Vetura
Elbasan

Mercedes-Benz | B-Class | Vetura në shitje në Elbasan

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 11 foto
  ✅ MERCEDES BENZ B170 AUTOAMTIKE BENZIN GAZ ✅ ✅
  Vetura

  ✅ MERCEDES BENZ B170 AUTOAMTIKE BENZIN GAZ ✅ ✅

  ✅✅✅✅✅ MERCEDES BENZ B170 automatike BENZIN GAZ Lovato PERFEKTE 0677135133 TEL WHASTS UP✅

  Elbasan Sot, 12:57
  5.200 €
 • 9 foto
  Ofrojme larje salloni me fshese profesionale
  Vetura

  Ofrojme larje salloni me fshese profesionale

  Larje salloni komplet me fshese profesionale te 2018.Larje me solucion te posacem.Cmimi nga 20 der

  Elbasan 17 nëntor 17:08
  20 €
 • 11 foto
  Mercedes Benz B180 CDI Night Packet -15
  Vetura

  Mercedes Benz B180 CDI Night Packet -15

  Shes B180 CDI, e blere ne Shtator 2018 tek AUTOHUS ne Gjermani. Makina eshte e perdor vetem per fami

  Elbasan 10 nëntor 22:06
  21.000 €
 • 4 foto
  B class automat 170 benzin
  Vetura

  B class automat 170 benzin

  Per shitje B CLASS automat benzin me dogan te paguar ne gjendje shum te mir si jasht edhe brenda 17

  Elbasan 21 tetor 22:58
  4.900 €
 • 4 foto
  Mercede benc b klas sport
  Vetura

  Mercede benc b klas sport

  Mercedec benc b klas sport naft 200 viti 2007 ne gjendje shum te mir mitorrike dhe xhenerike 6500 eu

  Elbasan 21 tetor 17:35
  6.500 €
 • 11 foto
  Mercedes-benc B200 CDI full opsion.2006
  Vetura

  Mercedes-benc B200 CDI full opsion.2006

  Shitet benc B200 cdi full opsion modeli sport kamje tronikdhe marsha te timoni f1.me 7 marsha para 1

  Elbasan 28 shtator 21:24
  5.700 €
 • 8 foto
  SHITET B KLAS 200 AUTOMAT
  Vetura

  SHITET B KLAS 200 AUTOMAT

  SHITET MERCEDES BENZ B KLAS 200 VITI 2006 AUTOMAT DIESEL ME DOGANE DHE LETRA TE PAGUARA SENSORE PARK

  Elbasan 26 shtator 12:37
  4.600 €
 • 6 foto
  Shitet ose ndrrohet
  Vetura

  Shitet ose ndrrohet

  Goma te reja te ndruara para nje muaj , me ngrofje sediljesh me letra deri ne mars te vitit 2020 i g

  Elbasan 17 shtator 23:57
  12.500 €
 • 9 foto
  Shite b class
  Vetura

  Shite b class

  Shitet Cmimi- 5200€ dogana e paguar Marka- Mercedes Benz Modeli- B Class Viti Prodhimit- 2007 Karbur

  Elbasan 13 shtator 15:04
  5.200 €
 • 7 foto
  Mercedez - Benz
  Vetura

  Mercedez - Benz

  Shitet B class 2013 sport edition shum e paster jasht dhe brenda Shum ekonomike E sapo targuar Per

  Elbasan 11 shtator 16:00
  14.000 €
 • 4 foto
  MERCEDES BENZ B 200
  Vetura

  MERCEDES BENZ B 200

  SHITET MERCEDES BENZ B 200 NAFTE AUTOMAT NE GJENDJE SHUME TE MIRE E GATSHME PER CDO LLOJ PROVE NGA

  Elbasan 3 shtator 13:48
  5.000 €
 • 11 foto
  B 200 CDI AUTOMATIK-PANORAMIK-SENSOR-FULL OPSION
  Vetura

  B 200 CDI AUTOMATIK-PANORAMIK-SENSOR-FULL OPSION

  SHITET B KLASS 200 CDI I SA PO ARDHUR NGA GJERMANIA , ME DOGANE TE PAGUAR , I GACEM PER TA TARGUAR ,

  Elbasan 3 shtator 12:16
  5.299 €
 • 7 foto
  Mercedes A170 cdi Automatik
  Vetura

