Kompjutera
Mitrovicë

Kompjutera në shitje në Mitrovicë

 • 0 foto
  Pc dhe Monitor
  Kompjutera

  Pc dhe Monitor

  Shiten 6 Pc Hp Elite 600 ProDesk G1 Intel Core i5 4th generatin, 16GB ram memory, 500GB Hard Drive 7

  Mitrovicë Sot, 13:54
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kompjuter komplet
  Kompjutera

  Kompjuter komplet

  Shitet 6 Kompjter komplet me,Pc. Hp Elite 600 ProDesk G1 Intel Core i5 4th generation 16GB ram memo

  Mitrovicë Sot, 13:54
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  macbook pro 15 inq i7 16 ram 1tb ssd 2014
  Kompjutera

  macbook pro 15 inq i7 16 ram 1tb ssd 2014

  macbook pro 15 inq i7 16 ram 1tb ssd 2014 mid

  Mitrovicë Dje, 23:01
  1.050 €
 • 5 foto
  macbook air i5 8 ram 128 ssd 2017 12 ore baterin
  Kompjutera

  macbook air i5 8 ram 128 ssd 2017 12 ore baterin

  shum i rujttun 120 cikle 12 ore baterin

  Mitrovicë Dje, 23:01
  666 €
 • 3 foto
  macbook pro i7 six core 16 ram 4 gb amd 2018
  Kompjutera

  macbook pro i7 six core 16 ram 4 gb amd 2018

  macbook pro i7 six core 16 ram 4 gb amd 2018 me 1 cikle

  Mitrovicë Dje, 22:53
  1.950 €
 • 5 foto
  Asus Llaptop 1TB Storage 8GB Ram
  Kompjutera

  Asus Llaptop 1TB Storage 8GB Ram

  Llaptopi eshte ne gjendje perfekte , 4 Cores CPU me 1.8GHZ base deri ne 3.2 turbo speed. 64-bit oper

  Mitrovicë Dje, 22:21
  305 €
 • 1 foto
  Hp elite 8300
  Kompjutera

  Hp elite 8300

  Super Kompijuter me super çmim Procesor : i7 3.40 GHz Ram : 8GB ddr3 Hardiks : 500gb Kartel grafik

  Mitrovicë Dje, 12:50
  350 €
 • 2 foto
  Shes kompjuterin P-4 komplet 75€
  Kompjutera

  Shes kompjuterin P-4 komplet 75€

  Kompjuteri vjen sbashku me tavolin eka monitorin e madh pentium 4-sh

  Mitrovicë Dje, 07:12
  75 €
 • 0 foto
  Shiten 10 kompjutera per lojra.
  Kompjutera

  Shiten 10 kompjutera per lojra.

  Dell Precision T1650 • Intel Xeon E3-1220 v2 3.1 Ghz up to 3.5 •16 Ram DDR3 ECC • 500 Gb Hard

  Mitrovicë Dje, 00:26
  420 €
 • 2 foto
  Shiten i5 gen4 asus 144hz GTX1050Ti
  Kompjutera

  Shiten i5 gen4 asus 144hz GTX1050Ti

  Shiten 12 pc dhe 12 monitora Intel i5-4590 @3.30GHz 3.30GHz 12GB - Ram, 500GB HDD, DUAL-GTX1050T

  Mitrovicë 18 maj 21:06
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Lenovo ThinkStation S20
  Kompjutera

  Lenovo ThinkStation S20

  Lenovo ThinkStation S20 Specification : Intel® Xeon® Processor W3550 3.07Ghz 8 Gb Ram 250 Hdd Nvidi

  Mitrovicë 18 maj 20:35
  210 €
 • 0 foto
  Z400 3.2Ghz / Gtx 1050 Ti - - - Zbritje
  Kompjutera

  Z400 3.2Ghz / Gtx 1050 Ti - - - Zbritje

  Z400 Workstation •CPU: Quad-Core Intel Xeon W3565 processor @ 3.2 GHz •RAM: 8GB DDR3 •HDD: 50

