Vetura
Elbasan

Rover | Vetura në shitje në Elbasan

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 4 foto
  LAND ROVER
  Vetura

  LAND ROVER

  • Rover
  • 200
  • Nafte
  • 400 000 - 449 999 km
  • Manual
  • Targa Shqiptare
  Elbasan 1 shtator 00:06
  4.200 €
 • 3 foto
  Makine per femije me karikim dhe telekomande
  Vetura

  Makine per femije me karikim dhe telekomande

  • Rover
  • 100
  • Benzinë
  • 2017
  • 0 - 4 999 km
  • Manual
  • Targa Shqiptare
  Elbasan 16 korrik 15:54
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  !!OKAZION!! Range Rover Benzin gaz
  Vetura

  !!OKAZION!! Range Rover Benzin gaz

  • Rover
  • Model tjetër
  • Benzinë + Gaz
  • 25 000 - 29 999 km
  • Automatik
  • Targa Shqiptare
  Elbasan 28 mars 15:56
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  !!OKAZION!!
  Vetura

  !!OKAZION!!

  • Rover
  • Model tjetër
  • Benzinë + Gaz
  • 25 000 - 29 999 km
  • Automatik
  • Targa Shqiptare
  Elbasan 28 mars 15:53
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  RANGE ROVER
  Vetura

  RANGE ROVER

  • Rover
  • City Rover
  • Dizel / Naftë
  • 2009
  • 20 000 - 24 999 km
  • Automatik
  • Targa Shqiptare
  Elbasan 27 prill 2021 15:16
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Rover 45
  Vetura

  Rover 45

  • Rover
  • 45
  • Benzin
  • 2004
  • 110 000 - 119 999 km
  • Manual
  • Targa Shqiptare
  Elbasan 9 shkurt 2021 15:35
  1.700 €
 • 12 foto
  Okazion ✅
  Vetura

  Okazion ✅

  • Rover
  • Model tjetër
  • Dizel / Naftë
  • 2008
  • 170 000 - 179 999 km
  • Automatik
  • Targa Shqiptare
  Elbasan 8 shkurt 2021 16:18
  10.800 €
 • 6 foto
  Rover 45
  Vetura

  Rover 45

  • Rover
  • 45
  • Benzin
  • 2004
  • 110 000 - 119 999 km
  • Manual
  • Targa Shqiptare
  Elbasan 31 janar 2021 12:07
  1.800 €
 • 0 foto
  Rover 45
  Vetura

  Rover 45

  • Rover
  • 45
  • Benzin
  • 2004
  • 110 000 - 119 999 km
  • Manual
  • Targa Shqiptare
  Elbasan 29 janar 2021 19:27
  1.900 €
 • 6 foto
  Rover 45
  Vetura

  Rover 45

  • Rover
  • 45
  • Benzinë + Gaz
  • 2002
  • 15 000 - 19 999 km
  • Manual
  • Targa Shqiptare
  Elbasan 24 janar 2021 11:51
  1.500 €