  Mercedes A170 cdi Automatik

  Shitet A Clas 170 nafte cdi viti 2002 , me targa shqipetare, avangarde , version lungo , sedilje gjy

  Elbasan 31 gusht 13:03
  2.200 €
 • 9 foto
  Mercedes Benz B-Class
  Vetura

  Mercedes Benz B-Class

  Shitet Mercedes Benz B-Clas 200Cdi Viti 2014 Letra te sapo prera deri ne 2020 Kamie Automatike Leva

  Elbasan 29 gusht 19:54
  13.000 €
 • 0 foto
  Mercedes Benz B200 Automat
  Vetura

  Mercedes Benz B200 Automat

  Shitet Mercedes Benz B200 benzine. Me impiant gazi te montuar me garanci 3 vjet. Kambio automat. Nav

  Elbasan 28 gusht 16:18
  5.500 €
 • 10 foto
  ✅MERCEDES BENZ B200 BENZIN GAS SAPO ARDHUR ZVICRA✅
  Vetura

  ✅MERCEDES BENZ B200 BENZIN GAS SAPO ARDHUR ZVICRA✅

  ✅ Marka,Modeli :MERCEDES BENZ B200 ✅ Viti : 2008 -2009 ✅ Kambjo : AUTOMATIKE ✅ Lenda Djeg

  Elbasan 27 gusht 17:05
  6.200 €
 • 10 foto
  B class 2005 B200
  Vetura

  B class 2005 B200

  Shes Mercedes Benz B class 200 CDI duke ardhur nga zvicra per pak dite, ne gjendje perfekte si

  Elbasan 18 gusht 00:40
  5.000 €
 • 8 foto
  B-klas 180 nafte Automat 150.000km viti 09/2008
  Vetura

  B-klas 180 nafte Automat 150.000km viti 09/2008

  Bklas 180 nafte kamio automatike 150.000km origjinale me liber sherbimesh viti 09/2008 i sqpo ardhur

  Elbasan 14 gusht 11:34
  6.200 €
 • 6 foto
  Mercedes B klas 180 Blueefficency 12.2008!!!
  Vetura

  Mercedes B klas 180 Blueefficency 12.2008!!!

  Mercedes Benz Bklas 180 naft i sapoardhur nga Zvicra kambio automatike, dogana e paguar, ne gjendje

  Elbasan 30 korrik 12:50
  6.500 €
 • 8 foto
  B 200 CDI NE GJENDJE TE SHKELQYER
  Vetura

  B 200 CDI NE GJENDJE TE SHKELQYER

  B200CDI me dogane gati per targa ne gjendje shume te mire

  Elbasan 27 korrik 13:24
  4.300 €
 • 11 foto
  C 200 CDI AUTOMATIK FULL OPSION I SA PO ARDHUR SOT
  Vetura

  C 200 CDI AUTOMATIK FULL OPSION I SA PO ARDHUR SOT

  PRSH,SHES MAKINEN TIME TE MODELIT B KLAS MOTORR 200 CDI EURO 4 , NE GJENDJE TE SHKELQYR MOTORRIKE/

  Elbasan 26 korrik 17:05
  5.999 €
 • 5 foto
  B klass 200 turbo benzin automatik 2009
  Vetura

  B klass 200 turbo benzin automatik 2009

  makina sapo ka ardhur nga zvicra esht gati per cdo prov behet 100% me gas opsionet Kambio automatik

  Elbasan 15 korrik 16:29
  6.000 €
 • 11 foto
  B-klas 170 benzine Automat (zvicra)
  Vetura

  B-klas 170 benzine Automat (zvicra)

  B-klas 170 benzine (i pershtatshem per imjant gazi) kamio automatike 203.000km origjinale me liber s

  Elbasan 13 korrik 09:08
  4.300 €
 • 8 foto
  B CLASS 200 NAFT AUTOMAT    NDERROHET
  Vetura

  B CLASS 200 NAFT AUTOMAT NDERROHET

  B class viti 2005 automat marshe te timoni sendiljet me ngrohje 190 mi km orgjinale me liber sherbim

  Elbasan 6 korrik 18:22
  5.300 €
 • 8 foto
  B-klas 170 benzine sapo ardhur nga gjermania
  Vetura

