Biznes & Punësime në shitje në Rajoni i Durrësit

 • 3 foto
  Fluke 325 True Rms ( i Ri)
  Makineri dhe inventare

  Fluke 325 True Rms ( i Ri)

  Shitet Aparat professional Fluke 325 True Rms i Ri. Per te gjith ata profesionist qe kerkojn cilsi

  Durrës Dje, 15:31
  180 €
 • 11 foto
  Okazionnnnn !!!!!!!
  Biznes ne shitje / me qera

  Okazionnnnn !!!!!!!

  Shitet resorant i kompletuar,biznes i ngritur. Vjen me nje cmime okazion 2000€ m2. Siperfaqja totale

  Durrës Dje, 15:03
  2.000 €
 • 0 foto
   Studio Ligjore J&K! Verifikim & Heqje Espulsi!
  Sherbime

  Studio Ligjore J&K! Verifikim & Heqje Espulsi!

  Zyre Ligjore Av Julian Kapllanaj! Ju ofrojme sherbime te ndryshme juridike! 1-Keni probleme me hy

  Durrës Dje, 14:38
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Heqje&Verifikime Espulsi (3DITE)
  Sherbime

  Heqje&Verifikime Espulsi (3DITE)

  Zyre Ligjore Av Julian Kapllanaj, Durres! Tashme prane Studios tone Ligjore nje risi e re ne fushen

  Durrës Dje, 14:30
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Mobilje per farmaci
  Makineri dhe inventare

  Mobilje per farmaci

  Shiten mobiljet dhe banaku ne gjendje shume te mire. Cmimi 700 €.

  Durrës Dje, 12:05
  700 €
 • 5 foto
  Fotokopje
  Makineri dhe inventare

  Fotokopje

  Fotokopje profesionale me ngjyra .marka Panasonic dhe e ardhur nga Zvicrra ne gjendje perfekte shite

  Durrës Dje, 11:28
  600 €
 • 5 foto
  Transport Makinash<Itali Gjermani shiperi
  Sherbime

  Transport Makinash<Itali Gjermani shiperi

  TRANSPORT MAKINASH Mallrash ne vetem me porosi mund te shkojme ne gjermani e jo për një Makin ne di

  Durrës Dje, 10:55
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Transport Makinash
  Sherbime

  Transport Makinash

  TRANSPORT MAKINASH ne cdo vend duke filluar Brenda per brenda shqiprise dhe jasht ne disponojm d

  Durrës Dje, 10:54
  1 €
 • 1 foto
  Transport Makinash Itali & Shqiperi & Itali
  Sherbime

  Transport Makinash Itali & Shqiperi & Itali

  TRANSPORT MAKINASH ne te gjitha qytetet e Italise..duke filluar ne Milano Rome bologna padova Firenz

  Durrës Dje, 10:53
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Sherbime me karrotrec brenda dhe jasht vendit
  Sherbime

  Sherbime me karrotrec brenda dhe jasht vendit

  Ne disponim te shkelqyer me cdo lloj prove , na kontaktoni ne viber 0695555270 dhe 068 5555 270 n

  Durrës Dje, 10:52
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Karrotrec 24h gjith Shiperine nr 0695555270
  Sherbime

  Karrotrec 24h gjith Shiperine nr 0695555270

  Ne sherbejme brenda vendit kodo ndodheni ne sarande korce tirane durrës shkoder deri ne tropoje aktu

  Durrës Dje, 10:51
  1 €
 • 13 foto
  Pajisje inoksi per Bar Restorante guzhine banak fast food frigorifer etj
  Makineri dhe inventare

  Pajisje inoksi per Bar Restorante guzhine banak fast food frigorifer etj

  Shiten Paisje Punime Inoxi per Bar Restorante. Si: Banaqe, Soba Guzhina, Zgara, Friteza, Furra Picer

  Durrës Dje, 10:10
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Banak Frigo per pizza Piceri - Banko Pizza
  Makineri dhe inventare

  Banak Frigo per pizza Piceri - Banko Pizza

  Banko pizza - banak frigoriferik inoksi per pizza Piceri .Cmime nga me te lirat ne treg..prodhime me

  Durrës Dje, 10:09
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Produktor Akulli
  Makineri dhe inventare

  Produktor Akulli

  Produktor Akulli i perdorur cmim i arshyeshem tel 0685767133 kisha

  Durrës Dje, 10:09
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Zgare per guzhina profesionale
  Makineri dhe inventare

  Zgare per guzhina profesionale

  Zgara me Gaz me Korent dhe Gure Vullkanik..te perdorura italiane, te reja..gjithashtu bejm edhe prod

  Durrës Dje, 10:09
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Ekspozitor banak Peshku
  Makineri dhe inventare

  Ekspozitor banak Peshku

  Prodhojm banak ekpozitor Peshku me frigorifer ose jo ..kemi te gatcme ne gjendje gjithashtu i prodho

