Vetura
Durrës

Kia | Vetura në shitje në Durrës

Kategoria

Lloji

Kia

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 8 foto
  Okazion Kia Sorento 2.5 Crdi ??????
  Vetura

  Okazion Kia Sorento 2.5 Crdi ??????

  Mjeti i sapoardhur nga Zvicra me dogan te paguar ne gjendje perfekte estetike motorike dhe mekanike

  Durrës Sot, 09:40
  3.200 €
 • 11 foto
  Kia Sorento
  Vetura

  Kia Sorento

  Kia Sorento 2.2 Nafte Viti 2011 Kambio automatike, 4x4sallon lekure,Tavan xhami,navigator, klima, p

  Durrës Sot, 08:49
  10.000 €
 • 11 foto
  Okazion... Kia Picanto 1.1 benzine, 2005
  Vetura

  Okazion... Kia Picanto 1.1 benzine, 2005

  Kia Picanto 1.1 benzine, viti 2005, mambio manual, disqe alumini, goma te reja, ngrofse sedilesh, ma

  Durrës Dje, 09:43
  2.800 €
 • 3 foto
  Kia Sorento
  Vetura

  Kia Sorento

  Shes Kia Sorento 2.5 crdi 143.000 km origjinale te gjitha sherbimet e kryera letra per 1 vit ne gjen

  Durrës 18 maj 21:35
  3.500 €
 • 10 foto
  Kia Sorento•Viti 2005•2.5 Naft•Kamjo Automat
  Vetura

  Kia Sorento•Viti 2005•2.5 Naft•Kamjo Automat

  Kia Sorento Viti 2005 2.5 Naft Kamjo Automat 4x4 Dogan e paguar Xhama te zinj origjinal Tapiceri lek

  Durrës 16 maj 21:48
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  KIA SPORTAGE 2.0 NAFTE
  Vetura

  KIA SPORTAGE 2.0 NAFTE

  KIA SPORTAGE 2.0 Nafte Viti 2007 Kambio Manuale 174.134 kilometra me liber servisi E sapo ardhur

  Durrës 14 maj 08:31
  4.200 €
 • 10 foto
  KIA SPORTAGE 2.0 NAFTE AUTOMAT NGA ZVICRA
  Vetura

  KIA SPORTAGE 2.0 NAFTE AUTOMAT NGA ZVICRA

  KIA SPORTAGE VITI 2006 KAMBIO AUTOMATIKE MOTORRI 2.0 NAFTE KLIMA TRONIK 4x4 GOMA TE REJA TE GJITHA

  Durrës 12 maj 22:19
  5.670 €
 • 6 foto
  Shes KIA
  Vetura

  Shes KIA

  KIA 2015 1.2 BENZIN 80000KM gjendje super e re Whatsaap +97431110416

  Durrës 12 maj 15:54
  7.500 €
 • 3 foto
  KIA SORENTO
  Vetura

  KIA SORENTO

  Kia Sorento motorr 2.5 nafte gjendje perfekte lerta te paguara per 1 vit.

  Durrës 26 prill 15:41
  4.000 €
 • 7 foto
  SHITET \" KIA CARENS \" 2900 EURO I DISKUTUESHEM
  Vetura

  SHITET \" KIA CARENS \" 2900 EURO I DISKUTUESHEM

  SHITET \" KIA CARENS\" ME DOGANE TE PRERE PA TARGA NE GJENDJE SHUME TE MIRE VITI:2007 AUTOMATIK NAFT

  Durrës 19 prill 20:44
  2.900 €
 • 3 foto
  Shes firistrat kia cmimi 220 euro
  Vetura

  Shes firistrat kia cmimi 220 euro

  Shes foristrat kia sorento 220 euro pa dogan

  Durrës 11 prill 15:02
  220 €
 • 2 foto
  Kia Sportage dizel
  Vetura

  Kia Sportage dizel

  Makina esht me letra te sa po prera Lekur ngrohje sendilesh paxho klima Full opsion vaj filtra te s

