Motoqikleta (nen 50 cc) në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 5 foto
  Peugeot 50cc
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Peugeot 50cc

  Peugeot speedfight 50cc ftofjen me uj ne gjendje shum te mir me dogan per ma shum info +38349208191

  Prishtinë Dje, 22:21
  430 €
 • 4 foto
  skuter piaggio motorr
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  skuter piaggio motorr

  shes skuter 49 cc i doganuar 420 eu

  Gjilan Dje, 21:35
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Motorqiklet
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Motorqiklet

  shes motorqikleten YAMAHA ne gjendje teper te mire me frena edhe drita

  Gjakovë Dje, 20:43
  288 €
 • 5 foto
  MOTORRA ELEKTRIKE ME BATERI SUPER OKAZION
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  MOTORRA ELEKTRIKE ME BATERI SUPER OKAZION

  shes motorra me bateri.super ekonomike.nuk ka nevoje per karburant as patente.i pershtatshem per Mes

  Tiranë Dje, 19:34
  850 €
 • 4 foto
  Shitet Kymco 49 Kubik Krejt ngjendje t rregullt
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Shitet Kymco 49 Kubik Krejt ngjendje t rregullt

  Shitet Kymco 49 Kubik Krejt ngjendje t rregullt I sapo ardhur nga Zvicra pa Dogan krejt funksional

  Gjilan Dje, 16:40
  420 €
 • 11 foto
  Biciklet
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Biciklet

  Biciklet e ardhun nka austria shum e mir esht e re 2km e kom vozit

  Podujevë Dje, 14:01
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet Motorr Elektrik i ri
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Shitet Motorr Elektrik i ri

  Shes keta 2 lloje Motorrash elektrik . Karakteristike keta motorra kane qe nuk kane asnje lloj shpen

  Tiranë Dje, 13:38
  850 €
 • 2 foto
  Shes Motorra elektrik Okazion
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Shes Motorra elektrik Okazion

  Shes keta 2 lloje Motorrash elektrik . Karakteristike keta motorra kane qe nuk kane asnje lloj shpen

  Fier Dje, 13:36
  900 €
 • 8 foto
  Shes aprilia 50cc
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Shes aprilia 50cc

  Shes aprilia 50cc 2009 pa dogan i ardhur nga zvicrra drita lled fabrikisht goma te reja te dimrit or

  Ferizaj 20 nëntor 22:32
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Ne shitje Piaggio Ciao SI
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Ne shitje Piaggio Ciao SI

  ne shitje mopedi me pedale ciao.Ne gjendje shum e mir.Punojn frena drita me shpenzime shum te vogla.

  Prizren 20 nëntor 22:29
  210 €
 • 3 foto
  Shitet piaggio zip 49cc 4t
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Shitet piaggio zip 49cc 4t

  Shitet piaggio zip 4t 49cc ne gjendje shum te mir i ardhur nga italia me dogane te paguar gati per t

  Tiranë 20 nëntor 21:40
  70.000 Lek
 • 2 foto
  Ne gjendje te mir
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Ne gjendje te mir

  Nxitohuni

  Tiranë 20 nëntor 18:15
  270 Lek
 • 5 foto
  Aprilia Scarabeo 50 vp 2002 FERIZI
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Aprilia Scarabeo 50 vp 2002 FERIZI

  shes motorin Aprilia 50cm i ardhun nga zvicrra ne gjendje superiore me xham perpara ngjyr e zez. per

  Vushtrri 20 nëntor 17:38
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shes skuterin elektrik 2018
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Shes skuterin elektrik 2018

  Skuteri eshte ne gjendje shume te mire, nuk i ka as 100km

  Prishtinë 20 nëntor 11:11
  980 €
 • 8 foto
  KYMCO 50cc 2003 me dogan nga zvicrra
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  KYMCO 50cc 2003 me dogan nga zvicrra

  Kymco motorr 50cc 2003 me dogan te pagune i ardhun nga zvicrra vetem dogana 133€ ka kushtu gomat e r

  Vushtrri 20 nëntor 10:14
  550 €
 • 0 foto
  Shitet piaggio si
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Shitet piaggio si

  Shitet piaggio si ne gjendje te mire pune nr 0676170007

  Tiranë 20 nëntor 09:53
  280 €
 • 5 foto
  Reno Laguna 2.2dizell full mi km dsg extra Lire
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Reno Laguna 2.2dizell full mi km dsg extra Lire

  2.2dizell 75mi km dsg extraetj arel

  Prishtinë 20 nëntor 08:23
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Trek
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Trek