  Durrës Dje, 10:09
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Banak Pizza - Banak frigoriferik per pica - piceri
  Makineri dhe inventare

  Banak Pizza - Banak frigoriferik per pica - piceri

  Banko pizza - banak frigoriferik inoksi per pizza Piceri .Cmime nga me te lirat ne treg..artikuj te

  Durrës Dje, 10:08
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Dhoma Frigoriferike
  Makineri dhe inventare

  Dhoma Frigoriferike

  Prodhojm Dhoma frigoriferike me porosi sipas permasave dhe kerkesave tuaja..cmime nga me te lirat ne

  Durrës Dje, 10:08
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Aspirator Inoksi per Guzhina profesionale
  Makineri dhe inventare

  Aspirator Inoksi per Guzhina profesionale

  Aspirator Kappa Inoksi per guzhina profesionale Artikuj ne gjendje te gatcme dhe prodhime me porosi

  Durrës Dje, 10:08
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Banak Frigoriferik
  Makineri dhe inventare

  Banak Frigoriferik

  Banak frigoriferik Freskues ose nGrires.. te Ri. Ne gjendje te gatcme dhe me porosi sipas permasave

  Durrës Dje, 10:08
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Brumatrice italiane e perdorur
  Makineri dhe inventare

  Brumatrice italiane e perdorur

  Brumatrice mixer per brume e pordoruar gjendje shume e mire cmimi okazion Tel 0685767133 ose 0692132

  Durrës Dje, 10:07
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Lavamane inoksi per guzhina profesionale
  Makineri dhe inventare

  Lavamane inoksi per guzhina profesionale

  Prodhojm lavamane inoksi per guzhine industriale, kemi artikuj te gatcem ne gjendje gjithashtu i pro

  Durrës Dje, 10:07
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Soba guzhine industriale me 4 ose 6 vatrra
  Makineri dhe inventare

  Soba guzhine industriale me 4 ose 6 vatrra

  Soba italiane te perdorura per guzhina profesionale me 4 ose 6 vatrra Gaz me furre ose pa furre ..cm

  Durrës Dje, 10:07
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Banjo Maria - Banak Grohes
  Makineri dhe inventare

  Banjo Maria - Banak Grohes

  Banjo Maria - Banak Grohes ne gjendje te gatcme dhe prodhime me porosi sipas permasave dhe kerkesave

  Durrës Dje, 10:06
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Tavolina inoksi
  Makineri dhe inventare

  Tavolina inoksi

  Prodhojm tavolina inoksi per guzhina profesionale ..kemi tavoline te gacme per gjendje pune gjithash

  Durrës Dje, 10:06
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Pjekese Pule Gjiro Mishi profesionale italiane
  Makineri dhe inventare

  Pjekese Pule Gjiro Mishi profesionale italiane

  Pjeke Pule profesionale italiane e perdorur...me gaz ..cmimi i arshyeshem Tel 0685767133

  Durrës Dje, 10:06
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Friteza profesionale
  Makineri dhe inventare

  Friteza profesionale

  Friteza italiane te perdorura me permasa te dryshme per guzhina profesionale ..cmime nga me te lirat

  Durrës Dje, 10:06
  Me Marrveshje
 • 8 foto
   Paisje Bar Restorant Guzhina Frigorifer Banaqe Et
  Makineri dhe inventare

  Paisje Bar Restorant Guzhina Frigorifer Banaqe Et

  Shiten Paisje Punime Inoksi per Bare Restorante si: Banaqe, Soba, Guzhina, Zgara, Friteza, Furra Piz

  Durrës Dje, 10:06
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Hell Gjiro Mishi
  Makineri dhe inventare

  Hell Gjiro Mishi

  Prodhojm Hell Gjiro me zgare per Mish me porosi sipas permasave dhe kerkesave tuaja. Cmime nga me t

  Durrës Dje, 10:05
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Furre me ventilim profesional italiane
  Makineri dhe inventare

  Furre me ventilim profesional italiane

  Furra me ventilim profesionale italiane..marka zanussi..me gaz..deri ne 10 tava..cmime te arshyeshme

  Durrës Dje, 10:05
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Ekspozitor Banak Grohes per Byrek dhe Fast Food
  Makineri dhe inventare

  Ekspozitor Banak Grohes per Byrek dhe Fast Food

  Ekpozitor Banak Grohes inoksi elektrik per Byrektore Furra Buke dhe Fast Food ..cmime te arshyeshme

  Durrës Dje, 10:05
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Paisje per Bar Restorante Guzhina fastfood
  Makineri dhe inventare

  Paisje per Bar Restorante Guzhina fastfood

  Shiten Paisje Punime Inoxi per Bar Restorante. Si: Banaqe, Soba Guzhina, Zgara, Friteza, Furra Picer

