Vetura
Bulqizë

VW Volkswagen | Vetura në shitje në Bulqizë

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 0 foto
  Okazio
  Vetura

  Okazio

  Shitet golf 4 viti 1999 Me letra te rregullta Timon anglez Numri 0686206007

  Bulqizë 3 shtator 16:42
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  VW Caddy dizel -09
  Vetura

  VW Caddy dizel -09

  shitet caddy te vitit 2009 me dokumenta te regullta deri ne Mars 2020 OKAZIONE 3990€ per me shum inf

  Bulqizë 27 gusht 11:53
  3.990 €
 • 5 foto
  Volkswagen Passat 2003 Automat
  Vetura

  Volkswagen Passat 2003 Automat

  Volkswagen Passat i vitit 2003, kamjo automat Tronic, 1.9 nafte DI e Kuqe, xhamat mbrapa origjinal t

  Bulqizë 9 korrik 20:36
  2.200 €
 • 3 foto
  VW CADDY
  Vetura

  VW CADDY

  shitet CADY 1.9 te vitit 2008 me dokumenta te regullta deri ne fund te vitit me gjith sherbimet e

  Bulqizë 7 korrik 10:14
  4.500 €
 • 6 foto
  VW Golf 4 t DI e kuqe
  Vetura

  VW Golf 4 t DI e kuqe

  Golf 4 tdi di e kuqe me letra deri ne fund te qershorit

  Bulqizë 8 qershor 10:29
  2.200 €
 • 0 foto
  Automat 2007 dizel
  Vetura

  Automat 2007 dizel

  Full option ne gjendje shume te mire shitet per araye mos perdorimi

  Bulqizë 2 maj 13:41
  9.700 €
 • 4 foto
  VW Polo dizel
  Vetura

  VW Polo dizel

  Shitet polo Viti 1996 1.9 nafte makina esht shum ekonomike 5porta komanda me pult,2 celsa Sherbime

  Bulqizë 28 prill 11:04
  1.000 €
 • 1 foto
  Volzvagen bora
  Vetura

  Volzvagen bora

  Shitet makina per arsye mosperdorimi me letra shqiptare te rregullta cmimi I arsyeshem 1800 € motor

  Bulqizë 19 prill 20:45
  1.800 €
 • 10 foto
  Shitet Sharon per arsye mosperdorimi
  Vetura

  Shitet Sharon per arsye mosperdorimi

  SHITET SHARON VITI 2001 ,MOTORR 1.9 TDI DIEZEL 6 MARSHA SUPER E SHPEJT DOKUMENTA DERI NE PRILL TE

  Bulqizë 19 prill 20:24
  3.200 €
 • 5 foto
  Vw volkswagen sharan
  Vetura

  Vw volkswagen sharan

  Shitet Vw volkswagen sharan viti 2001 letra te sapo bera 6+1 marsha dhe vende shitet ose nderrohet m

  Bulqizë 10 prill 19:26
  3.200 €
 • 5 foto
  Berti
  Vetura

  Berti

  Shitet volkswagen sharan viti 2001 6+1 vende dhe marsha letra te sapo bera shitet ose nderrohet me r

  Bulqizë 10 prill 18:45
  3.200 €
 • 6 foto
  Golf 4 1.9 Gti
  Vetura

  Golf 4 1.9 Gti

  Makina ne gjendje shume te mire motorrike dhe gjenerike,me navigator ,xhama elektrik ,esp,çmimi i di

  Bulqizë 6 prill 15:14
  2.700 €
 • 11 foto
  VW Golf IV 1.9  6 plus R 1 marshe.
  Vetura

  VW Golf IV 1.9 6 plus R 1 marshe.

  Shitet Volkswagen Golf 4 1.9 T(DI) e kuqe me 6 marshe para plus R (indietro) shum ekonomike pasi mo

  Bulqizë 4 prill 08:50
  2.600 €
 • 4 foto
  Shitet per arsye mospordorimi
  Vetura

  Shitet per arsye mospordorimi

  Shitet per arsye mos pordorimi.Makina eshte ne gjendje shum te mira sapo jan prere letrat.Goma dhe s

  Bulqizë 4 prill 00:13
  6.000 €
 • 3 foto
  golf 4
  Vetura

  golf 4

  makina ne gjendje te mir e gatshme per ta provuar e shes per arsyeje mos perdorimi me goma te r

  Bulqizë 3 prill 18:18
  22.000 €
 • 3 foto
  Golf 4 viti 2000 6 marsh di te kuqe letrat per nje
  Vetura

  Golf 4 viti 2000 6 marsh di te kuqe letrat per nje

  Shitet golf 4 viti 2000 6 marsha di te kuqe me letra per nje vit ne gjendje te mir

  Bulqizë 2 prill 15:14
  2.500 €
 • 1 foto
  Golf 5 2004
  Vetura

  Golf 5 2004

  Shite golf 5. 1.9 nafte. Me dokumenta te regulla . Ka nje muaj qe jan bere dokumenta.

  Bulqizë 2 prill 04:35
  4.300 €
 • 1 foto
  Golf 4
  Vetura

  Golf 4

  Shitet golfi benzin+gaz Ne gjendje super ekonomike Motor 1.4 me letra bejm edhe ndrim me benz 190

  Bulqizë 2 prill 03:55
  140 €
 • 5 foto
  Shitet dhe mundesi nderrimi
  Vetura

  Shitet dhe mundesi nderrimi

  Shitet furgon lt28 viti 1999 me letra sapo prera shitet.. Dhe ndrrohet me nje makin tjeter ne gjendj

  Bulqizë 1 prill 14:51
  3.500 €
 • 6 foto
  123
  Vetura

  123

  Eshte ne gjendje shum te mir letrat i ka te bera per 1 vit

  Bulqizë 1 prill 04:59
  4.000 €
 • 2 foto
  Shitet ose nderrohet
  Vetura

  Shitet ose nderrohet

  Shitet ose nderrohet polo viti 97 motorr 1.9 nafte me sherbime te sapobera me dokumenta te rregullt

  Bulqizë 19 janar 20:56
  1.300 €