Vetura
Durrës

VW Volkswagen | Scirocco | Vetura në shitje në Durrës

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 5 foto
  Vw Scirocco me dogan
  Vetura

  Vw Scirocco me dogan

  Vs Scirocco 1.4 TSI tkuqe (Viti fund 11-2010 qe hyn 2011) kamio automatike Look origjinal *RIEGER* d

  Durrës 4 prill 06:55
  12.000 €
 • 3 foto
  VW Scirocco 2.0 tdi viti prodhimit 2010
  Vetura

  VW Scirocco 2.0 tdi viti prodhimit 2010

  Shes veturen Volkswagen scirocco 2.0 tdi Viti prodhimit 30.12.2009 Ka xhitha opcionet Viber +41

  Durrës 4 prill 00:58
  13.500 €
 • 9 foto
  Volkswagen Scirocco ?? AUTOMATIKE DSG 2011
  Vetura

  Volkswagen Scirocco ?? AUTOMATIKE DSG 2011

  Volkswagen Scirocco 🇨🇭 Automat DSG Vitit 2011 Motorr 1.4TSI (Behet dhe me Gaz ) Marsha Ne timon (

  Durrës 2 prill 05:27
  8.000 €