Shtepi & Familje në shitje në Rajoni i Durrësit

 • 1 foto
  Sharre BOSCH GST 135 BCE PROFESSIONAL
  Makina dhe vegla

  Sharre BOSCH GST 135 BCE PROFESSIONAL

  Shitet Sharre BOSCH GST 135 BCE PROFESSIONAL Siq e shikoni ne foto eshte si ere

  Durrës Sot, 10:54
  180 €
 • 0 foto
  Vidiator AEG BSB 14G 14v plus 2 Bateri
  Makina dhe vegla

  Vidiator AEG BSB 14G 14v plus 2 Bateri

  Vidiator AEG BSB 14G 14v plus 2 Bateri Gjenja 10/10

  Durrës Sot, 10:53
  110 €
 • 0 foto
  Matrapik Makita HR4500C
  Makina dhe vegla

  Matrapik Makita HR4500C

  Makita HR4500C 1350W.

  Durrës Sot, 10:53
  299 €
 • 0 foto
  Gure Freksibel MAKITA
  Makina dhe vegla

  Gure Freksibel MAKITA

  Makita GA5034 720w

  Durrës Sot, 10:52
  80 €
 • 1 foto
  Vidiator Prakside PABS 20-li c3 ME 2 bateri 20v
  Makina dhe vegla

  Vidiator Prakside PABS 20-li c3 ME 2 bateri 20v

  Shitet Vidiator Prakside PABS 20-li c3 ME 2 bateri 20v dhe canten e tij Gjenja 10/10

  Durrës Sot, 10:52
  89 €
 • 3 foto
  UNI-T ut521 mates professional tokezemi
  Makina dhe vegla

  UNI-T ut521 mates professional tokezemi

  uni-t ut-521 digital tester earth resistance meter Mates rrjeti elektrik tokezimi dhe rezistencen

  Durrës Sot, 10:52
  99 €
 • 1 foto
  Trapan Makita
  Makina dhe vegla

  Trapan Makita

  Shitet trapan makita i perdorur por ne gjenje shum te mire

  Durrës Sot, 10:52
  60 €
 • 2 foto
  Pistolet Gozhdash Pulsa 700 E
  Makina dhe vegla

  Pistolet Gozhdash Pulsa 700 E

  Shitet pistolet gozhdash Pulsa 700 E Ne gjenje shuum te mire siq e shikoni ne foto Me karikues, kut

  Durrës Sot, 10:47
  190 €
 • 1 foto
  Trapan HILTI TE2
  Makina dhe vegla

  Trapan HILTI TE2

  Shitet Trapan HILTI TE2 Gjendja 10/10

  Durrës Sot, 10:46
  105 €
 • 1 foto
  Bosch Bohrhammer GBH 2-18 RE
  Makina dhe vegla

  Bosch Bohrhammer GBH 2-18 RE

  Shitet Bosch Bohrhammer GBH 2-18 RE Gjenja 10/10

  Durrës Sot, 10:46
  79 €
 • 0 foto
  punto frez + udhezues per makineri celsash
  Makina dhe vegla

  punto frez + udhezues per makineri celsash

  punto frez + udhezues per makineri celsash

  Durrës Sot, 08:58
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Makin qepse
  Makina dhe vegla

  Makin qepse

  Makin qepse profesionale shitet per arsye mosperdorimi eshte me 3 fazor dhe monofaze

  Durrës Sot, 08:46
  250 €
 • 5 foto
  Pompe lavazhi
  Teknik dhe paisje

  Pompe lavazhi

  Pompe lavazhi monofaze e ardhur nga Zvicrra ne gjendje perfekte si e re shitet per arsye mosperdorim