  Mitrovicë 18 maj 20:34
  270 €
 • 5 foto
  Gaming PC !!! \"Super çmim\"
  Kompjutera

  Gaming PC !!! \"Super çmim\"

  Case : Fractal design Focus G Mb : Biostar TB250-BTC PRO - Intel B250 Ram : 8gb ddr4 CPU : i5-7400

  Mitrovicë 18 maj 14:04
  630 €
 • 4 foto
  Lenovo e320.8gb ram.320hdd.13.3inch me gatancion
  Kompjutera

  Lenovo e320.8gb ram.320hdd.13.3inch me gatancion

  Lenovo e320 i3 gen2 .8gb ram.320hdd.13.3 inch 3h batery Eshte teper i ruiten dhe ne gjendje dhe shum

  Mitrovicë 18 maj 14:02
  150 €
 • 3 foto
  asus zenbook i7 8 ram256 ssd touchscrren
  Kompjutera

  asus zenbook i7 8 ram256 ssd touchscrren

  asus zenbook i7 8 ram256 ssd touchscrreno 10 ore baterin

  Mitrovicë 17 maj 23:09
  390 €
 • 5 foto
  Pockard Bell
  Kompjutera

  Pockard Bell

  Shes kompjuterin, ne gjendje shume te mire. Dual core me 4gb ram 500 hhd dhe 2 gb kartel grafike 17

  Mitrovicë 17 maj 21:50
  130 €
 • 4 foto
  lenovo i7 gen 3 8 ram 256 ssd tablet laptop
  Kompjutera

  lenovo i7 gen 3 8 ram 256 ssd tablet laptop

  shum i mir

  Mitrovicë 17 maj 21:49
  215 €
 • 1 foto
  macbook pro 15 2011 per pjes
  Kompjutera

  macbook pro 15 2011 per pjes

  asapteri ekrani baterija

  Mitrovicë 17 maj 21:41
  200 €
 • 10 foto
  HP 8100 Elite core i5 FortNite
  Kompjutera

  HP 8100 Elite core i5 FortNite

  Shes HP 8100 Elite CPU: Intel core i5 760 2.80ghz (4cpu) RAM 6GB ddr3 HDD 500gb VGA Gigabyte GeForc

  Mitrovicë 17 maj 15:53
  195 €
 • 3 foto
  Kompjuter Gaming komplet
  Kompjutera

  Kompjuter Gaming komplet

  Shitet kompjuteri komplet me monitor 20\'\' inch 60hz, shtepiz me kartel grafike gtx 1050 2GB dhe 1

  Mitrovicë 16 maj 17:46
  220 €
 • 7 foto
  Lenovo t510.,4g ram15.6inch.2h,batery+qanta
  Kompjutera

  Lenovo t510.,4g ram15.6inch.2h,batery+qanta

  Lenovo t510.i5.250hdd 4g ram15.6inch rreth.2h,batery+qanta posedon windos 10 te licencuar+windos ofi

  Mitrovicë 16 maj 17:44
  135 €
 • 6 foto
  L530 .15.6 inch Lenovo.i5gen3.8gb ram.500hdd+qanta
  Kompjutera

  L530 .15.6 inch Lenovo.i5gen3.8gb ram.500hdd+qanta

  L530 .15.6 inch Lenovo.i5gen3.8gb ram.500hdd+qanta rreth 3 ore batery posedon windows 10 te licencua

  Mitrovicë 16 maj 17:43
  175 €
 • 5 foto
  Lenovo legion y530 Intel I7 8570H 16 ram gtx1050ti
  Kompjutera

  Lenovo legion y530 Intel I7 8570H 16 ram gtx1050ti

  Lenovo legion y530 Intel I7 8570H Gjenerata 8 (12) berthama 16gb ram ddr4 nvidia Gtx 1050 ti 1Tb i

  Mitrovicë 15 maj 18:18
  950 €
 • 0 foto
  shes lloptop
  Kompjutera

  shes lloptop

  shes keta 3 lloptopa samsungu punon shum mir edhe eshte mey programe veq per thmi edhe me kod e kthe