  Durrës 4 prill 11:53
  4.500 €
 • 3 foto
  Kia sportage
  Vetura

  Kia sportage

  Shitet per arsyeje mos pordorimi mekian Esht e pa perdorur shum lekur paxho Ngroheje sendilesh vaj f

  Durrës 4 prill 09:49
  4.800 €
 • 4 foto
  Kia picanto
  Vetura

  Kia picanto

  Kia picanto 1.0 benzine ne gjendje shum te mire e ardhur nga zvicra

  Durrës 3 prill 21:29
  2.000 €
 • 2 foto
  Kia carnival 6+1 naft automatike me targa
  Vetura

  Kia carnival 6+1 naft automatike me targa

  Kia carnival 6+1 naft automatike me targa. Letrat i kane mbaruar ne 12 gusht. Makine eshte ne gjendj

  Durrës 3 prill 14:29
  1.500 €
 • 1 foto
  kia 1.3 benzin
  Vetura

  kia 1.3 benzin

  shes kia 1.3 benzin me letra te prera. ne gjendje te mire pune

  Durrës 3 prill 08:54
  650 €
 • 4 foto
  Kia soul
  Vetura

  Kia soul

  Okazion: Kia Soul. Vit prodhimi Mars 2009 me 163000 km origjinale e blere ne koncesionar. 1.6 naft

  Durrës 3 prill 08:20
  4.900 €
 • 4 foto
  Okazion Kia Sorento
  Vetura

  Okazion Kia Sorento

  Okazion Shitet KIA SORENTO 🇨🇭. Viti prodhimi fundi 2006. Kamio Automat Klima xhama te zi Origjinale.

  Durrës 3 prill 06:48
  6.500 €
 • 10 foto
  Kia 2.5 nafte super gjendje
  Vetura

  Kia 2.5 nafte super gjendje

  Kia 2.5 nafte kamjo automat klima ngrohje sendilesh me dogan dhe letra te prera esht super gjendje

  Durrës 3 prill 06:36
  6.500 €
 • 0 foto
  Kia Sportage - 2.0CRDi 4WD
  Vetura

  Kia Sportage - 2.0CRDi 4WD

  📍Kia Sportage - 2.0CRDi 4WD 📎Km: 121.300 📎Viti: 2006 📎4WD (4x4) 📎Sensore Parkimi 📎Nafte 📎Albania-

  Durrës 2 prill 14:21
  5.900 €
 • 8 foto
  Shitet kia carnival
  Vetura

  Shitet kia carnival

  Viti:fundi 2006 Nafte 2.5

  Durrës 2 prill 13:26
  3.500 €
 • 9 foto
  KIA SPORTAGE AUTOMATIKE(MUNDESI NDERRIMI)
  Vetura

  KIA SPORTAGE AUTOMATIKE(MUNDESI NDERRIMI)

  KIA SPORTAGE 2.0 D VITI PRODHIMIT:2007 KAMBIO:AUTOMATIKE+TRONIC KARBURANTI:NAFTE KM:135.000 -XHAMA D

  Durrës 2 prill 06:44
  6.299 €
 • 7 foto
  MAKINA ESHTE E SAPO ARDHUR ME DOGAN TE PAGUAR
  Vetura

  MAKINA ESHTE E SAPO ARDHUR ME DOGAN TE PAGUAR

  Shitet kia picanto 1.1 benzine plus gaz nga fabrika viti 2005 makina eshte me dogan te paguar kondic

  Durrës 2 prill 00:08
  2.500 €
 • 5 foto
  Kia
  Vetura

  Kia

  Kia karnival ne gjendje shum te mire

  Durrës 1 prill 18:15
  4.500 €
 • 5 foto
  Kia venga
  Vetura

  Kia venga

  Makina i ka te gjitha sherbimet e kryera vaj filtra ferrota tambure gomat te sapo vena continental m