  B-klas 170 benzine sapo ardhur nga gjermania

  Bklas 170 benzine i pershtatshem per imjant gazi kamio manuale 106.000 km viti 06/2005 e sapo ardhur

  Elbasan 26 qershor 14:13
  3.700 €
 • 9 foto
  B 180 super full 2015 !!! Super gjendje si e re
  Vetura

  B 180 super full 2015 !!! Super gjendje si e re

  Mercedes Benz B Klas viti prodhimit 2015 super full me kambio automatike, kamera mbrapa, sensore 360

  Elbasan 25 qershor 19:40
  17.800 €
 • 11 foto
  B class Sport Edition 200 Cdi
  Vetura

  B class Sport Edition 200 Cdi

  Shitet B class Sport Edition 200 Cdi, Viti: Dhjtetor 2007. Kambio Automatike. Km: 146.000 . Marsha n

  Elbasan 21 qershor 13:09
  5.500 €
 • 9 foto
  MERCEDES BENZ B 200 CDI
  Vetura

  MERCEDES BENZ B 200 CDI

  SHITET MERCEDES BENZ B CLASS 200 CDI Viti: 2006 Motorri: 2000 CDI Kambio: Automat Kilometra: 180\'00

  Elbasan 20 qershor 13:25
  5.300 €
 • 5 foto
  B class AUTOMATIKE ????
  Vetura

  B class AUTOMATIKE ????

  Makina eshte e sapo ardhur nga zvicera🇨🇭e kolauduar ne Zvicer dhe me liber sherbimesh. Makina dispon

  Elbasan 17 qershor 19:15
  4.500 €
 • 8 foto
  Mercedes Benz B 200
  Vetura

  Mercedes Benz B 200

  Ekonomike familjare shume e paster komode , makina eshte ne gjendje shume te mire me vaj filtra te s

  Elbasan 10 qershor 15:34
  5.500 €
 • 3 foto
  Mercedes B170-Benzine Viti 2005
  Vetura

  Mercedes B170-Benzine Viti 2005

  📁Shitet 📁Mercedes B170 Benzine 📁Viti:6/2005 📁Km:106.000 origjinale me liber sherbimesh 📁E sapordhur

  Elbasan 7 qershor 11:31
  3.900 €
 • 6 foto
  OKAZIONN!!! B200 CDI AUTOMAT NDERROHET
  Vetura

  OKAZIONN!!! B200 CDI AUTOMAT NDERROHET

  Shitet nderrohet B200 cdi viti 2006 automat sensor para mbrapa goma 90% gjendje perfekte 178 mi klm

  Elbasan 5 qershor 09:33
  4.700 €
 • 11 foto
  B-klas 180 nafte Automat full Opsion 123.000km !!!
  Vetura

  B-klas 180 nafte Automat full Opsion 123.000km !!!

  Bklas 180 nafte kamio automatike sensor parkimi tavan panoramik navigator ngrohse sedilesh klima me

  Elbasan 21 maj 15:55
  5.200 €
 • 11 foto
  Mercedes B200 Turbo Automatik \"DESIGNO\"
  Vetura

  Mercedes B200 Turbo Automatik \"DESIGNO\"

  Shitet Mercedes B200 Turbo Automatik \"DESIGNO\" Benzin+Gaz Impianti I Njohur I Markes \"LOVATO\" Gj

  Elbasan 20 maj 15:55
  6.500 €
 • 8 foto
  Mercedes B 200 cdi.Automatic,ardhur nga Zvicra.
  Vetura

  Mercedes B 200 cdi.Automatic,ardhur nga Zvicra.

  Makina sa po ka ardhur,dhe eshte ne gjendje perfekte,motorike dhe xhenerike,shum e paster si brenda

  Elbasan 10 maj 09:06
  6.900 €
 • 4 foto
  B klas full ekstra 2015 sapoardhur nga Gjermania
  Vetura

  B klas full ekstra 2015 sapoardhur nga Gjermania

  Shitet B klas viti prodhimit 16.12.2015 super full ekstra, distronik, sensore parkimi , kamera mbrap