  Shes bicikllen ne gjendje te rregullt viber +38349686809

  Mitrovicë 20 nëntor 00:14
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Aprilia Sr
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Aprilia Sr

  gjendja 10/10 e gatshme per cdo lloj prove 50cc letrat te sapo paguara kontakti ne whats up 👍Cmimi i

  Tiranë 19 nëntor 18:07
  850 €
 • 5 foto
  Aprilia sr50
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Aprilia sr50

  shes aprilia sr50 gjendjet regull rks shlajmrum per ma shum info kontaktoni nr ose viber ndrohet me

  Prizren 19 nëntor 13:06
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Tricikel ( kantine)
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Tricikel ( kantine)

  Eshte e re dhe e pa perdorur! punon me bateri dhe mund te bej deri ne 30km por eshte dhe me panel di

  Sarandë 19 nëntor 08:36
  7.000 €
 • 3 foto
  Shitet motor elektrik me bateri
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Shitet motor elektrik me bateri

  Motor elektrik me bateri Për dy persona Shumë I fuqishëm Karikohet nga priza e thjeshtë Kontakt: +35

  Tiranë 18 nëntor 20:46
  1.000 €
 • 3 foto
  SHITET MOTORR PEUGEOT
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  SHITET MOTORR PEUGEOT

  motorr 49 cc ne gjendje krejt te mire

  Shkodër 18 nëntor 15:55
  50.000 Lek
 • 2 foto
  blejm skutera me defekt ingjeksion prej 2001-2018
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  blejm skutera me defekt ingjeksion prej 2001-2018

  blejm skutera 49cm 50cm kubik qka jan me defekt vetem ingjeksion jo me karburator.prej vitit 2001e m

  Ferizaj 18 nëntor 15:45
  1 €
 • 5 foto
  Shitet PS3 ose ndrrohet me ndonje motor
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Shitet PS3 ose ndrrohet me ndonje motor

  shitet ose ndrrohet PS3 ne gjendje te rregullt me te gjitha paisjet percjellese Me te gjitha paisje

  Prishtinë 18 nëntor 13:39
  350 €
 • 2 foto
  Shes Bicikllen California
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Shes Bicikllen California

  Shes bicikllen California ne gjendje te rregullt e ruajtur pa asnje problem.Me amortizera shpejtesit

  Prizren 17 nëntor 20:33
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes motorr me 3 Rrot i sapo ardhur nga zvicra
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Shes motorr me 3 Rrot i sapo ardhur nga zvicra

  Motorr me 3 rrot i sapo ardhur nga zvicra ne gjendje shum te mir 045 55 47 41

  Ferizaj 16 nëntor 20:16
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Papaq Yamaha
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Papaq Yamaha

  Shitet papaq ne gjendje shum te mir,shum i fuqishem 49 cc

  Durrës 16 nëntor 12:29
  550 Lek
 • 2 foto
  Tricikel elektrik i ri, pershtatshem per invalide
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Tricikel elektrik i ri, pershtatshem per invalide

  Shiten tricikla elektrike, 0 km perdorur, viti 2017, perfshire karikuesin. Per cdo karikim mund te b

  Tiranë 16 nëntor 11:36
  2.100 €
 • 5 foto
  Biciklete Scott
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Biciklete Scott

  Shitet Bicikleta Scott Posedon disçe ,7x3=21 shpejtesi Modeli MTB,Mountain Bike ose per male. +37745

  Ferizaj 16 nëntor 08:28
  190 €
 • 8 foto
  Bickllat
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Bickllat

  Shiten bicikllat jon te ardhura nga jasht teper t rujshme biciklla bicikleta biqikleta bike bicycle

  Gjilan 15 nëntor 22:05
  1 €
 • 1 foto
  Vážná a rychlá soukromá půjčka
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Vážná a rychlá soukromá půjčka

  Hledáte půjčku na oživení svých aktivit, ať už na realizaci projektu, nebo potřebujete peníze z ji

  Fushë Kosovë 13 nëntor 16:19
  500.000.000 €
 • 2 foto
  shitet skoteri piaggio nrg power sport 2010
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  shitet skoteri piaggio nrg power sport 2010

  shitet ne gjendje perfekte te gjitha i ka elektronik i rujtshem teper shitet orgjent bojm drim vi

  Gjilan 9 nëntor 19:59
  450 €
 • 5 foto
  SHES BICIKLETA  GAZELL 28 XXL
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  SHES BICIKLETA GAZELL 28 XXL

  PER ME SHUM INFO VIBER +38344710370

  Mitrovicë 9 nëntor 16:20
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  yamaha,kros,skuter,motor,vw,bmw,golf,mercedes,tv,
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  yamaha,kros,skuter,motor,vw,bmw,golf,mercedes,tv,

  motori eshte me ingjeksion jo karborator punon perfekt osht shum i rujtem vjen nga zvicra doganen e