  Durrës Sot, 08:45
  130 €
 • 2 foto
  Frigorifer
  Teknik dhe paisje

  Frigorifer

  Frigorifer ngrires per mish. i Vogel Merni në watsup ose Viber 069 30 96 301

  Durrës Sot, 08:43
  60 €
 • 2 foto
  Karikues baterish
  Makina dhe vegla

  Karikues baterish

  Karikues baterish origjinal i ardhur nga Zvicrra shitet per arsye mosperdorimi..... Merni në watsup

  Durrës Sot, 08:43
  80 €
 • 1 foto
  Shitet lavatrice dhe makine tharese
  Teknik dhe paisje

  Shitet lavatrice dhe makine tharese

  Shitet lavatrice dhe makine tharese bosch dhe rex per 30,000 lekem

  Durrës Dje, 21:39
  30.000 Lek
 • 5 foto
  Fluke 325 True Rms (I Ri)
  Materiale ndertimi

  Fluke 325 True Rms (I Ri)

  Shitet Aparat professional Fluke 325 True Rms i Ri. Cmimi 185 Euro. Cel 069 73 09 899

  Durrës Dje, 20:54
  185 €
 • 4 foto
  Mates Energji Elektrike(Mono Faz/3Fazor)
  Materiale ndertimi

  Mates Energji Elektrike(Mono Faz/3Fazor)

  Shesim Sahat Elektronik(Mates Energjie Elektrike)Mono Faz adhe 3 Fazor .Mund ta montoni ne kuader sh

  Durrës Dje, 20:53
  30 Lek
 • 4 foto
  Mates Elektronik (Mono Faz +3 Fazor)
  Makina dhe vegla

  Mates Elektronik (Mono Faz +3 Fazor)

  Tregtojm Sahat Elektronik(Mates Energjie Elektrike)Mono Faz dhe 3 Fazor per shtepia .Mund ta montoni

  Durrës Dje, 20:53
  30 Lek
 • 6 foto
  (Sahat)Mates Energjie Elektrike
  Makina dhe vegla

  (Sahat)Mates Energjie Elektrike

  Tregoj Mates energjie Elektrike (Sahat)kwh. Matesit jan te rinj dhe jepen me Garanci. Mates Monofaz

  Durrës Dje, 20:53
  30 Lek
 • 5 foto
  Mates Energjie Elektrike(Sahat)
  Materiale ndertimi

  Mates Energjie Elektrike(Sahat)

  Tregoj Mates energjie Elektrike (Sahat)kwh. Matesit jan te rinj dhe jepen me Garanci. Mates Monofaz

  Durrës Dje, 20:53
  30 Lek
 • 3 foto
  Fluke 101 i Ri.
  Materiale ndertimi

  Fluke 101 i Ri.

  Shitet Aparat Mates Fluke 101 i Ri. Cmimi 55 euro. Dergesa me poste Falas pagesa behet ne momentin

  Durrës Dje, 20:53
  55 €
 • 5 foto
  Mbrojtesa nga (Mbitensioni dhe Rrufet)
  Makina dhe vegla

  Mbrojtesa nga (Mbitensioni dhe Rrufet)

  Tregtojm Mbrojtesa nga tensjoni i ulet dhe i larte,kto komponenet montohen ne kuader zen vendin sa

  Durrës Dje, 20:52
  25 Lek
 • 5 foto
  Mbrojtesa nga (Mbitensioni dhe Rrufet)
  Materiale ndertimi

  Mbrojtesa nga (Mbitensioni dhe Rrufet)

  Tregtojm Mbrojtesa nga tensjoni i ulet dhe i larte ,Jan komponent te cilet montohet ne kuader zen v

  Durrës Dje, 20:52
  25 Lek
 • 5 foto
  Voltmeter,Ampermeter,Wattmeter
  Makina dhe vegla

  Voltmeter,Ampermeter,Wattmeter

  Tregtoj Voltmeter,Ampermeter,Wattmeter 3ne 1. komponentet jan te rij dhe jepen me garanci. cmimi 20

  Durrës Dje, 20:52
  20 Lek
 • 6 foto
  Sonoff Wireless(Ndezje nga Telefoni)
  Materiale ndertimi