  Mitrovicë 15 maj 13:55
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  iped dhe soni 2
  Kompjutera

  iped dhe soni 2

  shes iped dhe sony 2 shiko foto viber 049747320

  Mitrovicë 15 maj 13:54
  Me Marrveshje
 • 8 foto
   adaptera lloptopi
  Kompjutera

  adaptera lloptopi

  shiko foto per ma shum informata she shkruani ne viber 049747320

  Mitrovicë 15 maj 13:53
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  shtepiz
  Kompjutera

  shtepiz

  shitet kjo shtepiz shiko foton per ma shuym ne viber 049747320

  Mitrovicë 15 maj 13:53
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kompjuter
  Kompjutera

  Kompjuter

  Performancat : Intel core i5(gen 2nd) 3.3GHz RAM 8 GB / HDD 500GB Nvidia Quadro K2000 2GB

  Mitrovicë 15 maj 12:54
  170 €
 • 3 foto
  Shes laptop ACER i7
  Kompjutera

  Shes laptop ACER i7

  performancat si ne foto me adapter. shum pak i perdorum.

  Mitrovicë 15 maj 00:51
  330 €
 • 4 foto
  PC Gaming Ekstrem ne gjendje super extrem shitet
  Kompjutera

  PC Gaming Ekstrem ne gjendje super extrem shitet

  shitet kompjuteri i sapoardhum nga gjermania - perfekt ekstrem kompjuter - kompjuteri vjen me te gji

  Mitrovicë 14 maj 16:21
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Llaptop HP
  Kompjutera

  Llaptop HP

  Shitet llaptopi HP Compaq. Modeli: HP Compaq Presario QC56 Procesori: AMD Athlon Dual Core 2.1 GHz

  Mitrovicë 13 maj 21:34
  100 €
 • 2 foto
  Acer Predator Helios 300
  Kompjutera

  Acer Predator Helios 300

  Acer Predator Helios 300 i7 gjen8 16gb ram ddr4 512 ssd + 760 shd Gtx 1060 6gb + Intel Hd 15.6 ful

  Mitrovicë 13 maj 13:14
  1.200 €
 • 3 foto
  Shitet Gaming Pc
  Kompjutera

  Shitet Gaming Pc

  Shitet Gaming pc Processor Intel(R) Core(TM)i5 CPU 650 @ 3.20GHz Memorja 8.00Gb(7.86 Tpa perdorura)

  Mitrovicë 12 maj 23:31
  170 €
 • 0 foto
  Shitet Kompjuteri
  Kompjutera

  Shitet Kompjuteri

  Procesori : Quad Core 3.6 , 6GB Ram, Kartela Grafike Evga Gaming 1050 Ti , 250 HDD në gjendje të shk

  Mitrovicë 11 maj 12:15
  200 €
 • 5 foto
  dell i7 gen 6 quad 16ram500 ssd 2 gb amd fire
  Kompjutera

  dell i7 gen 6 quad 16ram500 ssd 2 gb amd fire

  dell 15.6 inq i7 gjenerata e 6 quadcore 16 ram 500 ssd vme samsung 2 gb amd fore pro

  Mitrovicë 6 maj 15:11
  585 €
 • 0 foto
  Shes kompjuterin komplet
  Kompjutera

  Shes kompjuterin komplet

  Shitet kompjuteri komplet me tavolin, monitor,shtepiz, tastjer,maus e krejt eshte ne gjendje shum te

  Mitrovicë 3 maj 18:45
  150 €
 • 2 foto
  asus i7 gen 7 16 ram 1060 6 gb nvidia 500ssd 1tb
  Kompjutera

  asus i7 gen 7 16 ram 1060 6 gb nvidia 500ssd 1tb

  CPU: 2.8GHz Intel Core i7-7700HQ (quad-core, 6MB cache, up to 3.8GHz) Graphics: Nvidia GeForce GTX 1

  Mitrovicë 25 prill 15:21
  1.100 €
 • 1 foto
  Kompjuter
  Kompjutera

  Kompjuter

  Shes kompjuterin per lojra ne gjendje te rregullt call of duty gohst warrior dota .te gjitha bajn qm

  Mitrovicë 25 prill 12:52
  120 €
 • 4 foto
  Toshiba
  Kompjutera

  Toshiba

  Ne gjendje tmir me adapter 3or eman baterin

  Mitrovicë 22 prill 18:52
  90 €
 • 4 foto
  Shes kompjuter komplet me te gjitha paisjet.
  Kompjutera

  Shes kompjuter komplet me te gjitha paisjet.

