Shtepi / Vila
Kurbin

Shtepi / Vila në shitje në Kurbin

Kategoria

Kuadratura m²

Numri i dhomave

4

Çmimi

Vendi

 • 5 foto
  Shes shtepi
  Shtepi / Vila

  Shes shtepi

  Afer shkolles milot

  Kurbin 17 gusht 11:30
  40.000 Lek
 • 10 foto
  Gj
  Shtepi / Vila

  Gj

  Shitet shpia me 3 dylym toke .toka me qertifikate te rregullt. Shpia proqes legalizimi. Me kaldaje

  Kurbin 14 maj 16:25
  60.000 €
 • 6 foto
  Shitet shtepi
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepi

  Shpia ndodhet ne vi te verdh ne fush kuqe (kurbin)ka oborr dhe 500 metra tok,asht me dokumenta te rr

  Kurbin 8 mars 22:02
  Me Marrveshje