Përmet

Motore (mbi 50 cc) në shitje në Përmet

 • 8 foto
  Lifan OMEGA 125CC
  Motore (mbi 50 cc)

  Lifan OMEGA 125CC

  OKAZION Super motor qe mund tia ktheje koken çdo kujt me pamjen dhe zhurmen e tij. 4 kohesh, Ka ard

  Përmet 15 shtator 11:08
  1.800 €
 • 3 foto
  Honda inova 110
  Motore (mbi 50 cc)

  Honda inova 110

  shitet honda inova 110 ne gjendje shum te mir motorike

  Përmet 16 maj 20:35
  350 Lek
 • 2 foto
  Motor Aixam
  Motore (mbi 50 cc)

  Motor Aixam

  Shitet motorri per arsye mos perdorimi!Ne gjendje perfekte shume pak i perdorur me te gjitha sherbim

  Përmet 2 maj 10:40
  650.000 Lek
 • 7 foto
  Ynciang
  Motore (mbi 50 cc)

  Ynciang

  Motori sport ynciang 125 ne gjendje prefekte grup te sapo ven eshte super ne gjendje motori ska asn

  Përmet 14 prill 13:33
  700 €
 • 3 foto
  Shitet per arsye mos perdorimi
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet per arsye mos perdorimi

  Ne gjendje shum te mire pune me grup te ri akull 150 cc shum ekonomik i gatcem per xhdo lloj prove m

  Përmet 3 prill 11:35
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  reks50cc
  Motore (mbi 50 cc)

  reks50cc

  esht ne gjendje te mir nuk ka dukmenta kejt senet i bojn shes urgjend numri kentaktus+37745539013 qm

  Përmet 2 prill 00:32
  Me Marrveshje