Shtepiza loje
Lushnjë

Shtepiza loje në shitje në Lushnjë

Kategoria

Çmimi

Vendi

 • 0 foto
  PS3 ne shitje
  Shtepiza loje

  PS3 ne shitje

  Ps3 ne gjendje shum te mire me dy disqe gta 5 dhe dragon ball xenoverse me nje kabell HDMI shtes me

  Lushnjë 2 shtator 14:16
  130 €