  Durrës 1 prill 16:00
  8.500 €
 • 6 foto
  Kia sorento
  Vetura

  Kia sorento

  Sherbimet te sapo bera. Letrat te paguara per nje vit. Gati per cdo lloj prove. Cmimi i diskutueshem

  Durrës 1 prill 14:20
  4.500 €
 • 5 foto
  OKAZIONNN Kia Rio benzin
  Vetura

  OKAZIONNN Kia Rio benzin

  kia rio viti 2005 benzin+ gaz impjanti marka brc 1.5 me kamjo automatike. Te bera te gjitha sherb

  Durrës 1 prill 08:45
  2.500 €
 • 7 foto
  Shitet Kia
  Vetura

  Shitet Kia

  Shitet Kia , motorr 2.9 nafte , manual ,me kondicioner , viti 2001 , makina eshte ne gjendje shume t

  Durrës 1 prill 06:25
  2.000 €
 • 4 foto
  PICANTO
  Vetura

  PICANTO

  1.0 Benzine Gas nga fabrika FULL OPTIONAL Ideale per Vajza dhe Nene te reja

  Durrës 1 prill 05:28
  7.000 €
 • 5 foto
  !!!!Okazionnnnn!!!!_Kia_Sorento
  Vetura

  !!!!Okazionnnnn!!!!_Kia_Sorento

  Okazion shitet Kia Sorento viti 2002 motorr 2.5 nafte ne gjendje shum te mire.Cmimi 4000 €

  Durrës 1 prill 05:04
  4.000 €
 • 7 foto
  Shes makin foristrat kia
  Vetura

  Shes makin foristrat kia

  Shes makin foristrat kia cmimi 240 eur numri 0698866184 pa dogan

  Durrës 31 mars 22:44
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Kia Sorento 2.4 kubik viti 2003 SX diesel
  Vetura

  Kia Sorento 2.4 kubik viti 2003 SX diesel

  Kia Sorrento 2.4 diesel viti 2003

  Durrës 31 mars 19:43
  3.500 €
 • 11 foto
  KIA SPORTAGE 2.0 NAFTE 4x4
  Vetura

  KIA SPORTAGE 2.0 NAFTE 4x4

  KIA SPORTAGE 2.0 NAFTE 4x4 VITI 2005 KAMBIO MANUALE 171.578 KILOMETRA E SAPO ARDHUR NGA ITALIA

  Durrës 31 mars 19:38
  4.000 €
 • 4 foto
  PICANTO
  Vetura

  PICANTO

  1.0 Benzine Gas nga fabrika Ideale per Vajza dhe Nena te reja

  Durrës 23 mars 20:57
  6.500 €
 • 4 foto
  SORENTO
  Vetura

  SORENTO

  2.2 CRDI 4×4 FULL OPTINAL 5 Vende

  Durrës 23 mars 20:44
  19.500 €
 • 4 foto
  shitet
  Vetura

  shitet

  super gjendje shitet per arsye mosperdorimi 120mi km te vetat

  Durrës 26 shkurt 01:34
  3.000 €
 • 4 foto
  shitet
  Vetura

  shitet

  shitet per arsye mos perdorimi kilometra orginale letra te paguara per 1 vit cmimi i diskutueshem 6

  Durrës 25 shkurt 19:45
  3.300 €
 • 4 foto
  ?KIA?
  Vetura

  ?KIA?

  Kia Sorento 2,5 crdi nafte,kamio automatik tronik,ngjyra zeze,tapiceri gri e hapur,xhama te zij orig

  Durrës 21 janar 02:58
  5.500 €
 • 3 foto
  2018 Kia Sportage EX 4dr SUV > UCES MOTORS
  Vetura

  2018 Kia Sportage EX 4dr SUV > UCES MOTORS

  2018 Kia Sportage EX 4dr SUV for sale by UCES MOTORS to know more about this car and to see more of

  Durrës 18 janar 22:56
  13.400 €