  Durrës Dje, 10:05
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Paisje Bar Restorant Guzhina Frigorifer Banaqe Et
  Makineri dhe inventare

  Paisje Bar Restorant Guzhina Frigorifer Banaqe Et

  Shiten Pajsje Punime Inoxi per Bar Restorante si Banaqe, Soba Guzhina, Zgara, Friteza, Furra Pizza,

  Durrës Dje, 10:05
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Banak grohose
  Makineri dhe inventare

  Banak grohose

  Banak grohes me banjo maria per me shume info tel : 0685767133 ose 0692132528

  Durrës Dje, 10:05
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Frigorifer industrial kollone inoksi
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer industrial kollone inoksi

  Frigorifera industrial kollone italian te perdorur ..cmimi i arshyeshem tel 0685767133

  Durrës Dje, 10:04
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Furra pizza - Furra per pica - piceri
  Makineri dhe inventare

  Furra pizza - Furra per pica - piceri

  Furra Pizza te perdorura Furra per pica piceri te ndryshem me gaz e me korent..cmime te arshyeshme t

  Durrës Dje, 10:04
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Gjiro mishi per fast food
  Makineri dhe inventare

  Gjiro mishi per fast food

  Shiten gjiro mishi per fast food, cmime te arsyeshme info tel 0692132528 ose 068 576 7133

  Durrës Dje, 10:04
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Zgara per guzhina fastfood
  Makineri dhe inventare

  Zgara per guzhina fastfood

  Zgare industriale per pjekje mish/pesh info tel : 0692132528 ose 0685767133

  Durrës Dje, 10:03
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Tavolina Frigorifer Freskuese te reja
  Makineri dhe inventare

  Tavolina Frigorifer Freskuese te reja

  Prodhojm Tavolina frigoriferike me porosi ripas kerkesa te juaja ..cmime te arshyeshme nga me te lir

  Durrës Dje, 10:03
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Frigorifer Mural industrial inoksi italian kollone
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer Mural industrial inoksi italian kollone

  Frigorifer professional inoksi marka italiane i perdorur, cmimi i arsyeshem per me shume info tel: 0

  Durrës Dje, 10:02
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Dhome Ftofje Frigoriferike Cella
  Makineri dhe inventare

  Dhome Ftofje Frigoriferike Cella

  Shitet Dhome Ftofje Frigoriferike per mish/peshk/bylmet etj. Permasa: 2.60 x 1.50 m Lartesia: 2.50m

  Durrës Dje, 10:02
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Hell per pjekje pule qijngji
  Makineri dhe inventare

  Hell per pjekje pule qijngji

  Prodhojm hell gjiro pjekse mishi pule qingji etj punime profesionale me cmime te arshyeshme nga me t

  Durrës Dje, 10:01
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Fetatice
  Makineri dhe inventare

  Fetatice

  Shiten Fetarice professionale te dryshme tel : 0692132528 ose 0685767133

  Durrës Dje, 10:01
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Kappa Aspirator Guzhine
  Makineri dhe inventare

  Kappa Aspirator Guzhine

  Prodhojm aspiratore inoksi te rijn me pororise sipas mizurave te juaja. Cmime te arshyesme nga me te

  Durrës Dje, 10:00
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Tavolina Inoksi me porosi
  Makineri dhe inventare

  Tavolina Inoksi me porosi

  Prodhojm tavolina inoksi te reja, mizurat sipas kerkesave te juaja..cmime te arsyshem tel :069213252

  Durrës Dje, 10:00
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Zgara profesionale italiane te perdorura
  Makineri dhe inventare

  Zgara profesionale italiane te perdorura

  Zgara te dryshme per guzhine profesionale marka italiane te perdorura..prodhojm edhe zgara te reja m

  Durrës Dje, 09:59
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Soba per guzhina profesionale 4/6 vatra me furre
  Makineri dhe inventare

  Soba per guzhina profesionale 4/6 vatra me furre

  Soba industriale professionale italiane te dryshme me 4ose 6 vatra me furre. Cmime te arsyeshme tel

  Durrës Dje, 09:59
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Banak Akullore ekspositor
  Makineri dhe inventare

  Banak Akullore ekspositor

  Banak ekspositor akullore italian Antica gelateria del corso..i perdorur cmimi I arsyshem per me shu

  Durrës Dje, 09:59
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Tostiera per fast food toast italiane
  Makineri dhe inventare

  Tostiera per fast food toast italiane

  Toast Tostiera per fast food italiane te perdorura cmimi i arshyeshem tel 0685767133 ose 0692132528

  Durrës Dje, 09:59
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Banko pizza banak per piceri
  Makineri dhe inventare

  Banko pizza banak per piceri

  Prodhojm banak profeessional per pizzeri me frigorifer poshte, sipas muzurave dhe kerkesave te juaja

  Durrës Dje, 09:58
  Me Marrveshje