 foto
  Shitet Actros 2544 viti 2003
  Kamionë

  Shitet Actros 2544 viti 2003

  Shitet Kamion Mercedes Actros 2544 viti 2003 ne gjendje shume te mire,,Retareder Kondicioner Kamioni

  Tiranë 11 korrik 12:50
  10.000 €
 • 6 foto
  Mercedes Benz Vario 814
  Kamionë

  Mercedes Benz Vario 814

  Mercedes Benz Vario 814 .Makina esht ne gjendje shum te mir ,e sapo ardhur nga gjermania vetshkarkus

  Tiranë 5 korrik 10:41
  9.500 €
 • 2 foto
  Tral okazion
  Kamionë

  Tral okazion

  Tral me sponda alumini eshte 10 metra i gjate eshte me 6 goma te reja trali eshte per disa lloje p

  Tiranë 4 korrik 09:11
  5.000 €
 • 2 foto
  Kamjon 813
  Kamionë

  Kamjon 813

  Kamjon vetshkarkues. Dokumentat deri ne janar 2020.

  Tiranë 30 qershor 16:57
  35.000 Lek
 • 2 foto
  Shitet okazion
  Kamionë

  Shitet okazion

  Shitet per arsye te daljes ne pension

  Tiranë 30 qershor 16:45
  14.000 €
 • 2 foto
  Mercedes Sprinter 413
  Kamionë

  Mercedes Sprinter 413

  Sprinter viti 2001 frigorifer i ardhur nga Italia ne gjendje shum te mire me dogan te paguar 003933

  Tiranë 30 qershor 11:45
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Mercedes-Benz sprinter 416 viti 2012
  Kamionë

  Mercedes-Benz sprinter 416 viti 2012

  Mercedes-Benz sprinter 416 viti 2012 3.5t me condisoner makina eshte ne gjendje te persosur motorbik

  Tiranë 29 qershor 10:23
  13.800 €
 • 6 foto
  benc atego
  Kamionë

  benc atego

  shitet karotrec ne gjendje te mir pune letrat e sapo prera sherbimet e bera karotreci trasporton d

  Tiranë 26 qershor 20:24
  22.000 €
 • 5 foto
  Mercedez 408 4 pistona.
  Kamionë

  Mercedez 408 4 pistona.

  Mercedez 408 viti prodhimit 1990.4 pistona.pesha totoale 3.5.me dokumenta te paguara deri ne tetor 2

  Tiranë 21 qershor 16:17
  3.700 Lek
 • 7 foto
  Mercedes-Benz Atego 1828 CISTERN AUTOBOT
  Kamionë

  Mercedes-Benz Atego 1828 CISTERN AUTOBOT

  Mercedes-Benz Atego 1828 Cisterna autobot I sapo ardhur nga gjermania Ne gjendje extra te mir teknik

  Tiranë 19 qershor 21:13
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet Mercedes Benz 814
  Kamionë

  Shitet Mercedes Benz 814

  Mercedes benz vet shkarkues Vinci IAP 12000€ i diskutueshem

  Tiranë 19 qershor 01:14
  12.000 €
 • 2 foto
  KARROCERI SPRINTERI 3.60 ME 2.06
  Kamionë

  KARROCERI SPRINTERI 3.60 ME 2.06

  Karroceri sprinteri 3.60 me 2.06 me dysheme hekuri dhe sponte alumini shum e mbajtur 650 euro. Cel:0

  Tiranë 16 qershor 10:10
  650 €
 • 9 foto
  OKAZION Shitet Kamioni Mercedez Benz 2544
  Kamionë

  OKAZION Shitet Kamioni Mercedez Benz 2544

  OKAZION! Shitet kamioni Mercedez Benz 2544. -Mjeti eshte ne gjendje pune perfekte. -Sherbimet te gj

  Tiranë 14 qershor 22:13
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Kontenjer
  Kamionë

  Kontenjer

  Shitet kontenjer ngrires dhe ftohes

  Tiranë 14 qershor 10:20
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Mercedes benz 210
  Kamionë

  Mercedes benz 210

  Makina esht ne gjendje shum te mir pune me dekomenta te rregullta. Motorr 5 pistona tip te ri. Viti

  Tiranë 11 qershor 20:20
  5.200 Lek
 • 2 foto
  SMercedes benz actros 4148
  Kamionë

  SMercedes benz actros 4148

  Shitet MB Actros 4148 blutec viti i prodhimit 2008 ne gjendje te perkryer.

  Tiranë 6 qershor 18:13
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Mercedes Sprinter
  Kamionë

  Mercedes Sprinter

  Shitet Mercedes sprinter 413 Viti 2001 Nafte me taograf Dokumenta te paguara deri ne fund te vitit

  Tiranë 5 qershor 17:57
  700.000 Lek
 • 0 foto
  Kamion 3 aks Mercedez Benz 26 32
  Kamionë

  Kamion 3 aks Mercedez Benz 26 32

  Mjeti eshte ne gjendje shume te mire pune me goma t reja 80% Kamioni ka motor 32 shume ekonomik Kaz

  Tiranë 1 qershor 10:19
  15.000 €