  Elbasan 2 maj 09:40
  18.500 €
 • 7 foto
  B KLAS 1.5 BENZIN AUTOMAT
  Vetura

  B KLAS 1.5 BENZIN AUTOMAT

  Shes b klas 1.5 benzin kamje automat makina esht ne gjendje te shkelqyer motorrike dhe xhenerik doga

  Elbasan 29 prill 14:45
  3.800 €
 • 8 foto
  Mercedes B Class 200 Turbo
  Vetura

  Mercedes B Class 200 Turbo

  Mercedes B-Class 200 Turbo, Automat, sallon lekure, navi te madh, ngrohje sendiljesh, Klima, Bluetoo

  Elbasan 11 prill 09:12
  4.200 €
 • 0 foto
  B clas 200 Turbo
  Vetura

  B clas 200 Turbo

  Mercedes B-Class 200 Turbo, Automat, sallon lekure, navi te madh, ngrohje sendiljesh, Klima, Bluetoo

  Elbasan 9 prill 23:18
  4.200 €
 • 7 foto
  B class 200 Turbo
  Vetura

  B class 200 Turbo

  Mercedes B-Class 200 Turbo, Automat, sallon lekure, navi te madh, ngrohje sendiljesh, Klima, Bluetoo

  Elbasan 9 prill 21:40
  4.200 Lek
 • 9 foto
  MB B 180 D Automat VP 2006
  Vetura

  MB B 180 D Automat VP 2006

  MB B 180 CDI Automat VP2006 KM 216000 makina disponon sport paket liber sherbimesh komanda ne timon

  Elbasan 7 prill 22:42
  5.600 €
 • 5 foto
  MERCEDES B KLAS AUTOMATIKE
  Vetura

  MERCEDES B KLAS AUTOMATIKE

  ME LETRA TE PAGUARA NAVI TEL,SENSOR PARKIMI KAMJE AUTOMAT ETJ ME LETRA TE PAGUARA

  Elbasan 4 prill 11:44
  4.800 €
 • 11 foto
  Mercedes Benz B200 CDI
  Vetura

  Mercedes Benz B200 CDI

  Mercedes Benz B 200 CDI.Viti prodhimit 10/10/2008.Te gjitha sherbimet e kryera.Gjendje shume te mire

  Elbasan 4 prill 03:44
  8.000 €
 • 7 foto
  ????MB 2.0 Diezel Automat nga Zvicera
  Vetura

  ????MB 2.0 Diezel Automat nga Zvicera

  🇨🇭🇨🇭<MB B 200 CDI SAILING Edition Automat VP 2007 me 152000 km makina disponon sport paket koman

  Elbasan 4 prill 00:02
  6.100 €
 • 5 foto
  Mercedes Benz B200 Cdi 7G
  Vetura

  Mercedes Benz B200 Cdi 7G

  Ne gjendje shum te mire , goma te reja, automatike 7G,sensor parkimi , sendile me ngrohje ,navigator

  Elbasan 3 prill 23:53
  5.400 €
 • 5 foto
  R I M O R K I O
  Vetura

  R I M O R K I O

  Ne gjendje shum te mir , cmimi i diskutueshem.

  Elbasan 3 prill 20:59
  5.000 €
 • 3 foto
  B class AUTOMATIK 180 Nafte
  Vetura

  B class AUTOMATIK 180 Nafte

  Makina esht e sapo ardhur nga zvicra🇨🇭Me dogane te paguar..

  Elbasan 3 prill 18:27
  7.200 €
 • 11 foto
  Mercedes Benz B200 Cdi - 06 Automat
  Vetura

  Mercedes Benz B200 Cdi - 06 Automat

  Mercedes Benz B-Class *Motorr 200 Nafte * Kambio Automatike *Viti prodhimit 2006 *Sensore parkimi pa

  Elbasan 2 prill 14:28
  5.800 €
 • 0 foto
  Per ndrrim
  Vetura

  Per ndrrim

  Vetem ndrrim ne gjendje te mire ngjyre blu

  Elbasan 2 prill 10:22
  6.000 €
 • 2 foto
  Okazion Mercedes B180 -08
  Vetura

  Okazion Mercedes B180 -08

  SHITET MERCEDES B-CLASS VITI 2007 MOTORR 180 CDI NAFTË SHUMË EKONOMIKE.SENSOR PARKIMI PARA DHE MBRA

  Elbasan 2 prill 02:51
  5.700 €