  Shes kompjuter komplet me te gjitha paisjet me gjendje te rregullt pa asni problem , Permasat e komp

  Mitrovicë 15 prill 21:07
  280 €
 • 3 foto
  Tablet samsung tab4
  Kompjutera

  Tablet samsung tab4

  Shitet tab4 shum shumm i rujtun me sim kart per info kontakt !!

  Mitrovicë 12 prill 18:15
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Tablet Samsung A6 i po sa ardhun prej gjerm
  Kompjutera

  Tablet Samsung A6 i po sa ardhun prej gjerm

  Shitet samsung galaxy A6 i po sa ardhur prej gjermanis i ri ne kuti per tableti posedon SD card dhe

  Mitrovicë 11 prill 21:16
  160 €
 • 7 foto
  Llaptop samsung i3 4gb ram
  Kompjutera

  Llaptop samsung i3 4gb ram

  Samsung r580 procesor i3 ram memorje 4 gb harddisk 320 gb baterin e mban 3 ore sistemin operativ win

  Mitrovicë 11 prill 16:04
  130 €
 • 2 foto
  llaptop
  Kompjutera

  llaptop

  llaptopi ne gjendje te rregull i pershtatshum per student baterin e man 6 or qmimi 90€

  Mitrovicë 11 prill 07:41
  90 €
 • 8 foto
  Shes pc ne gjendje shum te mir urgjent!!!
  Kompjutera

  Shes pc ne gjendje shum te mir urgjent!!!

  Shes pc ne gjendje shum te mire i qon lojat si : fortnite csgo pubg qfar loje doni muni edhe me ardh

  Mitrovicë 9 prill 18:04
  220 €
 • 0 foto
  Shitet PC
  Kompjutera

  Shitet PC

  Shitet PC pak i perdorun CPU : i3 550 Grafika : Nvidia Geforce 310 RAM : 4GB Hard disk : 500 GB Esht

  Mitrovicë 9 prill 18:00
  110 €
 • 5 foto
  lenovo i7gen 8 32 ram 1tb ssd 2 gb nvidia face id
  Kompjutera

  lenovo i7gen 8 32 ram 1tb ssd 2 gb nvidia face id

  lenovo bussines i7 gen 8 32 ram 1 tb ssd 2 gb nvidia 4k face id touch id voice id 14 inq 2019 viti

  Mitrovicë 9 prill 07:23
  1.100 €
 • 2 foto
  ASUS N73SV Laptop I5 8GB RAM 17.3\"
  Kompjutera

  ASUS N73SV Laptop I5 8GB RAM 17.3\"

  Shes llaptopin ne gjendje perfekte si i ri 17.3 INQ Me performanca te mira.

  Mitrovicë 9 prill 01:51
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  PC i5 3470, 8gb RAM, GTX 1050TI 4GB Gaming.
  Kompjutera

  PC i5 3470, 8gb RAM, GTX 1050TI 4GB Gaming.

  Shes kompjuterin me performanca relativisht te mira. Specifikat Procesor i5 3470 RAM ddr3 8GB Karte

  Mitrovicë 8 prill 21:44
  350 €
 • 3 foto
  Shite KOMPJUTERI komplet me tavolin
  Kompjutera

  Shite KOMPJUTERI komplet me tavolin

  ne gjendje teper te mir eshes urgjend komplet me tavolin qe 2 vjet nuk u perdor punon shum shpejt.3.

  Mitrovicë 7 prill 04:49
  60 €