  Sonoff Wireless(Ndezje nga Telefoni)

  Tregtoj Sonoff ky komponet sherben per te ndezur Dritat me Wireless direkt nga telefoni ose edhe nga

  Durrës Dje, 20:51
  1.000 Lek
 • 6 foto
   Sonoff Wireless(Ndezje nga Telefoni)
  Makina dhe vegla

  Sonoff Wireless(Ndezje nga Telefoni)

  Tregtoj Sonoff ky komponet sherben per te ndezur Dritat me Wireless direkt nga telefoni ose duke cf

  Durrës Dje, 20:51
  1.000 Lek
 • 2 foto
  Sonoff Wireless( 4 Kanale) Ndezje nga Telefoni
  Materiale ndertimi

  Sonoff Wireless( 4 Kanale) Ndezje nga Telefoni

  Tregoj Sonoff Wi fi me 4 Kanale qe do te thote mund te komandoni deri ne 4 aparatura njekohesisht.

  Durrës Dje, 20:51
  30 Lek
 • 4 foto
  Sonoff Wireless(Ndezje nga telefoni)4 kanale
  Makina dhe vegla

  Sonoff Wireless(Ndezje nga telefoni)4 kanale

  Tregoj Sonoff Wi fi me 4 Kanale qe do te thote mund te komandoni deri ne 4 aparatura njekohesisht.po

  Durrës Dje, 20:51
  25 Lek
 • 4 foto
  Kontaktora (Leshusa) 16A/20A/25A/40A
  Makina dhe vegla

  Kontaktora (Leshusa) 16A/20A/25A/40A

  Kontaktora (Leshusa)te ngarkesave te ndryshme. Kontaktor 16A- 13 mij lek.(Te vjetra) Kontaktor 20A-

  Durrës Dje, 20:50
  13 Lek
 • 4 foto
  Kontaktora(Leshusa) 16A/20A/25A/40A
  Materiale ndertimi

  Kontaktora(Leshusa) 16A/20A/25A/40A

  Tregtoj Kontaktora (Leshusa) te amperazheve te ndryshme. Kontaktor 16A- 13 mij lek.(Te vjetra) Konta

  Durrës Dje, 20:50
  13 Lek
 • 2 foto
  Automat 4 Polar (80A/100A/125A)
  Makina dhe vegla

  Automat 4 Polar (80A/100A/125A)

  Tregtoj Automat 4 polar te ngarkesave te ndryshme. Automat 4 Polar 80A - 30 mij lek te vjetra. Aut

  Durrës Dje, 20:50
  30 Lek
 • 2 foto
  Automat 4Polar (80A/100A/125A)
  Materiale ndertimi

  Automat 4Polar (80A/100A/125A)

  Tregtoj Automat 4 polar te ngarkesave te ndryshme. Automat 4 Polar 80A - 30 mij lek te vjetra. Autom

  Durrës Dje, 20:50
  30 Lek
 • 5 foto
  Automat Per Nderrim Linje
  Materiale ndertimi

  Automat Per Nderrim Linje

  Tregtojm Automat per Nderrim Linje Automatike dhe Manuale: Automat Nderrim Linje 63A- 20 mij lek te

  Durrës Dje, 14:32
  20 Lek
 • 8 foto
  Dyshek ITALIAN
  Mobilje

  Dyshek ITALIAN

  Dysheke italian susta te pavarura insacchetate molle 800 plus memori ,,,dyshek me memori dhe dyshek

  Durrës Dje, 13:08
  1 €
 • 8 foto
  kende italiane
  Mobilje

  kende italiane

  Sergiosalotti vazhdon me oferta per te sjelle pran jush kende me mira me cmimet me te lira duke fill

  Durrës Dje, 13:07
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tostier
  Teknik dhe paisje