  Gjilan 9 nëntor 13:19
  680 €
 • 0 foto
  suzuki rv 50 viti 1975
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  suzuki rv 50 viti 1975

  suzuki 1975

  Prishtinë 8 nëntor 19:51
  2.100 €
 • 0 foto
  Shitet shashi ne gjendje te mir
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Shitet shashi ne gjendje te mir

  Shitet sashi ne gjendje te mir dokument ska mos ban pytje shitet urgjend qmim me moren asht 190 ero

  Gjilan 8 nëntor 10:19
  230 €
 • 3 foto
  Shitet puch me dy shpejci ne dor me kfaqill
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Shitet puch me dy shpejci ne dor me kfaqill

  Shitet puch ne gjendje teper te mir matorri asht antik model shum i. Vjeter viti 83 por punon sahat

  Gjilan 8 nëntor 10:19
  265 €
 • 2 foto
  Shitet puch ne gjendje prefekte
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Shitet puch ne gjendje prefekte

  Shitet puch ne gjendje teper te mir shum arrin shpejci 60 km punon me drit me fren me kejta ne regul

  Gjilan 8 nëntor 10:19
  265 €
 • 3 foto
  Shitet ymha belluga 125 kubik i sa po arrdhun
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Shitet ymha belluga 125 kubik i sa po arrdhun

  Shitet belluga ymha i sa po arrdhun nga ch dhe doganuar ne gjendje prefekte me ka kejta i gatshem pe

  Gjilan 8 nëntor 10:15
  450 €
 • 1 foto
  SHES BICIKLETA QMIMI ME MARVESHJE
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  SHES BICIKLETA QMIMI ME MARVESHJE

  PER ME SHUM INFO NA SHKUANI VIBER +38344710370

  Prizren 8 nëntor 00:56
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  SHITET
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  SHITET

  Shitet ne gjendej prefekte po thuaj se e re

  Pejë 7 nëntor 12:11
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Biciklete Bianch original.
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Biciklete Bianch original.

  Shitet bicikleta e shkelqyer komplet carbon me pesh diku tek 7 kg e ardhur nga italia ne gjendje pe

  Tiranë 5 nëntor 18:45
  400 €
 • 10 foto
  Shitet Bicikleta GHOST SPECIAL EDITION 9000
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Shitet Bicikleta GHOST SPECIAL EDITION 9000

  GHOST SPECIAL EDITION 9000 Pjeset te gjitha Shimano Deore XT Gomat SCHWALBE Madhsia e trupit L Disk

  Prishtinë 5 nëntor 08:42
  349 €
 • 11 foto
  Shitet Bicikleta GHOST SPECIAL EDITION 9000
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Shitet Bicikleta GHOST SPECIAL EDITION 9000

  GHOST SPECIAL EDITION 9000 Pjeset te gjitha Shimano Deore - XT dhe SLX Gomat SCHWALBE Madhsia e tru

  Prishtinë 5 nëntor 08:34
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Punon shum.mir viti 2010 vetem 7 mi te kaluara rks
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Punon shum.mir viti 2010 vetem 7 mi te kaluara rks

  Rks i qlajmruar punon shum mir hargjimet minimale i fuqishum i pershtatshem per pun dy kofera gjit

  Prishtinë 4 nëntor 23:31
  300 €
 • 0 foto
  BICIKLET SPORTIVE PER TE APASIONUAR NDAJ CIKLIZMIT
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  BICIKLET SPORTIVE PER TE APASIONUAR NDAJ CIKLIZMIT

  super biciklet ciklisti cdo gje akull e re bicikleta esht shum e mbajtur shitet per arsye mos perdor

  Pogradec 4 nëntor 15:45
  80 €
 • 2 foto
  Biciklet 26 marka seryouz
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Biciklet 26 marka seryouz

  Bicikleta ka ardhur na Gjermania

  Tiranë 1 nëntor 21:13
  200 Lek
 • 5 foto
  Skuter Malaguti Italian
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Skuter Malaguti Italian

  Shitet skuteri 49 kubik me dokumente dhe dogan te paguar ne gjendje te rregullt ,nuk ka regjistrim,

  Ferizaj 31 tetor 16:34
  340 €
 • 0 foto
  Tirane, shes Makine Motorrai 500 Euro
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Tirane, shes Makine Motorrai 500 Euro

  Shiten 3 Motora argetimi per femije Shiten dhe tek e tek Motora argetimi per femije me bateri ecen

  Tiranë 31 tetor 16:09
  500 €