  Tostier

  Shitet Tostieri lart dhe posht esht me gaz. Esht perdorur vetem 1 muaj . Shitet per arsye te mbyllje

  Krujë Dje, 12:21
  150 Lek
 • 0 foto
  mobilje te perdorura
  Mobilje

  mobilje te perdorura

  1-tresh-dysh dhe 2 tek. shum te mirmbajtur.me mbulesa . treshi bohet kervat dopio.cmimi 400 mij lek

  Durrës Dje, 12:15
  400 Lek
 • 3 foto
  Karrige
  Mobilje

  Karrige

  Karrige

  Durrës Dje, 07:56
  180 €
 • 5 foto
  Komplet Divanesh
  Mobilje

  Komplet Divanesh

  Komplet Divanesh per dhoma pritje apo sallon . Divan tresh , Divan dysh dhe nje kolltuk . Kompleti

  Krujë Dje, 07:52
  350 €
 • 11 foto
  MAKINA QEPESE SYZATOR DHE LINEAR MARKA TE NDRYSHME
  Makina dhe vegla

  MAKINA QEPESE SYZATOR DHE LINEAR MARKA TE NDRYSHME

  Kemi makina lineare edhe syzatora marka te ndryshme familjare ,kaldaja profesionale te reja e te per

  Durrës 17 tetor 17:21
  1 €
 • 0 foto
  Shes karrige zyre 15 euro
  Mobilje

  Shes karrige zyre 15 euro

  Shes 2 karrige per zyre te paperdorura. 15 euro secila

  Durrës 17 tetor 14:35
  15 €
 • 1 foto
  Banak
  Mobilje

  Banak

  Shes banak druri me tre sirtare dhe hapesire ne dy ane per te mbajtur materiale te ndryshme,banaku e

  Durrës 16 tetor 20:54
  11.000 Lek
 • 5 foto
  Mbajtëse televizori
  Mobilje

  Mbajtëse televizori

  Dëshironi të keni një mbajtëse televizori ndryshe? Epo, ne kemi disa ide për ju te punuara ne mënyre

  Durrës 16 tetor 19:43
  1.999 €
 • 3 foto
  Tavolina + banak per internet caffe.
  Mobilje

  Tavolina + banak per internet caffe.

  OKAZION 6 tavolina teke per salle interneti ne gjendie shume te mire. Banak i bollshem dhe shum funk

  Durrës 16 tetor 16:08
  100 €
 • 0 foto
  Mbajtese hekuri per parvaz dritareje
  Mobilje

  Mbajtese hekuri per parvaz dritareje

  Mbajtese hekuri per parvaz dritareje . Shitet se jane bere gabimisht permasat. Cmimi 35 mije lek t

  Durrës 16 tetor 14:41
  35 Lek
 • 0 foto
  Abazhur qe montohet ne tavoline
  Mobilje

  Abazhur qe montohet ne tavoline

  Abazhur qe montohet ne tavoline pa e prishur tavolinen. Hapet sipas gjatesise . E blere ne Itali e p

  Durrës 16 tetor 14:40
  25 Lek
 • 0 foto
  Kornize dururi 3D
  Mobilje

  Kornize dururi 3D

  Shitet per arsye emigrimi. Kornize druri. Piktura eshte ne 3D. Cmim i diskutueshem

  Durrës 16 tetor 14:40
  200 Lek
 • 2 foto
  Abazhur dhome ose studioje
  Mobilje

  Abazhur dhome ose studioje

  Shitet per arsye emigrimi. Abazhur dhome ose zyre, Studio Zgjatet dhe zvogelohet sipas deshires Mo

  Durrës 16 tetor 14:38
  25 Lek
 • 2 foto
  Lavaman plastik e forte
  Teknik dhe paisje

  Lavaman plastik e forte

  Lavaman plastike e forte . Mund te perdoret per servise, oborre te jashtme, garazhde.E blere ne Ital

  Durrës 16 tetor 14:38
  35 Lek